Problem z logowaniem do aplikacji w anglii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30769
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30769

Guest
Witam

Jak w tytule. Jestem w Anglii i mam problem z zalogowaniem się do aplikacji kiedy używam sieci 4G a na WiFi w domu działa mi normalnie. Nie wiem czy to wina jakichś ustawień czy czego. Dzwoniłem do nich żeby odblokowali mi wszystko bo myślałem że to odblokuje mi aplikację ale też nie pomogło. Nie mam już pomysłów.

Jeśli ktoś ma jakieś to proszę o info
Może ktoś jest mi w stanie pomóc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
może nie pozwoliłeś aplikacji na używanie transmisji danych komórkowych ...
musisz poszperać w ustawieniach i ograniczeniach transmisji danych komórkowych
 

DeletedUser29238

Guest
Prosze skorzystaać z systemu ticketów. Spróbujemy rozwiązac ten problem.
 

DeletedUser30769

Guest
Prosze skorzystaać z systemu ticketów. Spróbujemy rozwiązac ten problem.

Pisałem ale odpisali mi że muszę mieć problem z łączem. To mi nie pomaga. Działa mi wszystko poza grepolis.
Sprawdzałem i grepo ma pozwolenie na dostęp do sieci.
Próbuję wszystkiego:(
 
daj screena z okna logowania do Grepo jak jesteś na mobilnym transferze

druga sprawa
udostępnij internet przez mobila na kompa i spróbuj się zalogować przez przeglądarkę
 

DeletedUser30769

Guest
daj screena z okna logowania do Grepo jak jesteś na mobilnym transferze

druga sprawa
udostępnij internet przez mobila na kompa i spróbuj się zalogować przez przeglądarkę

Udostępniłem. Na kompie działa. Nie wiem o co chodzi
Ale kolega instalował na swoim tel i jest w innej sieci a też mu nie działa Grepo.
Nie mam pojęcia o co chodzi
 

Załączniki

  • Screenshot_20200423_143812_air.com.innogames.grepolis.jpg
    Screenshot_20200423_143812_air.com.innogames.grepolis.jpg
    1,1 MB · Wyświetlenia: 21
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Czy problem jest tylko z grą, czy wogóle wczytywanie stron w 4G jest utrudnione? Może po prostu skończył CI się pakiet danych?
 
oj misiek200200 napisał przecież "Udostępniłem. Na kompie działa. Nie wiem o co chodzi "

sprawdź czy nie blokujesz jakiś usług googla na komórkowej transmisji danych na tej samej zasadzie co sprawdzałeś wcześniej apkę

apkę ze sklepu zainstalowałeś czy z "apk" ? - to tylko dla weryfikacji czy ogólnie "gaps" Ci działają na transmisji danych
i tak "misiu pysiu" nie ma to znaczenia .. na moim telefonie np apka nie wyświetla się do ściągnięcia w sklepie bo niby smartfon jest nie kompatybilny ... ale jak zainstaluje z apk to działa bez problemu i updejty są ściągane później również bez problemu ...
 

DeletedUser30769

Guest
oj misiek200200 napisał przecież "Udostępniłem. Na kompie działa. Nie wiem o co chodzi "

sprawdź czy nie blokujesz jakiś usług googla na komórkowej transmisji danych na tej samej zasadzie co sprawdzałeś wcześniej apkę

apkę ze sklepu zainstalowałeś czy z "apk" ? - to tylko dla weryfikacji czy ogólnie "gaps" Ci działają na transmisji danych
i tak "misiu pysiu" nie ma to znaczenia .. na moim telefonie np apka nie wyświetla się do ściągnięcia w sklepie bo niby smartfon jest nie kompatybilny ... ale jak zainstaluje z apk to działa bez problemu i updejty są ściągane później również bez problemu ...


Apke pobrałem ze sklepu Google. Sprawdzałem z tymi ustawieniami googla ale nie mogę znaleźć czegokolwiek co wyglądało by na zablokowane. Wczoraj jeszcze 2 kolegów próbowało na swoich tel instalować grepolis ale na obu nie działa. Tak jak by jakieś angielskie ustawienia sieci blokowały ta aplikacje. Ale tylko tą, bo całą resztą działa. Mam internet no limit więc to nie przez niego.
 
wyzeruj dane (tymczasowe i aplikacji) w managerze aplikacji dla grepolis , odinstaluj i zainstaluj ponownie . potwierdź wszelkie "dostępy" dla danych komórkowych jak będzie pytać ..

i ostatnia rzecz ... używasz jakiegoś firewalla na andku ? może tam jest bloknięta apka dla danych komórkowych.
 

DeletedUser30769

Guest
Próbowałem tego wszystkiego i nawet formatowałem inny tel bo myślałem że coś jest z ustawieniami ale nic nie pomogło. A jest nawet ang wersja która też nie działa. Na polskiej karcie mi wszystko działało ale zgubiłem ja niestety
 
zrób jeszcze test ..
wybierz grepolis.en utwórz konto i się spróbuj zalogować na angielskiej wersji
jeżeli przejdzie to znaczy że Twój operator komórkowy blokuje tranzyt na dane serwery i tam zgłaszaj problem ...

dodatkowo odpal przeglądarkę w telefonie , zmień na wersję PC i tam się spróbuj zalogować na pl0.grepolis.com
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30769

Guest
zrób jeszcze test ..
wybierz grepolis.en utwórz konto i się spróbuj zalogować na angielskiej wersji
jeżeli przejdzie to znaczy że Twój operator komórkowy blokuje tranzyt na dane serwery i tam zgłaszaj problem ...

dodatkowo odpal przeglądarkę w telefonie , zmień na wersję PC i tam się spróbuj zalogować na pl0.grepolis.com


W przegladarce normalnie mi działa tyle że potrzebuję aplikacji. Nie mogę pobrać aplikacji angielskiej ale kolega pobrał i i tak mu to nie działa. Na żadnym telefonie tu nie działa mi apka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
S.G-1:"
Nie chodzi o wersję angielską aplikacji
tylko ma wybrać serwer angielski ( tam gdzie flaga jest prawy górny róg) i spróbować utworzyć konto dla testu."
 

DeletedUser30769

Guest
Próbowałem na innych tel na których można było wybrać serwer GB a u mnie nie da się go nawet wybrać.
Patrzcie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200425_065333_air.com.innogames.grepolis.jpg
    Screenshot_20200425_065333_air.com.innogames.grepolis.jpg
    557 KB · Wyświetlenia: 11

DeletedUser29238

Guest
Wyloguj się, naciśnij kółeczko zębate w prawym górnym rogu i wybierz serwer
Screenshot_20200425_084925_air.com.innogames.grepolis.jpg
 

DeletedUser30769

Guest
Ja nie jestem zalogowany. Wyżej jest zdjęcie. Zmieniłem teraz na angielską flagę przez WiFi ale nie działa nadal na sieci z telefonu.



Nie chce spamować ale rozumiem że nikt już nie ma żadnego pomysłu

Szkoda bo uwielbiam grepolis a nikomu tu nie działa. Pisząc w ogóle ten temat myślałem że wiele osób które są w Anglii ma ten sam proble. Widać grepolis nie jest tutaj tak popularne jak w PŁ.

Jeśli ktoś coś wymyśli to piszcie jesli nie to trudno. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24113

Guest
Ja nie jestem zalogowany. Wyżej jest zdjęcie. Zmieniłem teraz na angielską flagę przez WiFi ale nie działa nadal na sieci z telefonu.



Nie chce spamować ale rozumiem że nikt już nie ma żadnego pomysłu

Szkoda bo uwielbiam grepolis a nikomu tu nie działa. Pisząc w ogóle ten temat myślałem że wiele osób które są w Anglii ma ten sam proble. Widać grepolis nie jest tutaj tak popularne jak w PŁ.

Jeśli ktoś coś wymyśli to piszcie jesli nie to trudno. Pozdrawiam.
mam idetyczny probleem w uk, gra odpala tylko na wi-fi,ale co najlepsze po wyłąnczeniu wi-fi działa dalej na transmisji danych, ale nie ma szans na odpalenie bez wi-fi
 

DeletedUser30769

Guest
Witam. Próbowałem już wielu rzeczy i nic nie pomogło. Jeśli uda Ci się jakoś to odpalić to napisz mi proszę. Ja też czegoś jeszcze poszukam
 
Status
Zamknięty.
Do góry