Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser33086

Guest
A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;)
Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś?

Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz...
6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;)
co ty mi mówisz o "Nauczeniu się grać" Skoro to jest niemożliwe by żaden atak/wsparcie nie wyskoczył po za synchro ;)
Mordeczko ale Astra to hipokryta i cwaniaczek, nie przejmuj się nim
 

DeletedUser27580

Guest
Widzę że u koniarzy też sezon wakacyjny w pełni, rozumiem że wszyscy wyjechali do rodziny na święta :v mistrzdiablo wypowiedz się proszę
 
A ty potrafisz Pro Graczu grać bez morali? ;)
Czy chowasz się za obstawą sojuszu i dowartościowujesz się.na FO pisząc jaki to ty nie jesteś?

Tak, Synchro nauczmy się robić... człowieku o czym ty mówisz...
6 ataków sekunda kolona, kolon i 10 wsparć w sekundę wszystko od jednego gracza ;)
co ty mi mówisz o "Nauczeniu się grać" Skoro to jest niemożliwe by żaden atak/wsparcie nie wyskoczył po za synchro ;)
I powiedział to były moralowiec, co zszedłeś już na normalną grę bo nie pykło ? :/
Widzę że u koniarzy też sezon wakacyjny w pełni, rozumiem że wszyscy wyjechali do rodziny na święta :v mistrzdiablo wypowiedz się proszę
A przypomnieć ci kto ich zgłaszał?
 

DeletedUser31336

Guest
Troszeczkę się mylicie - zaczałem późno i z początku nie z mojej winy były morale ;)


Urlop? To pół świata by chciało urlop? Kogo byście bili i się tym szczycili?
 

DeletedUser15394

Guest
Przykro mi to mówić ale u nas kosiarz333 podejmuje decyzje jeśli masz jakiś problem do nas o to że nie ma pokoju to miej do niego pretensje :D
Devilek kiedy pisaliśmy o współpracy ?
 

DeletedUser23827

Guest
Po co na 1 Listopada brać urlop jak to Święto jest ? Pierwszy raz spotykam się z sytuacją odmowy porozumienia w ten dzień...ale cóż zawsze ktoś przejdzie do historii jako ten pierwszy co nie uszanował. Będzie się czym chwalić na forum, oj będzie ...
 

DeletedUser15394

Guest
Właśnie miałem dopisać że menelstwo ale już nie chciałem aż tak nas chwalić ;/
 

DeletedUser22129

Guest
Witam wszystkich w ten piękny czwartkowy wieczór.
Z racji iż dzisiaj mnie męczyliście atakami, a ja nie mam życia poza grą bo gram ile sił w komputerze, to jutro was pomęczę od samego rana, tak jak wy, męczyliście mnie podczas 3 godzinnej podróźy samochodem.
Nie pozdrawiam, Czarny Diabeł.
 
Do góry