Dyskusja na temat Kręgu Inkantacji

Status
Zamknięty.

yakamoz

Zespół Grepolis
Zachęcam do podzielenia się z nami opinią na temat wydarzenia Krąg Inkantacji, a przede wszystkim nowych nagród:
klik
 
Ktoś już na becie sprawdzał jakie są wartości PW nowych zmysłów dla poszczególnych poziomów rozwoju?
16/32/64/128 i 6/12/24/48 czy coś innego?
 
rozumiem alphahydranoid że rozchodzi Ci się ile dodatkowych PW można dostać max ...
to na najwyższym poziomie rozwoju max było 80k przy BoskiejStrategii
przy 52k rozwoju 20k dodatkowych zmysłów
 

DeletedUser29239

Guest
Witam, będzie można odpalać jednocześnie boskie zmysły i np zmysły do statków ?
 
aktualnie jak działała Boska strategia to jeżeli chiałeś odpalić dodatkowo "stare" zmysły to zastępowały aktywny bonus ..
stare czasy minęły kiedy to multi zmysły mogły być odpalone ;)
Bonus zmysłów z eventu ( społecznościowy) + niebieskie zmysły + złote ;) ehhh stare dobre czasy ...

natomiast czy da się odpalić Strategie morską i lądową razem się okaże w praniu ...
 
S.G-1 A nie zmienili teraz wartości? Wiem, że kiedyś było 10/20/40?/80
Ale teraz są chyba zmienione te wartości, bo przy najniższym poziomie rozwoju widziałem 16k na becie.
 
być może coś zmienili , nie sprawdzałem na becie ... skoro podali z góry wartość .. to może już nie ma podziału na poziom rozwoju ...
niemniej jednak widać "marketing" w akcji ... zamiast 1x50g ;) za zmysły teraz trzeba 3x50g wydać aby zgarnąć wszystkie 3 strategie ;) (przepis/inkantancje)

alphahydranoid , no dobra poprawka ;) na becie właśnie testnąłem ... zrobiłem przepis i za pierwszym razem strategia wypłynęła ;) hahah
6k dodatkowych punktów na najniższym lvl rozwoju (lądowa strategia)..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26564

Guest
być może coś zmienili , nie sprawdzałem na becie ... skoro podali z góry wartość .. to może już nie ma podziału na poziom rozwoju ...
niemniej jednak widać "marketing" w akcji ... zamiast 1x50g ;) za zmysły teraz trzeba 3x50g wydać aby zgarnąć wszystkie 3 strategie ;) (przepis/inkantancje)

alphahydranoid , no dobra poprawka ;) na becie właśnie testnąłem ... zrobiłem przepis i za pierwszym razem strategia wypłynęła ;) hahah
6k dodatkowych punktów na najniższym lvl rozwoju (lądowa strategia)..
No do tych 3x50g to trochę się przeliczyłeś :D Po zakupie jednego przepisu cena za resztę rośnie. Pierwszy 50g, drugi 100g, a trzeci 150g = 300g za przepisy na trzy strategię. No chyba, że to tylko limity w ciągu jednego dnia i jutro np. cena zostanie zredukowana do standardowej.
 
No do tych 3x50g to trochę się przeliczyłeś :D Po zakupie jednego przepisu cena za resztę rośnie. Pierwszy 50g, drugi 100g, a trzeci 150g = 300g za przepisy na trzy strategię. No chyba, że to tylko limity w ciągu jednego dnia i jutro np. cena zostanie zredukowana do standardowej.
a kto Ci każe kupować jednego dnia :p 3 dni i 3x50 tylko :p
tak cena o 00:00:00 jest przywracana do podstawowej stawki 50g
 

DeletedUser14686

Guest
To jest chyba żart. Rozumiem coś takiego na światach które niedawno weszły, wszyscy sobie zdajemy sprawę że czołówka na nich leci na złomowaniu, najlepszy przykład to najmniej ciekawy swiat dimale gdzie zwycięski sojusz na tym poleciał i wygrał i to tu powinna być jakaś zmiana odnośnie takich zagrań.
A coś takiego na istniejących już dłuższy czas światach pokroju choćby Achillesa gdzie każdy m setki miast i przy zmysłach x2 czy x4 i można było wykręcić punkty walki rzędu kilku milionów jest po prostu bez sensu. 32k punktów to można tam zdobyć kilkoma atakami nie wysilając się
 
Status
Zamknięty.
Do góry