Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32013

Guest
To widzę dużo zmieniło się :p Ale Ubka miasto jak stało tak stoi więc to jest najważniejsze

kosiarz333 we tam dupnij Ubka żeby coś zaczął robić :p
 

DeletedUser27908

Guest
No ja zdycham z nudów przy tych poradnikach , mimo że jestem słupem.Zabrali mi @ nawet nie mogę szaraka zrobić <:.To chyba przestanę się logować.
 

DeletedUser27908

Guest
Ogóry znowu zakisiły w uśmiechu , ciekawe czy jak napisze na forum sojuszu że kończę grę to Ubek poleci sprawdzić xddddd
 

DeletedUser31082

Guest
Uśmiechy pod naporem walk z wiele niżej położonymi w rankingu sojuszami widocznie słabną. I średnia bobów spada i sojusz top-2 ich wyprzedził a wcześniej mieli dużą przewagę i już nie dają rady odbijać okupacji bo mityki z eventu się skończyły. Ognie niby jeszcze mają ale chyba uznali, że nie ma sensu odbijać skoro codziennie mają kolona i jutro będzie kolejny.

Odkąd pamiętam zawsze takie początkowe dmuchane bobowe top hiper sojusze po 2 miesiącach upadały albo słabły bardzo. Tutaj myślałem, że to będzie coś ala kronika i będą dominować zwłąszcza mając pakty i układy ale jednak bez Mularda i topowych graczy to nie to samo. tzn są tam znane nicki ale nie te najlepsze na gp.
 
Uśmiechy pod naporem walk z wiele niżej położonymi w rankingu sojuszami widocznie słabną. I średnia bobów spada i sojusz top-2 ich wyprzedził a wcześniej mieli dużą przewagę i już nie dają rady odbijać okupacji bo mityki z eventu się skończyły. Ognie niby jeszcze mają ale chyba uznali, że nie ma sensu odbijać skoro codziennie mają kolona i jutro będzie kolejny.

Odkąd pamiętam zawsze takie początkowe dmuchane bobowe top hiper sojusze po 2 miesiącach upadały albo słabły bardzo. Tutaj myślałem, że to będzie coś ala kronika i będą dominować zwłąszcza mając pakty i układy ale jednak bez Mularda i topowych graczy to nie to samo. tzn są tam znane nicki ale nie te najlepsze na gp.
Masz mój głos na przyszłych wyborach
 

DeletedUser27908

Guest
Stare słupy też jakies takie mocniejsze.Po laniu na paru serwerach.Może siusiak mutacje w końcu przeszedł xd
 

DeletedUser9820

Guest
Ale chociaż rozmowne chłopaki z poradnika. Non stop zagadują na priv xD
 

DeletedUser27908

Guest
Nie zdążyłem się nawet rozpędzić a usmiechowi już deffa zabrakło o_ODobrze że mają takiego pomocnika jak Elita Potępionych ^^
 

DeletedUser23982

Guest
Kurczę chłopaki walczą z każdym jak elita potępionych. Jednak to wojownicy :p
 
Do góry