Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29689

Guest
I cyk kolon do naleśnika jak parówka w bułkę wszedł, smarowanie majonezikiem ułatwiło sprawę.
 
Kacper skończ te fejki po 50 procków. Bunkier zrobił i zadowolony bo nietykalny.
Nie ma to jak bić się z każdym w koło. A Przez Kaca i resztę spółki mam obrobioną dupcie xD
Gdzie kacperek ma bunkier :D??
To nie fejki to po prostu maks jego możliwości :p


I cyk kolon do naleśnika jak parówka w bułkę wszedł, smarowanie majonezikiem ułatwiło sprawę.


Gdzie ten kolon co jak jak to :D ??
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30763

Guest
-012- zabawimy się

Zabunkrował się i zadowolony. Tylko nie pojmuje sojuszu Wilków xD Naleśniki żeby podbić miasto na naszej wyspie musieli próbować 10 razy db może 6 xD Mniejsza z tym. I mieli do tego pomoc w postaci ruchomego, jak my wstawiliśmy kolona xD I udało się im za każdym razem Odbijać. xD Jak to wiadomo każdy nie nażarty pw. A my bez ruchomego bez niczego, byliśmy wstanie zbić okupacje. xD I to pomagając niby wrogowi hahaha. A dlaczego mówię o Wilkach xD Bo ich 50 na wyspie i nie potrafili upilnować jednego gościa czerwonego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nie chcę cię obrażać ale odstaw to co bierzesz albo weź po pół nikt cie nie rozumie :) Akurat tam nie ma bunkru jak opisujesz więc nie wiem o co ci chodzi :D jedno jest pewne wjedziemy w ciebie i te twoje słupy jak w masło skończysz gadać bzdury i się napinać i dziękuje :)
Mały edit Bunkier według suskiego :D
bunkier.jpg
 
Ostatnia edycja:
Fenomen suskiego.
Wejść na świat i pograć na poziomie<<<<<<<<<< Wejśc na świat nabrać handlarzy do soja i krzyczeć najgłośniej o sobie jako super wojowniku wyciągając brudy z każdego servera.

halo chyba kacperek już był suski pala.png
 

DeletedUser30763

Guest
xDDDDDDDD Przy farciłeś kurde że jechałem autem xD Muzyka za głośno xD A dzięki za tiremki mi na nich nie zależy bo je zbuduje 2h xD
 
Do góry