Dyskusja na temat Egejskich Statków Bojowych.

Status
Zamknięty.
Zrobił mi się błąd w evencie. Zatopiłam statek, a nie dostałam nagrody +50 mieszkanców, a statki które zatopiłam nie są pełnymi statkami, a czarnymi tak jakby zwykłymi trafionymi polami. Czy ktoś ma również problem z eventem? odświeżanie, ponowne logowanie itd nie zmieniło sytuacji.
a czy przypadkiem obok nagrody niema lunety ;) ? to musisz jeszcze raz tam strzelić bo pewnie odkryłaś/eś tylko pole

8vVhvxw.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8112

Guest
U mnie grubsza maniana :D to jest dopiero bitwa! zgłoszony problem do supportu. Zwróć uwagę na ilość oddanych strzałów, a zaznaczeń na panelu po prawo. Do tego to co widać jako "pudło" jest połową statku :D

70916528_1381732265314038_1702439617824817152_n.jpg
 

DeletedUser29238

Guest
Bonusy z eventu nie idą do powiększonego ekwipunku tylko do normalnego.
 

DeletedUser29238

Guest
Istotna czy nieistotna, ticket zawsze warto założyć. Podstawowy bonus idzie do normalnego ekwipunku, a dodatkowy do powiększonego. Dziś technicy naprawiali event więc możliwe, że niektóre funkcje będą działały inaczej.
 
edit 2019.09.19
ale stare kotlety powciskaliście w evencie ;) (bonusy które już dawno z misji wyspowych poznikały) przyspieszona budowa i szybsza rekrutacja ;) które działają na nowo rozpoczęte budowy lub rekrutacje ;) a nie jak ówczesne na już trwające również

wracając do bonusów x2 to nigdzie tak naprawdę nie jest napisane że druga nagroda z automatu idzie do powiększonego ...
nie dam sobie głowy uciąć czy to na devie czy tutaj czy wszystkie wpadały do powiększonego czy tylko te które się nie mieściły do eventowego ekwipunku
...
no ale z informacją zawartą w wiki wychodzi że tylko te które się nie mieściły .. niedopatrzenie się i zbieg okoliczności pełnego ekwipunku przy bonusie x2 zasugerowało to że wszystkie miały wpadać do powiększonego (te drugie takie same ;) ) ...



edit 2020.02.13
ehh no wiecie co znowu ten event .. przecież dopiero co był ...

powinna być ankieta z eventami , który odpalić :p takie bez okazyjne to procki , zabójcy i statki

widzę że nagród nadal nie zmieniliście ,
stary kotlet który nawet z misji wyspowych wypadł nadal jest do dostania
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry