Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Witaj Akson. Byłem w sojuszu Roma na Koryncie (ok 8 lat temu). Trochę styl gry się zmienił, tempo, bonusy i dostępność złota. Dalej stary system, czy może na nowym zagrasz?
 

DeletedUser9517

Guest
BlackGhost , a szczególnie Placek16 - dziękuję za informacje :)

dawaj ich - witam Cię. Wybacz, ale nie kojarzę nicku... Co do systemu: w zasadzie żadna różnica, jeśli się wciągnę, to obojętne, skoro zmiany nie są aż tak duże. Ty grasz na którym? To zagram w tym samym, żeby ewentualnie podpytać co i jak. Ew. jeśli byłaby możliwość zagrania razem w sojuszu, (na tym etapie w jakiejś jego akademii pewnie) żebym miał możliwość podpatrzenia i podpytania co i jak, byłoby świetnie.

Ps: Dalej ludziska potrafią się tak kłócić? ;)
 
Arek to Ty?;)

BlackGhost , a szczególnie Placek16 - dziękuję za informacje :)

dawaj ich - witam Cię. Wybacz, ale nie kojarzę nicku... Co do systemu: w zasadzie żadna różnica, jeśli się wciągnę, to obojętne, skoro zmiany nie są aż tak duże. Ty grasz na którym? To zagram w tym samym, żeby ewentualnie podpytać co i jak. Ew. jeśli byłaby możliwość zagrania razem w sojuszu, (na tym etapie w jakiejś jego akademii pewnie) żebym miał możliwość podpatrzenia i podpytania co i jak, byłoby świetnie.

Ps: Dalej ludziska potrafią się tak kłócić? ;)
 
Faktycznie, możesz nie kojarzyć obecnego mojego nicku, jeszcze wtedy byłem jako rademar. Na starym dawno grałem, ostatnio Katania. Obecnie siedzę z ekipą na nowym systemie. Aktualnie na luzie handlujemy sobie do ... jesieni(łatwo nas znaleźć). Fajnie, byłoby znowu razem zagrać, także zapraszam cię Akson.
 

DeletedUser9517

Guest
Faktycznie, możesz nie kojarzyć obecnego mojego nicku, jeszcze wtedy byłem jako rademar. Na starym dawno grałem, ostatnio Katania. Obecnie siedzę z ekipą na nowym systemie. Aktualnie na luzie handlujemy sobie do ... jesieni(łatwo nas znaleźć). Fajnie, byłoby znowu razem zagrać, także zapraszam cię Akson.

Wielkie dzięki. Napisz gdzie, wpadnę na pewno :)
 

DeletedUser34098

Guest
Witam, nie grałem 8 lat. Są tu osoby pamiętające ten czas? Ktoś kojarzący sojusz Roma? Chciałbym sobie bowiem odświeżyć nieco umiejętności, a najlepiej byłoby to w sojuszu u kogoś, z kim się kiedyś znałem :)

BTW - dużo się pewnie zmieniło, co? :)
Ciekawy jestem jak taki dinozaur jak ja sobie poradzi :)

Zarówno Romę jak i SPQR... :) niełatwo zapomnieć o takiej elicie.
A wracając po dłuższej przerwie na Grepo to jedynie przyszedł mi zawrót głowy patrząc na aktualne ekipy.
Sporo zmian, dalekich od dawnych lat, ale idzie się zaklimatyzować. Jedyny dylemat to mieć dobrego kompana do gry,
o którego definitywnie ciężko gdy odcięło się od gry na taki czas. Sam gram na razie solo, bo średnia lokalizacja i żadnych znajomych twarzy.
 
Arek, jeśli nie grasz już 8 lat to właśnie poczułam się jak babcia;)
Od czasu jak graliśmy razem, aż tak dużo nie zmieniło się, ogarniesz sam bez pomocy :D
 

DeletedUser29823

Guest
Nie no Panowie, śmiechawa.tv za losowe literki w nazwie miasta dostać urlop, dobrze tam wiochy "obstawione" widzę na różne sposoby @dolarki :cool:
KEKW.jpg
 

DeletedUser34098

Guest
Przynajmniej sąsiedzi z celownika są Ci wdzięczni za chwilowe ukojenie. :p
 

DeletedUser34098

Guest
Chociaż w sumie ty i tak przejmujesz same szaraki haha
 

DeletedUser34098

Guest
Ja to czekam po evencie na informacje odnośnie nowego świata, bo na tym nie wiem co się dzieje. Wokół mnie sojusze typu liście i zwierzaki - wreszcie mogę poczuć się jak prawdziwy leśniczy. Brakuje jeszcze tylko lornetki do obserwacji i sprzętu myśliwskiego. Może zaopatrzę się w te akcesoria na następnym świecie, bo na tym coś późno zacząłem i nie czuję tego typowego "powiewu we włosach". :D
 
Do góry