Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34424

Guest
te 20% tyczy się też kapitana i dowódcy , takze to tez by musieli dac tam , a 50% do ognii to nie ma opcji na taki buff
 
W 100% rozumiem, że nie każdy traktuje jakoś super poważnie tą grę, ale przeszkadzanie innym w ten sposób nie jest nawet zabawne xd Nie wyobrażam sobie grać tylko po to żeby kogoś denerwować... Szkoda.
 

DeletedUser34424

Guest
Misiek jak kiedyś na mni zagrasz to wtedy pokażesz umiejętności :*
Misiek to moze do mnie tylko Nasstero mówić :) Wszyscy takie chojraki , miasta nazywają typu " Powodzenia" , "no dalej tym kolonem" , "walcie słupy" a potem i tak znikają gdzies pod kopytami Jeźdzców Rohanu . Zabiorę swoją świte na nowy świat , Moze się kacperek lan zmierzymy , tylko narazie mamy inny cel niz walka z wiatrakami takimi jak Pati Szaleto.

Co jak co ale nawet czleko tak nie płakał a dostają dwa razy mniej błysków
Nuży mnie to wasze nawijanie w kółko o płaczu . Szkoda ze nie mam dodatkowych chromosomow , pewnie bawił bym się równie szampańsko jak wy
 
A ja nie pytałem kto i w jaki sposób może się do Ciebie zwracać, bo jest mi to szczerze obojętne. :p
Jak płaczesz o kilka błysków to już widzę jak dzielnie walczysz na FO jak ktoś na Ciebie synchro zrobi, powodzenia tam płaczku i odezwij się jak jakiś serwerek ruszy :3
 
Do góry