Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32016

Guest
Problemów z kontrolowaniem siebie to ja akurat nie mam >.<

Śmieszne, że zaczynasz pisać o dowartościowywaniu się. Akurat o tym wiesz bardzo dużo. usilnie próbując podnieść swój poziom z ziemi pisząc po 40 postów o niczym dziennie, byle by numerki się zgadzały. Jesteś zamkniętym w sobie, małym chłopaczkiem z zerową samooceną. Wyjdź z domu od czasu do czasu.
Mówi to osoba która robi to samo? A na dodatek szczycą się zloceniem i osiągnięciami związanymi dzięki temu? Hm kto tu się dowartosciowuje piwniczaku?
Ale no tak jestes sobą, Hipokrytusie
 

DeletedUser30644

Guest
To samo? Wątpię. Nasza rozmowa wygląda tak jak zawsze. Nie potrafisz skleić normalnej wypowiedzi i mnie obrazić w jakikolwiek ciekawy sposób. Uważam więc, że powinieneś skleić co innego. Twoje wiadomości są na tak niskim i żałosnym poziomie, że nie będzie mi się chciało już więcej na nie odpowiadać.

Nie pozdrawiam.
 

DeletedUser32016

Guest
XDDDDDD jeśli według ciebie celem rozmowy jest obrażenie drugiej osoby więc czyje wpisy są na niższym poziomie panie kozaku? Ja natomiast pozdrawiam
I za każdym razem to ty szukasz zaczepki a później wiadomość typu :"Hehe twoje wpisy sa na niskim poziomie więc nie odpowiadam" jesteś zakałą grepolis,ogarnij się proszę
 

DeletedUser32831

Guest
Od początku świata trwa "nagonka" na luzaków...
Koalicja kilku sojuszy głównie walcząca z luzakami ,Veni miało sporą przewagę jeśli ktoś to pamięta.
Fejki (sam je dostawałem w dużej ilości) a później płacz bo luzaki fejkują.
Złomowanie z tego co pamiętam to chyba Patryk jako pierwszy był złomowany na tym świecie ,więc czemu inni dalej tego nie robili ?
Złomować mógł się przecież każdy gracz tylko do tego potrzeba odpowiedniej ilości wojsk....
Bany i nie zaprzestanie gry (fakt kilku zrezygnowało i nie tylko z luzaków ) ,dążenie do celu (tak nawet przez nabijanie slotów ze złomowania ,ale ciężko się walczy z 50-60 graczami przeciwko około 200) i ciągłe podbijanie ,chyba nikt bardziej na tym świecie nie zasłużył na wygranie tego świata ,gdzie od początku mieli po prostu przerąbane.

Może warto więc pogratulować wygranej i zakończyć ten nędzny ,toksyczny świat ,a spotkać się na innym.

[/QUOTE]W sumie szkoda że luzaków nie było na katani ;/[/QUOTE]
z tego co pamiętam to około 10 osób tam grało i radziło sobie całkiem nieźle ;)
 

DeletedUser32016

Guest
No ja zawsze się chowam za kimś taki mamy klimat
Od początku świata trwa "nagonka" na luzaków...
Koalicja kilku sojuszy głównie walcząca z luzakami ,Veni miało sporą przewagę jeśli ktoś to pamięta.
Fejki (sam je dostawałem w dużej ilości) a później płacz bo luzaki fejkują.
Złomowanie z tego co pamiętam to chyba Patryk jako pierwszy był złomowany na tym świecie ,więc czemu inni dalej tego nie robili ?
Złomować mógł się przecież każdy gracz tylko do tego potrzeba odpowiedniej ilości wojsk....
Bany i nie zaprzestanie gry (fakt kilku zrezygnowało i nie tylko z luzaków ) ,dążenie do celu (tak nawet przez nabijanie slotów ze złomowania ,ale ciężko się walczy z 50-60 graczami przeciwko około 200) i ciągłe podbijanie ,chyba nikt bardziej na tym świecie nie zasłużył na wygranie tego świata ,gdzie od początku mieli po prostu przerąbane.

Może warto więc pogratulować wygranej i zakończyć ten nędzny ,toksyczny świat ,a spotkać się na innym.

Przypomnij sytuację ze złomowaniem Patryka bo aż ciekaw jestem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32831

Guest
Popraw mnie jeśli się mylę ,ale na Vilkordzie trochę PW ze złomowania też było i na innych to samo tylko nie takie grube bańki.
 

DeletedUser32016

Guest
No było i zgadnij czyja to była inicjatywa.A co do Patryka wbił raczej całe pw za pomocą złota. Nie był złomowany
 

DeletedUser32831

Guest
Ogólnie to mnie to mało obchodzi ,ale dobra zgadnę że Astry.
To skoro Patryk wbił to wszystko za pomocą złota to czemu sie czepiasz osiągnięć Astry za wydane złoto xD
 

DeletedUser30644

Guest
Bo ma nudne życie i nic lepszego do roboty. Syndrom typowego "Janusza", jak to się mówi.
 

DeletedUser32831

Guest
Dobra mam lepsze rzeczy do robienia w sobotę niż dyskusja na tym forum pozdrawiam wszystkich i zachęcam ,wyjdźcie z domu i idzcie się napić ,pobawić ,na spacer.
oo albo poprostu "wyluzować" ;)
 

DeletedUser32016

Guest
To jest kozak bo podbił/podbije czyjeś miasto. Chyba komuś dobremu skoro się na fo chwali
 

DeletedUser30644

Guest
Widzisz Aruś. Przecież "nie umiem" zabrać ci miasta na żywca. Sam to pisałeś. Zlagowało ci przeglądarkę jak cofkę robiłeś?

Nie chce mi się cytatów szukać, ale chyba wszyscy pamiętamy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Już nie miał się do czego przywalic to musiał do nicku, ta o 4 nad ranem dlaczego nie zrobisz żadnej akcji w dzień synchro coś? Bo nie potrafisz małolat i tyle taki z ciebie gracz wielki że masakra musisz złocic bo nie raz cię potrafię zaskoczyć koleżko


No co ty na beszczela w nocy bo inaczej nie potrafi
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry