Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33842

Guest
Jeden z marnych oponentów
Z tego co widzę są lepsi niż wy. To jak ich nazywasz marnymi to jak nazwać was? Chyba cieniasami. Jak tam wasze paki ogni i mitów wczoraj uwalone na murku 0 i wieży?Harick chyba
zapomniał powiedzieć ze wieże tam ma

Ps. Że miał*
 

DeletedUser24372

Guest
Myślę że lepiej ubić na okupacji, niż dać sobie ubić w mieście :)

Pozdrawiam :cool:
 

Załączniki

  • Screenshot_20200503_133856.jpg
    Screenshot_20200503_133856.jpg
    189,8 KB · Wyświetlenia: 55

DeletedUser30644

Guest
Niestety, moje świetlane czasu już minęły.
Ze względu na zmianę swojej postawy na niekłócącą się, nie mogę napisać dokładnie tego co logika podpowiada, więc pozwolę sobie pośmiać się troszkę z tego, że gracze twojego pokroju zaczynaja cokolwiek pisać.
Można to porównać do tych wszystkich filmów z bóstwami, w których ludzie odnoszą drobne, żałosne sukcesy i zaczynają stawać przeciwko bogom.
 
Niestety, moje świetlane czasu już minęły.
Ze względu na zmianę swojej postawy na niekłócącą się, nie mogę napisać dokładnie tego co logika podpowiada, więc pozwolę sobie pośmiać się troszkę z tego, że gracze twojego pokroju zaczynaja cokolwiek pisać.
Można to porównać do tych wszystkich filmów z bóstwami, w których ludzie odnoszą drobne, żałosne sukcesy i zaczynają stawać przeciwko bogom.
słabe porównanie
 

DeletedUser30644

Guest
Widzisz. Dlatego jesteś w tej niższej kategorii razem z „Kapitan Sparrow 10” (nie możemy obrazić oryginału), nie wszystko się odbija ;)

Wczoraj się popisaliście.

Nic tu po mnie, pierwszy raz twój nick widzę. Miłej gry.
 
Skoro już się chwalimy,to dobra akcja chłopaki :D synchro pierwsza klasa,kloc nałożony na ognie a nie chwila...johny przestrzelił tylko o 17 sekund klocka na ognie,zdarza się najlepszym
 

Załączniki

  • johny.PNG
    johny.PNG
    288,2 KB · Wyświetlenia: 46
  • johny 2.PNG
    johny 2.PNG
    246,8 KB · Wyświetlenia: 45

DeletedUser15394

Guest
Astra ten tomus to fan Asuny z tego co pamiętam na nysie chyba chciał dołączyć do nas więc się nie przejmuj xD
 
Do góry