Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Z kociołkiem pakt nie mógł powstać bo słabo by to wyglądało w walce z sezonami - nawet autoboty na messynie nie miały z każdej strony frontu :p a są to najlepsi z najlepszych i na tym świecie nawet sami myślę że wygraliby tamtym składem. Na szczęście cuda to dosyć nieprzewidywalna walka i wszystko może się zdarzyć jeśli przetrwamy walkę na tyle sojków będzie coś pięknego jak sławny kosiarz zablokuje komuś cudaka :D Swoją drogą ciekawe jak długo będzie trwał pakt Inkwizycji z Kociołkami bo chyba cudów razem nie będą budować bo to by już kompletnie sensu nie miało :D
Na złość wam się dogadamy pewnie,pisałem wcześniej coś
 
powtórzę, jak kosa z ekipą fejkowali trelkę na synopie to się świetnie bawili i jeszcze cisnęli ją na grupce wyzywając wiadomo od kogo. Trelka jakoś wioch nie traciła(a nawet podbiła) ani nie miała problemu ze znalezieniem kolona w spamie poleceń - wy macie. Macie w podglądach poleceń masę filtrów, które pozwolą wam wywalić syf z ruchów, wystarczy umieć i chcieć.
A i z własnego doświadczenia wiem, że prędzej serwer wywali niż pojedynczej osobie na którą leci 500 poleceń grę.
Królik, ale Oni fejkują nawet jak i tak nie chcą podbić miasta. Szczerze nie rozumiem takiej gry.
 

DeletedUser30642

Guest
Zanim oponenci wysłali do nas choćby jeden atak na okupację albo wsparcie to do inkwizycji już sezony latały z pomocą,później jakieś śmieszne masy po całym świecie były że stoicie u nas i żeby deffa wam słać,a pozniej podpisaliscie z dwoma kociołkami pakcik. Śmieszne jest że wypominacie nam że wbiliśmy w pakcie,o tym że sojek The Haters zawierał 20 osób zapomnieliście ? Jakbyśmy z koksami wbili to nwm z 60 osób by było ? a was odrazu 80 jak wbiliście na świat więc 60 < 80,aktualny stan graczy w paktach wynosi. 28 hatersów+38 oponentów+9 ich drugiego sojka=75 osób dodaje bo niektórzy mają problem z dodawaniem teraz policzmy do inkwizycji hiszpanska 34+ swieta +40 =74 co już daje ilość graczy co tego naszego ,,paktu" teraz dochodzi 40 z kociołków + 19 ich drugiego sojka co daje to już 133 graczy to tyle z oficjalnych paktów,teraz dodamy nieoficjalny pakt który by do was poleciał deffem jakbyśmy odbijali są to sezony truskawki +39 seozny ziemniaki 36 co w nie oficjalnym zbiorowisku daje już 208 graczy :) jak można spojrzeć od początku do teraz ilość osób inkwizycji była praktycznie taka sama co nas i oponentów,ale oczywiscie trzeba było coś wymyślić dlaczego podpisali pakcik,pominę już fakt,że nasz paktowicz ma swój problem i od początku świata go rozwiązuje,więc inkwizycja walczyła na 20 osób z The Haters a teraz 28 osób. Miasta każdy traci mordeczki tym bardziej na prędkośći 6 :) dalej się nie dziwcie że nie lecimy odbijać jak tam zaraz 208 graczy pośle deffa,no proszę was :) + szczerze mówiąc nie wywyższam się ale spojrzymy na statystyki podbijania miast to inkwizycja dalej traci do nas parę miast ;P Dalej nie bede sie wypowiadał bo wyzywanie na forum jest wciągające i jeszcze się uzależnię :p pozdro mordeczki gl hf
 
Królik, ale Oni fejkują nawet jak i tak nie chcą podbić miasta. Szczerze nie rozumiem takiej gry.
A co robił kosiarz333 z żoną? 200 rapków z ataków po 2 procki często miałem po wejściu na grę bo walili w stałkę, żadnych prób wbicia kolona, po prostu chamska gra na zmęczenie wspomagana wyzwiskami na fb i zmienianiem nazw wioch co godzinę. Mówiłem wam wiele razy, że będziecie żałować tego z kim gracie i tego jak te osoby grają. Dobraliście sobie zwierząt do ekipy to nie możecie się dziwić, że przez ich pryzmat jesteście oceniani a co za tym idzie traktowani tak a nie inaczej, no sorry.

Sam po dimale dużą część osób z waszej ekipy bardzo polubiłem i zmieniłem zdanie na wasz temat ale wybitnie głupie i pyskate jednostki, które przechowujecie psują całe wrażenie i z automatu nastawiają każdego przeciwko wam.
 

DeletedUser15394

Guest
Mocne słowa z tego co wiem to już wszystko ok między nimi - kiedyś z astrą też się wyzywałem a teraz jesteśmy kumplami w jakimś stopniu nawet od kieliszka
 
No ok, zachował jak się zachował, przeprosił - git, tak powinien postąpić dorosły facet. Jednak przeprosiny nie wymazują tego co się stało a jak widać, takie zagrywki same z siebie wracają do osób, które je stosowały.
 

DeletedUser15394

Guest
Nie chce ci znowu coś napisać złego ale wydaje mi się że jesteś jedną z tych osób pamiętliwych i co złe to zawsze zapamiętasz i będziesz wypominał latami szczególnie co tu na forum się pisze - dobrze że w cska z nami nie grasz bo tam idą takie prowokacje że co mecz z gry byś wychodził :D
No ok, zachował jak się zachował, przeprosił - git, tak powinien postąpić dorosły facet. Jednak przeprosiny nie wymazują tego co się stało a jak widać, takie zagrywki same z siebie wracają do osób, które je stosowały.
 

DeletedUser22129

Guest
Z kociołkiem pakt nie mógł powstać bo słabo by to wyglądało w walce z sezonami - nawet autoboty na messynie nie miały z każdej strony frontu :p a są to najlepsi z najlepszych i na tym świecie nawet sami myślę że wygraliby tamtym składem. Na szczęście cuda to dosyć nieprzewidywalna walka i wszystko może się zdarzyć jeśli przetrwamy walkę na tyle sojków będzie coś pięknego jak sławny kosiarz zablokuje komuś cudaka :D Swoją drogą ciekawe jak długo będzie trwał pakt Inkwizycji z Kociołkami bo chyba cudów razem nie będą budować bo to by już kompletnie sensu nie miało :D
Nie znasz Johna i czasów Rizini XDDD
 

DeletedUser15394

Guest
Astra nie ma co tutaj poważni ludzie lepiej na tsie jak kosa będzie jeszcze z kula z %
 
Nie chce ci znowu coś napisać złego ale wydaje mi się że jesteś jedną z tych osób pamiętliwych i co złe to zawsze zapamiętasz i będziesz wypominał latami szczególnie co tu na forum się pisze - dobrze że w cska z nami nie grasz bo tam idą takie prowokacje że co mecz z gry byś wychodził :D
no tak to prawda, mam fotograficzną pamięć ale nie tylko do złych rzeczy, nereidę od Werki będę też pamiętać przez lata, tak samo jak minusowe szczęście na każdych ogniach Demthes :d
 
Do góry