Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32230

Guest
Tak po za tym ten gracz Chodź tu to chyba jakiś dobry jest. Ładnie bobuje ale i pkt walki robi No No No :)
 
to co kolona anemika nie zbiłeś?


polo ładny chłopak

i poddałaś mnie własnej ocenie wartosci ponieważ dla mnie te nadchodzące święta nie maja dużego znaczenia


w sumie nie mówiłam, czy konkretnie mam na myśli ogólnie Święto Zmarłych czy coś typu spędzenie czasu z rodziną... Wybierz sobie. Na pewno ta gierka na szczycie priorytetów być nie powinna.

Nie przytoczę, bo Ci usunęli wypowiedź, jak napisałeś, że gratulujesz mi odwagi... Nevermind nie wnikam w Twoje preferencje, bo w sumie mało mnie obchodzi, co lubisz ;p Możesz nawet lubić drzewa czy inne wariactwa....

Na razie w sumie nawet nie zdeptaliście nas... zobaczymy co będzie za kilka tygodni
 

DeletedUser33086

Guest
W sumie racja ,to był was plan oddawać nam miasta za free i ładnie go wykonaliście. Arma tak mnie znudził zabieraniem wam miast że wam odpusciłem
 
Ja tam nic Ci i jakiemuś Anemikowi, który próbował, nie oddałam ;3 i nie zamierzam. Ale ogólnie pożyjemy zobaczymy. Widzisz niejednokrotnie widziałam upadki tych najlepszych. Jakby nie patrzeć na Nysie też VVV upadło ;p
 
lepszy upadek niż takie cos jak gang xd

może i racja. Wiesz ja tam grałam dla tych kilku osób, których byłam moralowcem. Poza Zegarkami nic mnie w Słodziakach szczególnie nie trzymało. To, że końcowo, gdy zachciałam być czymś więcej niż tylko moralowcem, nie bardzo miałam na kogo liczyć w kwestii pomocy w podbojach... inna sprawa... ale było minęło

w sumie ja nie bardzo chce wracać do świata, który mi się nie podobał ;P ale no każdego w tej grze da się pokonać, tak uważam
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32230

Guest
Messyna i czas pokarze co będzie z VVV. Są dwie duże różnice. Tu gra Grzesiek i nie ma w sojuszu Atralousa.
 

DeletedUser19304

Guest
1 Listopada, sporo ludzi chodzi na groby swoich bliskich i spotyka się w rodzinnym gronie. Grepo schodzi na bardzo daleki plan(powinien być odgórnie czas pokoju). Większość sojuszy potrafiła się dogadać i obwiązuje dzisiaj do 24 zakaz atakowania. Oczywiście jest jeden sojusz, który ma to gdzieś. Panie i Panowie z tegoż soja, karma wraca.
 

DeletedUser33086

Guest
no racja skoro nie wszyscy chodzą na cmentarz to równe traktowanie ma sens a ci którym to przeszkadza mają właśnie możliwość odpalenia urlopu
 
Do góry