[Nowość] Procentowa ilość jednostek.

Co myślisz o tej propozycji?

  • Zgadzam się, przydatna funkcja.

    Głosy: 16 94,1%
  • Nie zgadzam się, nie przydatna funkcja.

    Głosy: 1 5,9%
  • Nie mam zdania, jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.
Z racji że Di-tools został wycofany jako legalny skrypt i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wróci, chciałbym przedstawić propozycję z nim związaną. Jeżeli była przedstawiona już wcześniej to w takim nie wiedziałem ale myślę że warto powtórzyć;)

Dokładnie to chciałbym aby wprowadzono do gry, obok listy miast, rozwijanej na ekranie głównym gry, procentową ilość wykorzystanych wolnych ludzików w każdym z miast. Nie wiem jak większość graczy ale dla mnie to była jedna z głównych rzeczy dla których korzystałem z wcześniej wymienionego skryptu, dlatego chciałbym aby było to w jakimś stopniu wprowadzone do gry. Jak dla mnie może być to nawet związane z którąś z usług doradców, bądź czy to będzie darmowe, to już bez znaczenia, grunt aby było, bo jest to coś co ułatwia grę, tym bardziej na późniejszym etapie, gdy nie każdemu chce się przeskakiwać "x" miast aby znaleźć gdzie brakuje wojska.

Mam nadzieję że każdy wie o co mi chodzi i w miarę zrozumiale przedstawiłem temat.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
SirCichyBob
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jedną z opcji Premium jest Zarządca. Daje on informacje o ilości wolnych mieszkańców zarówno z "Podglądu wojsk" jak i z podglądu "Lista miast".
 
Ja to sie dowiedziałem o tym teraz, jak byłem zgłaszany za bota podczas akcji z nikolą i aleksem :0
Ogólnie nie rozumiem czemu skrypty z których i tak większość korzysta nagle są nielegalne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33268

Guest
kolejny stracony dzień
zmartwienie.gif
 
A może by twórcy gry przeprowadzili ankietę obrazującą, które opcje premium są wykorzystywane przez graczy?
W premium mamy:
Zarządcę:
Handel - nieporęczny, nie korzystam i nie słyszałam, żeby ktoż to robił.
Polecenia - kluczowa w grze opcja premium.
Rekrutacja - nieporęczna, nie korzystam i nie słyszałam, zeby ktos to robił.
Podgląd wojsk - nieporęczny, nie korzystam i nie słyszałam, zeby ktos to robił. (Sprawdzanie tutaj ilości wolnych mieszkańców zaprzecza idei premium (nagrody), gdyż jest tak mozolne, że staje się karą)
Wojska poza miastem - cenię sobie bardzo możliwość sprawdzenia zwłaszcza przy ponad 200 miastach, u kogo stoi moje wojsko :)
Budynki - nie korzystam i nie słyszałam, żeby ktoś to robił.
Kultura - bardzo duże ułatwienie w grze,
Bogowie - czasami korzystam.
Jaskinie - nie korzystam, lecz wiem, ze niektórzy gracze owszem.
Grupy miast - wazne ułatwienie przy dużej ilości miast.
Lista miast - nie korzystam i nie słyszałam, żeby ktoż to robił. (Sprawdzanie tutaj ilości wolnych mieszkańców zaprzecza idei premium (nagrody), gdyż jest tak mozolne, że staje się karą)
Kapitana:
Planer ataków - kluczowa w grze opcja premium.
Wioski - kluczowa w grze opcja premium.

...................................................................................
Rozumiem, że niektóre skrypty zostały uznane za nielegalne, gdyż powtrarzają opcje premium. Jest to zrozumiałe.
Jednak jesli tą powtarzjacą się opcja jest liczba wolnych mieszkańców, to ewidentnie zaszło jakieś nieporozumienie. Nikt nie kupuje premium dla sprawdzenia liczby wolnych mieszkańców, gdyż w wersji premium jest to bardzo czasochłonne i niewygodne.

P.S. Ciekawa jestem, czy może jednak ktoś korzysta z opcji zaznaczonych na czarno?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Propozycja dotyczyła utworzenia skryptu i do niej się odniosłam. Nie zajmowałam się analizą przydatności poszczególnych opcji Zarządcy w koncie Premium.
To Wy gracie i używacie Doradców i to Wy możecie takiej analizy dokonać - co jest przydatne, a co zbędne, bo albo nieczytelne, albo niewykorzystywane z innego powodu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś z Was założył nowy temat z propozycjami co zmienić w Premium - jakie opcje są niepotrzebne, jak zmienić te już istniejące, co dodać jako zupełnie nowe. Pamiętajcie, że bez Waszych propozycji oczekiwane przez Was zmiany nie mają szans na zaistnienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry