Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser31183

Guest
Póki co w pw was gonimy lajtowo noobki,a taką przewagę mieliście xd,jeszcze sojusz wcześniej rozwiązałem,mówiłem mistrzu że fory im wtedy dałem i się nie myliłem,królik znowu do swojej norki ucieknie i ogona podwinie:(
 

DeletedUser27580

Guest
To wam dzisiaj 10 osób, które akurat wstało rano zbiło dwie okupacje przypominam, mieliście dużo czasu a obstawienie :D Poza tym w sojuszu w którym jestem, od 2 tygodni jest 4 "wojowników" co nabijają PW, w nowym już wasz drugi człon przeganiają :*

mistrzdiablo najgłośniej szczekasz bez żadnego miasta na czerwonej wyspie, naczelny wojowniku.

O tobie kosiarz333 szkoda wspominać, nawet połowy moich PW nie masz i znowu cię sojusz musi ciągnąć żebyś popatrzył na topke :>

Poleci kolejna fala urlopów i odpadnie wam kilka botów to szybko do murarzy polecicie, wątpię żeby sam Astra dał radę u was walczyć :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
To tam ktoś obstawiał tego kolona? My deffowaliśmy kolony moralowe na następnej czerwonej wyspie u murarzy xd drugi człon moralowców ? brawo :D
 

DeletedUser27580

Guest
Nie zawsze byli tam sami moralowcy, w sumie teraz też ich jest tam z 4, reszta to zwykłe słupy których nabraliście do słania defa jak to macie w zwyczaju :v

Tak btw, u nas moralowe obstawiają pojedynczy gracze, wy deffujecie sojuszem i się potem podniecacie jak to świetnie wam idzie, a wystarczą 2 paki birem lub nie daj Boże mur, żebyście bezradnie patrzyli na czerwone wioski na frontowych wyspach. Beka z nocnych pusherów i tyle
 

DeletedUser31183

Guest
To wam dzisiaj 10 osób, które akurat wstało rano zbiło dwie okupacje przypominam, mieliście dużo czasu a obstawienie :D Poza tym w sojuszu w którym jestem, od 2 tygodni jest 4 "wojowników" co nabijają PW, w nowym już wasz drugi człon przeganiają :*

mistrzdiablo najgłośniej szczekasz bez żadnego miasta na czerwonej wyspie, naczelny wojowniku.

O tobie kosiarz333 szkoda wspominać, nawet połowy moich PW nie masz i znowu cię sojusz musi ciągnąć żebyś popatrzył na topke :>

Poleci kolejna fala urlopów i odpadnie wam kilka botów to szybko do murarzy polecicie, wątpię żeby sam Astra dał radę u was walczyć :*


pandosie miałem ziomeczku do skończenia na której padłeś a tyle szczekałeś,znowu cię słupy biją powerek wbije i znowu cię zajedzie,i będzie wyzywany od gr*basa bo nic innego nie potrafiłeś zrobić xD
 

DeletedUser27580

Guest
Akurat na pandosii była sytuacja, w której każdy z was patrzył mi na plecy pomimo tego że w misiakach grały 3 osoby na krzyż :> Tutaj nie macie nieskończonej ilości defa z sojuszu, a pojedynczo każdego z was zjadam i tam zjadałem pod każdym względem, no może werka jako jedyna pokazała poziom grając ogniami, to trzeba jej przyznać.

Nie wpadło Ci do głowy, że te osoby do których pisałeś o przejście na początku synopy nie bez powodu się nie skusiły i wolały grać z nami zamiast się kolejy świat z wami męczyć? :)

A przy przewadze w miastach jakieś 10:1 to chyba nie jest ciężko wioski stracić, ale co ja tam wiem :d Panda to był bekowy świat, a ból dolnej części ciała który czujecie do dzisiaj pokazuje, że i tak dobrze poszło, nie mogę się doczekać aż tu albo się ośmieszycie łącząc z murarzami albo przegracie z taką bandą słupów jak my, w obu sytuacjach przestaniecie już szczekać :)
 

DeletedUser31183

Guest
Co do szczekania to akurat ty uczysz wszystkich do okoła jak to się robi,toreto odszedł bo podobno toxic jesteś i nie chciałeś mu pomóc,a teraz beczysz ze od was uciekł,i pewnie nie tylko on odejdzie,nie mamy tutaj całej paczki z pando a i tak klepiemy jak chcemy to pokazuje jaki tutaj jest poziom,lanie od pomidorów dostawałeś i z jonami musiałeś się łączyć bo wgl już byś się nie podniósł pozdrawiam :*
 

DeletedUser15394

Guest
Ja nie mam miast na czerwonych wyspach? xDD A no tak chyba za szybko je podbijamy ;/ Ale jutro będę już obok was prawdopodobnie dzieli już nas jedna wyspa ;* a raczej pół wyspy. Po 2 lepiej przypomnij sobie ilu was było w koalicji na nas na początku świata pandosia :) Tak jak ty to już się nie ośmieszymy xd Podaj mi przynajmniej jeden powód dlaczego mamy się ośmieszyć łącząc się z kimkolwiek? Ciekawi mnie to :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31183

Guest
Ja nie mam miast na czerwonych wyspach? xDD A no tak chyba za szybko je podbijamy ;/ Ale jutro będę już obok was prawdopodobnie dzieli już nas jedna wyspa ;* a raczej pół wyspy. Po 2 lepiej przypomnij sobie ilu was było w koalicji na nas na początku świata pandosia :) Tak jak ty to już się nie ośmieszymy xd Podaj mi przynajmniej jeden powód dlaczego mamy się ośmieszyć łącząc się z kimkolwiek? Ciekawi mnie to :confused:


Bo królik może się połączyć a my nie :(
 

DeletedUser27580

Guest
Ponieważ od początku tu szczekacie na murarzy, jacy to oni nie są słabi i co to z nimi nie zrobicie, my mieliśmy już taką propozycję i postanowiliśmy, że lepiej jest grać honorowo niż wziąć pewne mieczyki ale dogadać się z ludźmi, których tak bardzo nie szanujemy jak chociażby toretto i krynu. Jestem pewien, że wy momentalnie zmienicie narrację jak tylko pojawi się jakakolwiek opcja na wygranie świata, wy nie reprezentujecie sobą kompletnie żadnych zasad(przynajmniej ta część, którą w miarę poznałem, nie chce obrazić przypadkowych osób które muszą z wami grać). Weźmiecie co wam dadzą i jeszcze będziecie to traktować jako sukces, powiecie że to zasługa dobrej dyplomacji :)

Możecie albo dogadać się z ludźmi po których jeździcie od kilku miesięcy albo zaakceptować porażkę. Ja mocno wierzę, że PawW83N i pozostali tam dowodzący są osobami, które przyjmą ewentualną porażkę po dobrej walce a nie pójdą na jakieś układy z kimś takim jak wy. O tym, że połączymy się z jonami wiedzieli wszyscy od 2 miesiąca świata, kiedy to podpisaliśmy pakt i wszystko ustaliliśmy, nikt się z tym nie krył więc nie rozumiem zdziwienia. Wy mieliście się łączyć z mirabelkami, ale niestety okazało się że bez botów nikt tam nie gra i teraz panikujecie :)
 

DeletedUser31336

Guest
Najłatwiej jest siąść przed komputerem, odpalić FO i szczekać między sobą jaki to kto nie jest... Panowie gracie we dwóch na tym świecie, naprzeciw siebie więc zamiast cisnąć na siebie na FO i się przekrzykiwać, ruszcie na siebie i wtedy będzie jasne kto lepiej sobie poradzi ;)

Gratuluję jednak koksom odebrania mi miasta kilka dni temu ;) Mimo iż wbiliście moralniaka, przez 2 dni nie miałem spokoju i wiele ciekawych ataczków i kolonów odbiłem - wypatrzyliście brak reakcji i uderzyliście, na tym polega ta gra Gratuluje ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Najłatwiej jest siąść przed komputerem, odpalić FO i szczekać między sobą jaki to kto nie jest... Panowie gracie we dwóch na tym świecie, naprzeciw siebie więc zamiast cisnąć na siebie na FO i się przekrzykiwać, ruszcie na siebie i wtedy będzie jasne kto lepiej sobie poradzi ;)

Gratuluję jednak koksom odebrania mi miasta kilka dni temu ;) Mimo iż wbiliście moralniaka, przez 2 dni nie miałem spokoju i wiele ciekawych ataczków i kolonów odbiłem - wypatrzyliście brak reakcji i uderzyliście, na tym polega ta gra Gratuluje ;)


Już do niego idziemy dostanie powtórkę z pandosi i znowu cicho będzie:),a co do ciebie bakuś to w końcu wbił ktoś aktywny i rozgrywka nabiera teraz sensu,oby wiecej takich was wbiło tutaj:p
 

DeletedUser31336

Guest
Dzięki ;)
Wbiłem na prośbę Rudego.
Mogę tylko poprosić abyście oszczędzili mi fejków w środku nocy bo moja mnie z domu wygoni ;p
 

DeletedUser31183

Guest
a ja cię proszę o to że jak lece ogniami po biremy żebyś ich nie cofał obydwoje pw zarobimy;D
 

DeletedUser30644

Guest
Devilek, mimo wszystko wyczuwam troszkę desperacji od ciebie. Próbujesz nam na honor wjechać żeby mieć jakiekolwiek szanse na wygranie świata. Aż tak boli, że nic nie będzie zależało od ciebie, tylko od tego czy się z kimś dogadamy, czy nie? ^^
 
Do góry