Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ludzie z supportu ogarnięcie się proszę Was i wymagam prawidłowego wdrożenia ewentu na wszystkich swiatach a nie wlaczyliscie na 20min i serwery na Imbroz oraz Empironie siadły nosz ile razy to jes hurtowniazcze będziemy przerabiać, że zalogować się nie idzie i to wszscy nie tylko ja. W dodatku kto to mi zrekompensuje dwa kolony z obstawa potopione przez własnego defa bo zalogować się nie dało by wycofać go!!! Nie jestem tu od wczoraj i ciągle ta sama Wasza gadka... Eh i kto cała nocke zerwana mi zrekompensuje? Nawet już nie pytam. Liczę na wasze zaangażowanie w naprawie tego oncydentu!
 

DeletedUser29238

Guest
Problem został zgłoszony. Mamy nadzieję, że szybko zostanie naprawiony.
 
No i co z tego, że został zgłoszony jak to nic nie da miasta mogą być tracone... a wątpię, że supp jakoś to zrekompensuje powagi trochę rozumiem 5 min ale nie ponad godzinę... firma nie powstała wczoraj
 
Zasadniczo jak ktoś miał odpalone dziś zmysły, to ja bym pisał bilecika, o zwrot, bo pewnie się szybciej skończą, niż serwer naprawią.
 

DeletedUser30979

Guest
Kasę na gierce trzepią i to niezłą a problemy mniej więcej te same od lat, kompletny brak odpowiedzialności, fachowości i mistrzostw świata w obłudzie / darmowa gierka/ zero poszanowania dla klienta. A zapomniałem o suporcie. zastanawiam po co oni są i ile za to biorą bo nie wierzę żeby za darmoszkę tam siedzieli przy tak negatywnie nastawionej do nich liczbie graczy, tej tak niedopracowanej i źle działającej gierce.
 
Do góry