Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser27580

Guest
mistrzdiablo tak czytam jak tu pajacujesz z całą resztą tych niezbyt rozgarniętych 18latków i dochodzę do wniosku, że wam powinno się odebrać dostęp do internetu. Zgadzam się z murarzami, nie macie życia prywatnego i dowartościowujecie się sukcesami w grze, które polegają głównie na fundowaniu komuś wakacji. Jak miesiąc temu wam się paliło gdy wróżka pojechał w delegacje to nie byliście tacy pyskaci, zwłaszcza pisząc do nas o współpracy :)

Wyjdźcie z domu, poznajcie jakieś fajne panny a nie tylko bajeczki i giereczki :*
 

DeletedUser22117

Guest
No z tymi chińskimi bajeczkami jestem podobnego zdania akurat, ale giereczki to ty szanuj !
 

DeletedUser30644

Guest
Na razie to wy gracie nieczysto, co widzimy po waszej topce. Jeszcze macie czelność o PON prosić bo przecież lepiej grać w „miłej atmosferze”.
 

DeletedUser31336

Guest
Każdy zdrowo myślący człowiek, i mający życie prywatne chciałby jutrzejszy dzień spędzić z rodziną odwiedzając groby zmarłych - a że wy wolicie grać to już nie mój problem ;)
Czasami trzeba mieć coś więcej po za grą, oraz zdrowym rozsądkiem.

Co do "Nieuczciwości" Przykro mi, ze tylko tak potraficie grać - Poczuliście zagrożenie, i już wysyłacie naszych na wakacje ;)
Sami jesteście święci? Hah... dobre żarty, większej hipokryzji nie widziałęm.
 

DeletedUser31336

Guest
A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;)
Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś?

Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz...
6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;)
co ty mi mówisz o "Nauczeniu się grać" Skoro to jest niemożliwe by żaden atak/wsparcie nie wyskoczył po za synchro ;)
 

DeletedUser30644

Guest
Nie o mnie mówisz najwidoczniej ;P Tylko pogratulować takiego czegoś ^^
 
Chciał bym wam przypomnieć że w grepo można brać urlop i nie trzeba się w takim przypadku prosić o nic :) 2 dni wcześniej wystarczyło kliknąć
Każdy zdrowo myślący człowiek, i mający życie prywatne chciałby jutrzejszy dzień spędzić z rodziną odwiedzając groby zmarłych - a że wy wolicie grać to już nie mój problem ;)
Czasami trzeba mieć coś więcej po za grą, oraz zdrowym rozsądkiem.

Co do "Nieuczciwości" Przykro mi, ze tylko tak potraficie grać - Poczuliście zagrożenie, i już wysyłacie naszych na wakacje ;)
Sami jesteście święci? Hah... dobre żarty, większej hipokryzji nie widziałęm.
Chciał bym wam przypomnieć że w grepo można brać urlop i nie trzeba się w takim przypadku prosić o nic :) 2 dni wcześniej wystarczyło kliknąć :p
 
Do góry