Dyskusja na temat aktualizacji gry.

DeletedUser29615

Guest
tylko slabe grajki i soje nie sa w stanie poradzic sobie z moralniakami
bo tu poplanowac trzeba, wiecej woja starcic a piwu slabe w porownaniu do strat
I choc maja swiaty bez morali, beda zawracac gitare supportowi :D
 
no to chyba ze 3 lata minęły odkąd te zmiany ewoluowały ;) .
oryginał - %% morale wyłącznie z miasta okupowanego
updejt 1 - %% morale gracza który okupuje miasto
updejt aktualny - morale wyłączone na okupacji :)
 

DeletedUser34434

Guest
Ale że grepolis znów staje grywalne i szykuje się powrót topowego gracza? PogChamp
 

DeletedUser29757

Guest
Ciekawa aktualizacja. sporo zmieni na starych systemach, bo jak rozumiem tylko ich to dotyczy?

Tak sobie teraz myślę - A gdyby wyłączyć też morale na wyspach dominacyjnych? Myślę że korzystnie by to wpłynęło na rozgrywkę. Na skałkach i wokół dominacji mogło by nawet wtedy morale pozostać. To mogło by się udać i fajnie działać zarówno na starych jak i nowych systemach.
 

DeletedUser32357

Guest
apropos aktualizacji nie którym podobały się wioski z buntami ze starych światów typu achilles
tzn wioski w których można było odbierać surowce lub je plądrować i tym przypadku z przekroczeniem limitu dziennego plądrowań był wzniecany bunt we wiosce po czym małe oddziały wojsk z wioski zmierzały do miasta z atakiem
było mega fajne było by miło żeby wróciły ze względu że na niektórych światach niektórzy gracze na początku mają problem w zdobyciu pw (punktów walki) tak jak ja na carphi 6 miesięcy temu musiałem sępić po pw bo byłem i jestem w najpotężniejszym sojuszu na carphi
 
apropos aktualizacji nie którym podobały się wioski z buntami ze starych światów typu achilles
tzn wioski w których można było odbierać surowce lub je plądrować i tym przypadku z przekroczeniem limitu dziennego plądrowań był wzniecany bunt we wiosce po czym małe oddziały wojsk z wioski zmierzały do miasta z atakiem
było mega fajne było by miło żeby wróciły ze względu że na niektórych światach niektórzy gracze na początku mają problem w zdobyciu pw (punktów walki) tak jak ja na carphi 6 miesięcy temu musiałem sępić po pw bo byłem i jestem w najpotężniejszym sojuszu na carphi
fajny avatar
 

DeletedUser29238

Guest
apropos aktualizacji nie którym podobały się wioski z buntami ze starych światów typu achilles
tzn wioski w których można było odbierać surowce lub je plądrować i tym przypadku z przekroczeniem limitu dziennego plądrowań był wzniecany bunt we wiosce po czym małe oddziały wojsk z wioski zmierzały do miasta z atakiem
było mega fajne było by miło żeby wróciły ze względu że na niektórych światach niektórzy gracze na początku mają problem w zdobyciu pw (punktów walki) tak jak ja na carphi 6 miesięcy temu musiałem sępić po pw bo byłem i jestem w najpotężniejszym sojuszu na carphi
Jakaś kropka lub przecinek czasem byłyby wskazane.
 

DeletedUser33478

Guest
apropos aktualizacji nie którym podobały się wioski z buntami ze starych światów typu achilles
tzn wioski w których można było odbierać surowce lub je plądrować i tym przypadku z przekroczeniem limitu dziennego plądrowań był wzniecany bunt we wiosce po czym małe oddziały wojsk z wioski zmierzały do miasta z atakiem
było mega fajne było by miło żeby wróciły ze względu że na niektórych światach niektórzy gracze na początku mają problem w zdobyciu pw (punktów walki) tak jak ja na carphi 6 miesięcy temu musiałem sępić po pw bo byłem i jestem w najpotężniejszym sojuszu na carphi

Roma nie jest najpotężniejsza
 

DeletedUser29238

Guest
Jeśli widziałeś cytat przy moim wpisie, to wiesz, że to nie jest aluzja do Ciebie.
 

DeletedUser32357

Guest
Roma nie jest najpotężniejsza
nie mówie o romie panie agressive ale nie powiem wszystko zabieracie niektórzy po 7 rezerwacji biorą

Jeśli widziałeś cytat przy moim wpisie, to wiesz, że to nie jest aluzja do Ciebie.
po prostu nie widze potrzeby robić przecinków chyba wiecie o co mi chodziło czy musze poprawić z przecinkami
ps. ale mam deja vu

Agressive wy jeszcze jesteście atakowani ale mnie nikt nie atakuje od początku świata
więc zauwarz ze cięzko o pw gdy przeciwnik nie chce cię bić
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę wrócić do tematu. Potęga Romy nie ma nic do rzeczy.
 

DeletedUser32357

Guest
wracając do tematu. czy można się spodziewać powrót starych wiosek do przyszłych serwerów. ?
 
Do góry