Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Co do opinii innych już dawno mam ją w nosie słyszałem opinie że mam 300 multi i każdy sojusz jest zarządzany przez moje multi była kiedyś opcja że w każdym sojuszu mam po 3-4 kretów ba nawet słyszałem że płaciłem za to żeby komuś cuda się zawaliły.
Takie opinie już dawno na mnie nie robią wrażenia dla tego Ferdziu olej te opinie nie ma co rozmawiać(pisać) z takimi ludźmi
Nie gadaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i załatwi doświadczeniem.
 

DeletedUser29757

Guest
tego Panie Ferdziu wciąż nie wyjaśniliście:
wyjaśni mi to ktoś? o co chodzi?
wszyscy wiemy że na obu kontach gra ta sama osoba.
Nie dacie rady wygrać tak łatwego serwera bez multików i kretów?

unknown.png

unknown.png
Reputację macie jaką macie, wiec w zapewnienia że nie macie kretów nikt nie wierzy. Na poprzednich światach wiele razy graliście brudno. Po prostu.

Degustujące jest nie tyle że używacie kretów, bo tak gra cała "elita" - gdy ktoś wstawi kreta Wam, Karkówkom, Śpiochom czy Liściom, to jeszcze rozumiem. Nie żebym pochwalał, ale rozumiem. Ci drudzy też by się nie zawahali, co udowadniali w przeszłości.
Ale że na takim świcie gdzie waszym przeciwnikiem są tylko sojusze, które dopiero próbują się zorganizować na serwerze, rekrutując graczy na bieżąco - musieliście się uciekać do takich tanich zagrywek... to jest słabe.
 
To mnie zaczyna się podobać -tam gdzie ja lecę to robią bunkier czerwoni 70k lądu napchane do tego może jeszcze 3 bronione a inne miasta kilkanaście a często kilkadziesiąt prawie wcale nie bronione hehe normalnie ubaw po pachy -donmisiek to ich guru chyba jak mu tyle lądu pchają
 
Haha ten to zawsze bajkopisarz jak słyszałem i teraz nawet na własne oczy widzę;) 40k nie jest równe 70, a 0.5kk PW raczej nie wzięło się z 3 miast, no chyba że macie taką wspaniałą organizację ofensywnąo_O I ktoś tu chyba nabija PW na boczku na multikontach, bo połowa Waszych paczek ląd tonie na biremach albo bije w ścianę albo wchodzi w BN, a sumarycznie 200k wiecej PW nabiliście. Opinię jaką macie, taką macie jak widać nie bez powodu;)

Ale trzeba przyznać, że na tej akcji pękło nam bodajże 25 miast, głównie nieaktywni i szaraki, ale niestety to bolączka sojuszów lepionych na już, że są indywidua, które ni stąd ni zowąd są nieaktywni ponad dzień albo walą szaraki, bo na ich zieloną wyspę wbił czerwony. Tylko głupiec by nie wykorzystał takiego zamieszania u wroga:)
 

DeletedUser34521

Guest
Haha ten to zawsze bajkopisarz jak słyszałem i teraz nawet na własne oczy widzę;) 40k nie jest równe 70, a 0.5kk PW raczej nie wzięło się z 3 miast, no chyba że macie taką wspaniałą organizację ofensywnąo_O I ktoś tu chyba nabija PW na boczku na multikontach, bo połowa Waszych paczek ląd tonie na biremach albo bije w ścianę albo wchodzi w BN, a sumarycznie 200k wiecej PW nabiliście. Opinię jaką macie, taką macie jak widać nie bez powodu;)
Zmysły dzieciaku.
CTG wygrywa bo mają po swojej stronie najlepszego najemnika :)
 
Haha ten to zawsze bajkopisarz jak słyszałem i teraz nawet na własne oczy widzę;) 40k nie jest równe 70, a 0.5kk PW raczej nie wzięło się z 3 miast, no chyba że macie taką wspaniałą organizację ofensywnąo_O I ktoś tu chyba nabija PW na boczku na multikontach, bo połowa Waszych paczek ląd tonie na biremach albo bije w ścianę albo wchodzi w BN, a sumarycznie 200k wiecej PW nabiliście. Opinię jaką macie, taką macie jak widać nie bez powodu;)

Ale trzeba przyznać, że na tej akcji pękło nam bodajże 25 miast, głównie nieaktywni i szaraki, ale niestety to bolączka sojuszów lepionych na już, że są indywidua, które ni stąd ni zowąd są nieaktywni ponad dzień albo walą szaraki, bo na ich zieloną wyspę wbił czerwony. Tylko głupiec by nie wykorzystał takiego zamieszania u wroga:)
Zawsze w akcji coś się utopi ale nie mów mi że wszystko co padło to unie aktywnych bo nieaktywny sowy i innych czarów nie rzuca -dla mnie to wygląda tak bronimy tych co chcemy a innych w mamy

Zresztą kasztanovy o aktywności to Ty lepiej nic nie pisz bo z nią to masz problem i to spory -sam Tobie wioskę przez to zabrałem -aktywny to jesteś w czarowaniu jedynie
Co do Twoich punktów to wiadomo jak je nabijasz -nie bez powodu teraz po za sojem jesteś jak to piszę
 
Czytania ze zrozumieniem uczy się w podstawówce :( Napisałem że większość, a Ty "nie mów mi że wszystko co padło...".
Mi miasto zabrałeś? To albo coś przeoczyłem albo grepolife nawet kłamie o_O A poza sojem się jest w przypadku przejmowania nieaktywnych, chyba wiesz jak się to rozgrywa, jak masz taki zapas doświadczeń w tej grze ;) Ja gram dopiero drugi sezon, a jakoś sobie radzę, szkoła yavusa jednak coś nauczyła:D
 
tego Panie Ferdziu wciąż nie wyjaśniliście:

Reputację macie jaką macie, wiec w zapewnienia że nie macie kretów nikt nie wierzy. Na poprzednich światach wiele razy graliście brudno. Po prostu.

Degustujące jest nie tyle że używacie kretów, bo tak gra cała "elita" - gdy ktoś wstawi kreta Wam, Karkówkom, Śpiochom czy Liściom, to jeszcze rozumiem. Nie żebym pochwalał, ale rozumiem. Ci drudzy też by się nie zawahali, co udowadniali w przeszłości.
Ale że na takim świcie gdzie waszym przeciwnikiem są tylko sojusze, które dopiero próbują się zorganizować na serwerze, rekrutując graczy na bieżąco - musieliście się uciekać do takich tanich zagrywek... to jest słabe.
na niewygodne pytania się nie odpowiada więc nie sądzę, że się ktoś do tego odniesie
 
Ciężko o wizje mając niewyplenione chwasty i ciągłe zmiany kadrowe. Wy weszliście ekipą to możecie sobie oglądać walkę z wiatrakami z perspektywy leżaczka wraz z napojem wyskokowym . Cóż, może dojdzie w końcu do pewnej stabilizacji.

Pozdrawiam :)
 
Czytania ze zrozumieniem uczy się w podstawówce :( Napisałem że większość, a Ty "nie mów mi że wszystko co padło...".
Mi miasto zabrałeś? To albo coś przeoczyłem albo grepolife nawet kłamie o_O A poza sojem się jest w przypadku przejmowania nieaktywnych, chyba wiesz jak się to rozgrywa, jak masz taki zapas doświadczeń w tej grze ;) Ja gram dopiero drugi sezon, a jakoś sobie radzę, szkoła yavusa jednak coś nauczyła:D
Wybacz stary pomyliłem Ciebie z innym czerwonym niejakim kanclerzem
Yavus na niektóre tematy tutaj nie można się wypowiadać i Ty o tym wiesz -powiem inaczej ktoś się bawi w ten sposób zerknij na mapkę m44 i będziesz miał rozeznanie w sprawie
 

DeletedUser23278

Guest
kasztanovy duzo szczekasz mało robisz wiecej Cie razy widzialem tu na forum niz w grze w Ataku.
Dużo musisz mieć nieaktywnych skoro tyle pw nabiłes. Skończ juz wypowiadać sie na forum i zacznij grac, bo majac koalicje w ktorej jest ponad 300 graczy nie potraficie nawet zdobyc jednego miasta i to wszystko swiadczy o was.
Ps tlumaczenie ze jestescie zlepkiem graczy było dobre na poczatku swiata a nie teraz
 
haha i mówi to osoba 170 w rankingu PW do osoby 5, która ledwo raczkuje w tej grze ;) Z naszej strony gra teraz nie polega na waleniu w zorganizowaną koalicję 120 osób, a na zdobywaniu PW jak najmniejszym kosztem bez brudnych zagrywek. No i na boku też na kasacji nieaktywnych i uczeniu ambitnych graczy, którym brakuje doświadczenia.
 

DeletedUser23278

Guest
Mowi to gracz ktory gra prawie samym deffem, gdybyscie atakowali bylbym wyzej no ale co poradzic ze zamiast przerabiac pw musze klepac festyny.
Prawda jest taka ze wiecej pw mam z misji wyspowych niz od waszej calej koalicji
 
Mowi to gracz ktory gra prawie samym deffem, gdybyscie atakowali bylbym wyzej no ale co poradzic ze zamiast przerabiac pw musze klepac festyny.
Prawda jest taka ze wiecej pw mam z misji wyspowych niz od waszej calej koalicji
crisbdg zawsze możesz na off się przerobić i będzie pw nie tylko z misji wyspowych.
 
Do góry