Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

Predi ja nie jestem krzykaczem. Działam sobie. Jeżeli zauważysz(chociaż pewnie nie dowidzisz). Na całym tym forum wypowiedziałem się może 5 razy. Za to ty próbujesz być kimś fajnym na tym forum. Te forum często jest często miejscem zebrań kółeczka wzajemnej adoracji. Adorujecie się nawzajem. O ile się nie mylę jestem na froncie. Tylko różnica taka, że na części wysp których byłem jest już zielono i niestety jest już niebiesko zielono. O ile się nie mylę naliczyłem na ciebie na 2 wyspach czerwonych i w tym czasie straciłeś miasta. Zastanów się co piszesz. Myślenie nie boli. Chociaż..
Hmmm czekaj mówjisz o tych miastach co mi sloty zwolniły?To na nie wywalone mordko.A pamiętasz jak przepraszałeś Jokera na pv bo tutaj coś pisałeś i przepraszałeś?XD To działaj z głową (tak jak ja nie robie ta gra agresji mnie uczy tylko)Byłem na oddalonych wyspach jak mówisz o tych miastach jak zauważyłeś na pewno i nie było sensu ich odbijać mieliście fuksa ze siadł wam klocek u lukinara bo byłem na urlo i tez że mu apka nie zagrała jak stracił 1 miasto jakby zagrała to wątpie byście zabrali mu te 2 miasta nie wspominając o klocku który ci nie siadł ale to sie każdemu zdarza .Teraz nie wiem na ilu jestem chyba 4 lub 5 nie chce mi się sprawdzać nawet chce się cieszyć gierką for now.Może nie powinienem wczoraj tak chamsko wyskoczyć do ciebie za co soraski ale taki chujowy dzien był i każdemu taki może sie zdarzyć
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23982

Guest
Przeprosiłem, bo przesadziłem i tutaj nic do wstydu nie ma. Człowieku gram w tą grę bardzo długo, ale takiego bigosu jak tutaj na forum nie widziałem bardzo długo. Różnica jest taka, że teraz gracze są coraz gorsi pod względem kultury. Nie grałeś w czasach gdy złoto było na premki i nie zrozumiesz. Wtedy ta gra dla ludzi była tylko dodatkiem, bo nie inwestowali w tą grę i grali 4fun. Masz przykład jak ta gra psuje atmosferę i gra dużo toksycznych ludzi.
 
Żal mi Ciebie Lukinar jeśli nie ogarniasz podstawowych zagrań przy odbijaniu mitami.
Jakbyś nie zauważył to było kilka takich ataków .
Ale Ty tego nie znasz bo swoich miast nie umiecie odbić tylko brazowe lub nasze hehe
 
Żal mi Ciebie Lukinar jeśli nie ogarniasz podstawowych zagrań przy odbijaniu mitami.
Jakbyś nie zauważył to było kilka takich ataków .
Ale Ty tego nie znasz bo swoich miast nie umiecie odbić tylko brazowe lub nasze hehe
Hmmm umiemy śmieciuszku?Jak u was synchro od wolfa idzie 2h przed samym klockiem i jak tylko mu na pv napisałem wtedy ze dzieki za info ze kloc leci to spękaliscie i nie władowaliscie klocka wiec POZDRO dla was .... Mitki z eventu poszły lulu i juz nie bedzie czym odbijać :p
 

DeletedUser33318

Guest
Jak 5 dni pod rzad miasta traciles Uoo i ten drugi wafel u gory to w jaskiniach siedzieliscie i nawet swiatla nie paliliscie poza tym w dwoch siedzimy wiec szukac
 
Do góry