Sytuacja na świecie Nysa

DeletedUser30644

Guest
Zostało nam 13 godzin. Musisz niedługo manty wypuścić bo zamiast latać to zostaną w Astroporcie na zawsze.

Nie na Nysie to gdzieś indziej o miasta pogramy
 

DeletedUser30644

Guest
Znajdę w historii pokonanych przeciwników na stronce z szachów ;)
 
nadal nie wiem komu mam się podlizywać, kto grał w tych luzakach halo

Ty się już nikomu nie podlizuj, bo następnym razem grasz ze mną... Już ja o to zadbam!!! :D Zgarnę te swoje słupy z Teb, żeby słuchać jak się z Arivo na TSie kłócisz i Rafim... Przypomnę chłopakom Bartka... może znowu któregoś dnia pogramy w monopoly przez steama... Ty ściągniesz słupa Cecota, żeby miał, kto nas irytować, będzie skład idealny xDDDD aaaa zapomniałabym... i namówię HiroBT na świat żeby mieć kogo tłuc i komu zbijać murki xDDDDD

a w szachy na razie wygrywa Astra... do czasu ;p
 

DeletedUser32386

Guest
Viltordzie, póki lales jakiś tam cieniaskow złoto dawało przewagę to chciał się grać taki z ciebie wojownik od siedmiu boleści że w rejony luzakow (m44) nie chciało Ci się zawitac żeby wspomóc takiego takiego astre, a Przy nalesniku żeś bunkry porobil.
Spoko rozumiem że trzeba astre po ratach pojechać, ale nie zrobiłeś sam nic szczególnego.
Kupowanie woja się nie liczy :)

Więcej ci nabiliśmy pw xD

Mimo wszystko dołączyłem, do jeszcze wtedy przegranej ekipy.

Haahahahahahaah. Ty mówisz o bunkrze gdzie miałem jedno miasto albo góra dwa obstawione, bo cała wyspa była czerwona. Nie dziw się że były tam bunkry. Szkoda że nie mam żadnych screenów z tego jak wy za to baliście się mnie. Wystarczyło mieć jedno miasto na waszej wyspie i to wy wszystkie miasta mieliście obstawione. Aż tak się mnie baliście? Takiego cienkiego gracza xD. No i zapomniałem o morelce którą musieliście na mnie ściągnąć bo inaczej nie umieliście przejąć miasta xDDDDDDDD..

Teraz świat wychodzi bez morali więc zapraszam na niego, ja na pewno się tam pojawię :)
 
Na grepolife masz listę xd
teraz widzę
xXxShockWavexXx zawsze w Ciebie wierzyłem
Ty się już nikomu nie podlizuj, bo następnym razem grasz ze mną... Już ja o to zadbam!!! :D Zgarnę te swoje słupy z Teb, żeby słuchać jak się z Arivo na TSie kłócisz i Rafim... Przypomnę chłopakom Bartka... może znowu któregoś dnia pogramy w monopoly przez steama... Ty ściągniesz słupa Cecota, żeby miał, kto nas irytować, będzie skład idealny xDDDD aaaa zapomniałabym... i namówię HiroBT na świat żeby mieć kogo tłuc i komu zbijać murki xDDDDD

a w szachy na razie wygrywa Astra... do czasu ;p
z Arivo miałem spinę na Pandosii
z Cec0tem nie utrzymuje kontaktu od Gonnosa, grał tam pod innym nickiem
Rafiego to nie pamiętam
Hiro traktować prądem, jak stare baby
Ale Bartek to spoko morda, z Nim można grać:D
 

DeletedUser32386

Guest
Viltordzie, póki lales jakiś tam cieniaskow złoto dawało przewagę to chciał się grać taki z ciebie wojownik od siedmiu boleści że w rejony luzakow (m44) nie chciało Ci się zawitac żeby wspomóc takiego takiego astre, a Przy nalesniku żeś bunkry porobil.
Spoko rozumiem że trzeba astre po ratach pojechać, ale nie zrobiłeś sam nic szczególnego.
Kupowanie woja się nie liczy :)

Milczuch jak nie wiesz ile złota wydałem na nysie to lepiej nie pisz takich głupot że zloto dawało mi przewagę.
 

DeletedUser29689

Guest
Xd słupy, zrobiłbym parę sprostowan do wypowiedzi niektórych osób ale jestem w spa i masuje mnie jakaś cycata latynoska. I jak zapowiedziałem przybyłem zrobiłem ragnarok oczywiście przez ręce mojego padawana Tomaszka, dostał naklejkę odemnie w nagrode nawet.
 
Xd słupy, zrobiłbym parę sprostowan do wypowiedzi niektórych osób ale jestem w spa i masuje mnie jakaś cycata latynoska. I jak zapowiedziałem przybyłem zrobiłem ragnarok oczywiście przez ręce mojego padawana Tomaszka, dostał naklejkę odemnie w nagrode nawet.

hey ale teraz luzaków, ani słodziaków w żaden sposób nie krytykowałam. Żartowałam sobie na temat Własnych kolegów z zupełnie skąd indziej niż Nysy :)
 
Do góry