Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32971

Guest
Jestem w szoku koksy potrafią coś po za moralem (o 4-5 w nocy ) ale szacun tylko do niego to się liczy , asrtuš spałeś czy rękodzieło ;)
 

DeletedUser31183

Guest
umiemy umiemy,ale coś słabo z obstawą za dużo okupek,nadrobimy spokojnie,już nie płacz o te morale tak i będzie git:)
 

DeletedUser32971

Guest
Poczekam zobaczę , tylko jedna sprawa jest ,festyniarze itp nie bardzo mają co się odzywać , bo beka jest łańcuch , pies , dźwięk , ogólnie nie można nikogo wyzywać , no chyba że samemu siebie jak widać ;) beka duża bo lecę w kulki a jestem dalej niż częśč kocórów ;) pozdro miszcze :)
 

DeletedUser31336

Guest
Devilek ;) Czy ja się do ciebie obnoszę w którymkolwiek poście? no fakt, obnoszę się w tym byś powalczył zamiast mówić.
Fakt - topię się kolonami, co w tym dziwnego? W przeciwieństwie do ciebie ruszam na aktywnych graczy a nie rozbiórkowiczów ;)



Uderz w stół nożyce się otworzą.
 

DeletedUser27580

Guest
Devilek ;) Czy ja się do ciebie obnoszę w którymkolwiek poście? no fakt, obnoszę się w tym byś powalczył zamiast mówić.
Fakt - topię się kolonami, co w tym dziwnego? W przeciwieństwie do ciebie ruszam na aktywnych graczy a nie rozbiórkowiczów ;)



Uderz w stół nożyce się otworzą.
Ten chyba był aktywny, ale jak chcesz to zaraz się coś wymyśli :>
nJ7cauy.jpg
 

DeletedUser15394

Guest
Prowokuje Cie tylko żeby posty farmić bo mi się cyklop już znudził hehe
 

DeletedUser31183

Guest
No pewno że tak my sobie jaja robimy a ten Łyka jak pelikan zero poczucia humoru u nich
 

DeletedUser32971

Guest
Poczucia humoru mam dużo tylko jak widzę kogoś kto na festynach tyle miast zebrał to aż ból różnych Czesi ciała dostaje ze mnie pouczał jak grać a tak po za tym nie tylko ty tam sloty za sure robisz widzę , więc pisanie że nas doganiacie po 2 miesiącach jest trochę słabe bo jak widać albo nam się nie chce albo nie mamy kogo atakować
 

DeletedUser31183

Guest
Zezłomuje się jak ty będe mial 700 k pw i będę kozakiem jak ty,nie klepie festynów bo co chwilę mam wojo do odrobienia,prawda boli wystarczy po PW patrzeć jak was ścigamy także nic nie zmyślaj,a co do bicia może wyjdź na front jak ci się nudzi a nie siedzisz gdzieś z tyłu pozdrawiam
 

DeletedUser32971

Guest
Panie wojownik na front trzeba mieć do kogo wyjść a nie do goldziarzy i ubeków co czekają na okazje żeby zrobić co "trzeba" ,ludzie z klasą w tej grze kończą się niestety a co do wychodzenia na front gdzie ty jesteś bo Velerios cię nie zna i nie wie gdzie ty jesteś bo ostatnio się żalił że jakieś kosy musi naostrzyć ale nie wie gdzie ma płynąć bo ponoć tam koń członkiem wodę pije a kowboj snopek siana goni ;)
 

DeletedUser31183

Guest
Żeby go znać my najpierw musimy go,nie kojarzę typka ani trochę ale pisz więcej,fajnie się czyta te twoje wpisy widać w nich flustracje i totalny egoizm który prędzej czy później i tak cię zgubi pozdrawiam
 

DeletedUser32971

Guest
Frustrację ??? Siedzę sobie bezpiecznie na obrzeżach frontu i gram spokojne i popcorn zajadam patrząc na te forum bo "ucho prezesa" i "posiedzenie rządu" się chowa ,chyba wiesz co to jest???? , a co do veleriosa to jest handlarz który lata po miastach ale się nie dziwię że go nie znasz bo szepnoł że tam nie pływał gdzie mieszkasz bo nie ma po co , nie gadam/pisze więcej niż muszę tylko się śmieje że event przyszedł nagle coś tam robicie a tak to tańce festynowe , weź następnym razem jak będziesz chciał kogoś pouczać to odłóż Visę i się odzywaj
 
Do góry