Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser32293

Guest
Ktoś kiedyś powiedział, że z barana owcy nie zrobisz xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde Astra manty to Ty chyba na tej jednej wiosce miałeś ;p dzięki swoją drogą za fajne PW, o dziwo zdobyte o w miarę rozsądnej godzinie... Szkoda tylko że ten mój kolon przeżył aż 25 min, bo nie mam deffa w okolicy ;p może jakbym miała tyle miast co Ty i grała znowu z swoim ziomkiem z Kroniki jak na Katanii, to byś uświadczył, to synchro, którego tak rzekomo na tym świecie ze strony Świeżaków nie widzieliście ^^ a że dla mnie Nysa to w sumie od początku był świat grania totalnie od czapy, bez szczególnego starania się (bycie moralowcem) też robi swoje... No i mimo wszystko - Pandosia jest o wiele ciekawszym i milszym światem niż ten, co jest jedną wielką parodią :D

Podejrzewam jednak, że nie mieliście okazji takiego widzieć, gdyż zwyczajnie w świecie Luźni byli pokolorowani na zielono od początku świata.... Trochę Veni miało styczność z synchro, ale co ja tam wiem, skoro głównie od wbijania kolonów byłam, a nie od dogrywania ataków ;)

Ten klin ostatnio u Lao też w sumie nie był szczytem moich umiejętności ;3 ot trafiło sie i już...

no i poniekąd to ostatnio zabrane miasto Lao... ładne synchro zrobiliście, to nie wiem czemu twierdzisz, ze szczególnie się nie starałeś... :) szkoda że nie mam więcej birem w okolicy bo bym sobie z nim usiłowała mimo wszystko poradzić, no ale tak to jest, jak się nie gra większość świata nawet na złamane 50%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30644

Guest
Faktycznie ładne wtedy było. To z wczoraj też mi się podobało ale leciutko brakło.
 

DeletedUser30644

Guest
W sumie to nawet jakby mnie do 0 rozebrali to i tak nas nie zrzucą.
 
Jest najgorszy bo? moze bys to jakos zargumentowal, a nie bo ja tak uwazam:)
zaraaz ktos mogby ci zarzucic ze jest slaby dla ciebie bo np ci nie wyszlo itd itd
 

DeletedUser32016

Guest
Do momentu gdy grałem na serio wszystko szło po mojej myśli i dobrze się bawiłem więc stwierdzenie ze mi nie wyszło byłoby poprostu kolejną głupotą wymyśloną na mój temat.

Nie jestem Turkiem więc nie oczekuj jakichś przemów na ten temat ale ilość patologii na tym świecie związana z krzywymi zagrywkami przerasta zdrowy rozsądek. Wypaczenie rozgrywki złomowaniami(nie, nie piję w stronę Lizaków bo już mi przeszło na was ) i kilkunastoma moralowcami(zapewne w takich liczbach to oscylowało). Przymusowe wakacjach za niedozwolone skrypty itp, itd.

Jak dla mnie najgorszy świat Grepolis, pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Świat jest najgorszy bo było najwięcej złomowanego woja w historii wszystkich polskich serwerów a za granicą nie wiem chociaż wątpię że tam są tacy zdolni wojownicy :D
 

DeletedUser32016

Guest
no i chce je poznać tak?!
to ze chlopak palil mi sie na czerwono przez 3/4 serwera nie znaczy ze go tu musze zaraz mieszac z blotem...ja nie kun laoo.

i to sa jakies agrumenty,z tymi krzywymi zagrywakami to sie zgadzam za duzo tego tu bylo
Ja też nic nie mam do ciebie mimo ze wiesz jak było. Graliśmy razem troszkę i byłeś spoko i niech tak zostanie, powodzenia i do zobaczenia na jakimś normalnym świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry