Wybierz liczbę członków sojuszu!

Ilość członków w sojuszu:

  • 15

    Głosy: 9 8,3%
  • 20

    Głosy: 3 2,8%
  • 25

    Głosy: 1 0,9%
  • 30

    Głosy: 10 9,3%
  • 35

    Głosy: 0 0,0%
  • 40

    Głosy: 10 9,3%
  • 45

    Głosy: 0 0,0%
  • 50

    Głosy: 16 14,8%
  • 55

    Głosy: 0 0,0%
  • 60

    Głosy: 59 54,6%

  • W sumie głosujących
    108
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Sapcio

Zespół Grepolis
new_world_en.png
Nowy świat zbliża się wielkimi krokami i to WY GRACZE zdecydujecie o tym jaki on będzie.
Specjalnie dla was zostały utworzone ankiety, abyście dokonali wyboru.

Wszystkie ankiety potrwają do 29.01.2020 do godziny ok. 18:00.
Wygrywa parametr, który otrzyma od was najwięcej głosów.
W przypadku remisu odbędzie się losowanie.

W tej ankiecie wybieramy maksymalną ilość członków sojusz, z którymi będziemy razem grali.
W trakcie głosowania możecie zmienić swój głos i namawiać innych do zagłosowania tak jak wy.
Namów kolegów z sojuszu, z pracy, z podwórku, z gry, aby wzięli udział w głosowaniu.​
 
Cóż... Max jest 60, a o paktach nic nie ma :/
no wiem wiem, ale tak se napisałem bo według mnie zwiększyłoby to rywalizacje bo tak to są serwery 30 osób w sojuszu i tak naprawdę tylko 30 osób dostanie nagrodę za granie przez cały serwer przez co dużo osób rezygnuje szybciej z gry, a przy większej liczbie członków w jednym sojuszu jest też większa szansa na odmianę sytuacji na serwerze i pokonanie top 1:)
 

DeletedUser32539

Guest
no wiem wiem, ale tak se napisałem bo według mnie zwiększyłoby to rywalizacje bo tak to są serwery 30 osób w sojuszu i tak naprawdę tylko 30 osób dostanie nagrodę za granie przez cały serwer przez co dużo osób rezygnuje szybciej z gry, a przy większej liczbie członków w jednym sojuszu jest też większa szansa na odmianę sytuacji na serwerze i pokonanie top 1:)
Dlatego można głosować na 30, ale również na 60 ;)
 

DeletedUser29190

Guest
Biedacy. Z kim wy się oprócz nas laliście, ze ciągle macie traumę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry