Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33842

Guest
Skoro tacy z was Bogowie to weźcie odbijcie naszą okupację u was
Tylko głupcy by odbijali nawet morzem podczas gdy tam jest wieża. jak widać po wczoraj to wasza domena takie odbijanie okupki z wieża :p Więc jak widać mamy większe iq niż wy :D nawet jeżeli Po pw to głupota to było odbijać widząc po rapkach ze coś pw sie nie zgadza
 
Dymy Dymy na forum
Ja tu tylko na chwile nie chwalcie sie raportami z uwalania woja bo chyba na tym polega ta gra zeby komus je kasowac wiec nie robi nikt z nas nic specjalnego ja nie bede wrzucam raportow z kasowania wojsk inkwizycji albo sezonow bo bym bana za spam :)
Tu nawet nie chodzi o pokazywanie rapków z zbitego woja. Po prostu niektórzy sobie kozaczą czy to na pv czy na FO, a potem śpią do 12 i są zerowani
 

DeletedUser21237

Guest
Pisanie o tym, że ktoś poleciał na okupke i "bezsensownie" stracił wojo (gdzie każdy leciał tylko po PW), jest tak samo głupie, jak wstawianie raportów z trafionych ataków.
Pozdrawiam cieplutko, wyjdźcie na podwórko.
 

DeletedUser32013

Guest
Spoko sezony nie mają czym odbijać, wczoraj inkwa pokazała swoją moc dając ataki w liczbach 20-70 mita do tego pewnie ponad połowa ogni padła. A to mój ulubieniec. tomjan1984 naucz mnie tak grać plz
 

Załączniki

  • ataczek.png
    ataczek.png
    74,1 KB · Wyświetlenia: 51

DeletedUser33842

Guest
Spokojnie sezony już klepią deffa na skałkach by sie za murować xD oni stawiają na defensywę niż ofensywę xddd
To co m35 lecimy pany czy m25 czy gdzie ?
 

DeletedUser15394

Guest
Nie zdziwie się jak na tym świecie też napiszesz do mnie ^^ pozdrawiam a na nysie nie pamiętam jak się skończyło
 

DeletedUser15394

Guest
Kacper no to byłeś przecież to się lagów wystraszyłeś..
 

DeletedUser15394

Guest
Kociołki chyba tylko tam nie lecą? Masakra co za porażka :eek: a podobno inkwizycja miała być mocnym faworytem jak był czas ochrony :D
 

DeletedUser15394

Guest
:D tak to jest jak nie ma się koksów w składzie, na pandosi nie trzeba było wysyłać masów do randomów :D
 

DeletedUser33842

Guest
Żałosne xD sami nie umieją utrzymać okupki u 30 osób xD tu wyślij mity na berytos sie broń dzień pełen emocji
 

DeletedUser33842

Guest
XDD no czej wy tak 2x sojek sezon kociolek samotnia wikingowie i kto jeszcze
chociaż kociołek pożadny bo nie dając nic :p

Niech tam to synchro idzie Jonasrinio ćwiczyć, który gra w grepo z 5x dłuzej niz ja :D

#StayTuned
 
Do góry