Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33478

Guest
A dziękuję, że pytasz, u mnie również w porządku. Pewna stagnacja się wkrada, ale może event nam to rozrusza :p
 
Charakterny gość z Alfy :)
Zawsze ma pełne ręce ...roboty;) Chociaż pewnie to plotka:)Pamiętajmy, że to ideał i nie można podważać jego zdania, wyrażanie swojego zdania: zabronione! Zwrócenie na coś uwagi: pyszałkowatość! Grepo to jest cel jego życia i nie ma nic ważniejszego od tego:)

Nudny ten świat:) Dobrze mamy jakąś maskotkę na tym forum:)
 
Zawsze ma pełne ręce ...roboty;) Chociaż pewnie to plotka:)Pamiętajmy, że to ideał i nie można podważać jego zdania, wyrażanie swojego zdania: zabronione! Zwrócenie na coś uwagi: pyszałkowatość! Grepo to jest cel jego życia i nie ma nic ważniejszego od tego:)
Chyba nie masz świadomości jak komicznie brzmi to w twoim wykonaniu xD
Ale nie można się o to obrażać, autorefleksja nigdy nie była najpowszechniejszą cechą. @Edit! najpowszechniejszą cechą wśród ludzi.

Ps.Skoro tak nudno na tym świecie, to może czas na wakacje wrócić do życia, plaża, znajo... pardon.
W zanadrzu mam jeszcze jedno rozwiązanie, zawsze można kupić więcej miast i przejść bardziej w offa, dobić przeciwnika zamiast się w defie na śmierć zanudzać, no śmiało poradzicie sobie, jak będzie trzeba to nawet mogę służyć radą jak się atakuje, to nie takie trudne.
Ps2. Słonie nie mają rąk, ja gram i piszę przy pomocy trąby.
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie masz świadomości jak komicznie brzmi to w twoim wykonaniu xD
Ale nie można się o to obrażać, autorefleksja nigdy nie była najpowszechniejszą cechą. @Edit! najpowszechniejszą cechą wśród ludzi.

Ps.Skoro tak nudno na tym świecie, to może czas na wakacje wrócić do życia, plaża, znajo... pardon.
W zanadrzu mam jeszcze jedno rozwiązanie, zawsze można kupić więcej miast i przejść bardziej w offa, dobić przeciwnika zamiast się w defie na śmierć zanudzać, no śmiało poradzicie sobie, jak będzie trzeba to nawet mogę służyć radą jak się atakuje, to nie takie trudne.
Ps2. Słonie nie mają rąk, ja gram i piszę przy pomocy trąby.

Jeju ileż emocji buzuje w tobie:) Wrócić do życia? Kiedy byłeś na plaży ostatnio?:) Chętnie wysłucham twojego sposobu na życie:) Tylko nie chce mi się tyle siedzieć po nocach na FO i uczyć ludzi jak naprawiać świat:(
 

DeletedUser32517

Guest
Tylko uprzedzam, trzeba uważać w nie których hotelach bo oszukujo młodych Leitusi.
 
Do góry