Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser30696

Guest
Witam! Wracam do Grepolis po przeszło 3 latach, i planuje wystartować na tym serwerze :D jeśli jakaś ekipa chciała by przygarnąć to jestem otwarty na propozycje! Skrypty( legalne) posiadam oczywiście, pamiętam jak się grało :D, Dsc, ts'a, msg oczywiście posiadam. No i czas też jest ;)
 

DeletedUser27702

Guest
znowu się żrecie?
nikt nie reaktywuje dawnej kroniki...nikt i to jak pod jej nazwą zaczyna to nie ma nic wspólnego z nimi i mieć nie będzie...
prawda Oszczep?
 

DeletedUser27702

Guest
nie wiem czy bociarz ale wiem że zawsze miał kulturę...z innymi było różnie...jeśli o to Ci chodzi ;/
 
ktoś mój wpis skasował :)
No u ciebie akurat z kulturą bywa różnie :p tak więc może skończ :p Tym bardziej że to nie miejsce na takie dyskusję :) "Piratko"
 
znowu się żrecie?
nikt nie reaktywuje dawnej kroniki...nikt i to jak pod jej nazwą zaczyna to nie ma nic wspólnego z nimi i mieć nie będzie...
prawda Oszczep?


Dziękuję za miłe słowa, ale Kroniki już nikt nie reaktywuje.Graliśmy ze sobą wiele naprawdę fajnych lat.Jeszcze zanim ja dołączyłem ten sojusz był.Kronika była tylko rozdziałem tej prawie 10 letniej historii, która jak każda historia musi mieć koniec i dla mnie ten koniec już nastał.
 
Do góry