Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser15394

Guest
Przynajmniej wiadomo że jak serwery nie działały tak nie działają xd
 

DeletedUser27401

Guest
I co to za wygrana serwera? Jesteście dumni z tego że kupuje wygraną jakiś niedowartościowany ala zarobas? :) Który próbuje jakiś szacunek w przeglądarkowej grze kupić?

Mulard to RAK tej gry, psuje ją od środka
Piotrek nic nie kupuję przegraliście na wasze życzenie , a ja mam to w poważaniu wasze przypuszczenia . Jestem dowartościowanym człowiekiem a Ty malutki zawsze będziesz miał kompleksy Mularda i nawet jak nic nie zrobie to jestem najgorszy spoko już się pogodziłem że nic nie umiem i tak mi jest z tym dobrze,a rakiem to wasze boty są których ty na pewno używałeś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kompleksy mularda, dobre nasz grepolisowy celebryto, moge prosić o autograf? Twierdzisz ze nic nie zrobisz i jesteś od razu najgorszy.. No sory kazdy świat na ktoeym sie pojawiasz ciagnie za soba jakias kupe.. Niejasności delikarnie ujmując, dobrze pamietam twoje slowa ja i moich 15 ludzi "zrobilo by z wami co chce" jak widzimy nie bo jedyny twoj sposob na wygrana to kupienie dziecku pakietu goldzika i od mlody myrda z podniecenia ogonkiem i ma cie za boga,a ze dzisiejsza młodzieży ma w powazaniu jakiekolwiek zasady, to masz pole do popisu, a te twoje slawne slowa ze jak cie znajde to zobaczysz zostaw dla siebie.
 

DeletedUser33726

Guest
kierowca.gif
Kierownik
okok.gif
 
Witam wszystkich miałem nic nie pisać ale jednak napisze wkleje taki mały cytat osoby o ktorej wszyscy wiemy co nieco pewnie potem bede miał 5 tys ataków ale to bedzie swiadczyło tylko o małości i małostkowości tego gracza lub jego kolegów "wdech wydech rzuc jeszcze raz to bedziesz bez woja "
 

DeletedUser32840

Guest
Piotrek nic nie kupuję przegraliście na wasze życzenie , a ja mam to w poważaniu wasze przypuszczenia . Jestem dowartościowanym człowiekiem a Ty malutki zawsze będziesz miał kompleksy Mularda i nawet jak nic nie zrobie to jestem najgorszy spoko już się pogodziłem że nic nie umiem i tak mi jest z tym dobrze,a rakiem to wasze boty są których ty na pewno używałeś

Kompleksy Mularda? :) Faktycznie Cie już ponosi.

A przegraliśmy bo zaufaliśmy osobie która była z nami od początku, a ten Doctor Strange to Twój kundel pewnie bo raz go nasłałeś żeby mnie fejkował z DonMiśkiem, 500 ataków w 30min było jak się nie myle :):):):) To też nie Ty? Twoje zagrywki są marne i dla tego jest jak jest

Jakieś gadanie o nielegalnych skryptach to już staję się nudne, proponował bym poznać grę i jej naturalne możliwości a nie gadać głupoty, najwidoczniej musisz być trochę niezbyt sprytny żeby się nauczyć dobre synchro bo myślisz że goldem nadrobisz
 
Swoją drogą ciekawi mnie jaką przyjemność czerpie się z kupionej wygranej.
To tak jakby kupić sobie jakąś grę na kompa i zamiast przechodzić wszystkie misje po kolei to zapłacić komuś by to przeszedł za mnie - ma to sens ?
Potem rysujesz sobie koronkę na płycie odkładasz na półkę.
 
Jak człowiek przegrywa to wszystko napisze że kupilismy gracza lub że grał z nami byle sie nie przyznać do przegranej .....Tak udawaliście bohaterów jak czytam forum od poczatku MY wygramy , jestesmy najlepsi haha aż nie wytrzymali i szaraki sie porobiły a reszta zakończyła gre tak was vvv zdeptało :D:D:D nie mów hop póki nie przeskoczysz .A ty siwy chyba nie wiesz co to jest wojna to sobie zobacz filmy historyczne były brutalne i bez zasad tylko panować nad światem sie liczyło lub królestwem .... ale co ty wiesz pewnie cartoon network ciagle ogladałes i nie wiesz co to jest wojna ;p polecam film GRA O TRON to zobaczysz ze nawet rodzina sie zdradzała by osiągnąć cel :) a jak nie potrafićie grac w gry wojenne to zagrajcie w farma symulator tam bedziesz sobie orać pole z kolegami i bedziecie mieć zasady czarno na białym :p
 
Ostatnia edycja:
Masz rację salisz , czyli gra niedługo będzie prowadzić do tego ,że będziemy się na serio zabijać ?
Jakim trzeba być imbecylem by porównywać grę do prawdziwej historii.

Wchodzisz na grę by się bawić , a nie dokuczać fejkami by druga osoba nie spała i stosowanie innych krzywych akcji.
 
Do góry