Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser28964

Guest
Kompleksy na waszym punkcie? Nie bądź śmieszny.
Od początku próbowałem Wam wjechać na ambicje abyście coś pokazali zamiast budować masówkę. Ta gra umiera, coraz mniej ekip, coraz mniej graczy którzy chcą dowodzić. Wszędzie masówki tylko. Chciałbym aby Casyno wróciło, byłoby z kim walczyć. Ale to co tu pokazujecie to bardziej przypomina Tuptusie niż Casyno.

Potem gdy Ferdziu zaczął płakać jak to wam źle, to się zlitowalem i zamilkłem. Ale gdy widzę wasze wywyższanie tutaj to zrobiło mi się niedobrze... wyglada na to że wy na prawdę myślicie że ekipy nie wbiły tutaj bo się was boja... I jeszcze te głupie teksty że mamy pełne pampersy... LOL
Na innych światach nie ma takiego hejtu, bo nikt nie wywyższa się tak jak wy. Do tego nie mając podstaw, bo nie pokazaliście tutaj nic szczególnego.
proponuje wizytę u kardiologa bo z ciśnieniem jest coś nie tak :) z ukrycia nadal nie chce wyjść to jest przykład typowego tchórzostwa :) chyba że nie chcesz robić obciachu ekipie to tez bym się nie ujawniał :) kto tu się wywyższa piszecie cały czas ze kiepski świat to my piszemy trzeb było wbijać a nie marudzić proste jak budowa cepa :)
 
Chłodno za oknem, a tu atmosfera gorąca. Poparzyć się można. Co do SiH - z perspektywy gracza nigdy nie widziałem lepszej organizacji. Ale bez zarządu, w tym m.in. bez Dr4, każda ich kontynuacja będzie nieudaną podróbą. Co do pampersów ferdasowych- to zejdzćie na ziemię. Nikt z powodu wejścia Waszego na mesembrię nie będzie olewał innych serwerów czy zbierał na prędce ekipy. Bo niby dlaczego?:)Niby odcinacie się od kasyna pozując na skromnych, ale nadal niektórzy z Was świrują uważając się za nie wiadomo kogo. Słusznie ktoś zauważył-są wśród Was niektórzy gracze innych ekip, którzy z powodu nie wejścia tu macierzystych ekip znaleźli się u Was. Jesień 2021?:) Ja się zastanawiam co dostanę pod choinkę w tegoroczne święta;)
 

DeletedUser28964

Guest
ale czy ktoś z naszych graczy ma do innych sojuszy pretensje że nie wbiliście :) w cały czas na nas naskakujecie ze kiepski świat to odbijamy piłeczkę :)
 
ale czy ktoś z naszych graczy ma do innych sojuszy pretensje że nie wbiliście :) w cały czas na nas naskakujecie ze kiepski świat to odbijamy piłeczkę :)
Koniu, ja teraz w ostatnim poście odniosłem się "pampersów". Black Fish wyraża swoją opinię. Natomiast w wielu kwestiach ma rację;)
 

DeletedUser32517

Guest
Słusznie alfa, dobrze gadasz.

Jeśli chodzi o Leitusiowe święta to na pewno dostanę czekoladę wedla. Bo taką lubię najbardziej. A reszta to też się zastanawiam.
Uznałem że pewnie chcielibyście o tym wiedzieć, wiec mówię.
 

DeletedUser24557

Guest
Po emporionie mam wrażenie, że sih może być przereklamowany.
Zresztą gołomp, ty to akurat skład najlepszej ekipy to znasz w miarę dokładnie.
Trudno oceniać całą ekipę, grając jedynie przeciwko paru osobom stamtąd. Jakbym miała oceniać Wasz skład po tym jak atakował jeden z was (rozbił o jednego ognia 3 pełne offy, bo wysłał bez obstawy), to też mogłabym powiedzieć, że jesteście słabi.
Siła ekipy nie tkwi w jednostce a w tym jak się gracze uzupełniają, wspomagają, jak są zarządzani. To gra zespołowa
 
Nikeee A czy ja napisałem "ten sih to jednak cieniasy i nooby", nie, nie grałem na sih, nie wiem jak dragunov zarządzał itd.
Skoro wygrywali to musieli umieć grać, ale legendy głosiły, zawsze, że to jest sojek 20/10, niepokonani, same super koxy ble ble, po tym co widziałem na pl87 to sądzę, że to może być jednak przesada. Być może nie jest. Być może dragunov to najlepszy szef w historii grepo(co nie jest wykluczone, w końcu jakiś szef na grepo jest tym najlepszym), ale mimo wszystko to podchodzę teraz z dużą dawką ostrożności wobec legendy o sihu. Mocni? Na 100%. Najlepsi w historii, bijący każdy innych sojek w każdym aspekcie? Powątpiewam.

Co do porów, to akurat się nie oszukujmy, szału nie było, niestety mocnych graczy mieliśmy z 15-20 i praktycznie zawsze kilku na urlopie było xD.
 

DeletedUser34522

Guest
mnie akurat śmieszy który świat był taki i owaki , ten silny ten słaby , każdy świat jest inny i dla mnie porównania do innych światów są słabe , każdy może wbić na świat i zebrać ekipa a nie później wypisywać ze świat drugoligowy ,że słabi gracze albo jakaś mocna ekipa :)
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą królika, chciałbym zobaczyć jak wygląda walka na serio na tym nowym systemie bo nie ukrywam, od drugiej akcji oporu nie widziałem(chyba, że policzymy moment kiedy cała koalicja obstawiała donmisiek, rezygnując z obrony kilkudziesięciu innych wioch dla ratowania ego słupa xd).
 

DeletedUser24557

Guest
Nikeee A czy ja napisałem "ten sih to jednak cieniasy i nooby", nie, nie grałem na sih, nie wiem jak dragunov zarządzał itd.
Skoro wygrywali to musieli umieć grać, ale legendy głosiły, zawsze, że to jest sojek 20/10, niepokonani, same super koxy ble ble, po tym co widziałem na pl87 to sądzę, że to może być jednak przesada. Być może nie jest. Być może dragunov to najlepszy szef w historii grepo(co nie jest wykluczone, w końcu jakiś szef na grepo jest tym najlepszym), ale mimo wszystko to podchodzę teraz z dużą dawką ostrożności wobec legendy o sihu. Mocni? Na 100%. Najlepsi w historii, bijący każdy innych sojek w każdym aspekcie? Powątpiewam.

Co do porów, to akurat się nie oszukujmy, szału nie było, niestety mocnych graczy mieliśmy z 15-20 i praktycznie zawsze kilku na urlopie było xD.
Tak, wygrywaliśmy, a Dra był najlepszym wodzem w historii :)
niemniej nie ma chyba ekipy, która by sie składała z samych koksów, w SiH na świat wchodził trzon, a potem dołaczali lepsi gracze z pokonanych sojuszów. Czy każdy gracz był wybitny? Na pewno nie. Czy SiH było najlepszą ekipą w każdym aspekcie? Na ówczesne warunki myślę, że tak, ale każdy świat jest inny, inaczej układa się dyplomacja... chętnie bym zagrała na świecie gdzie by oprócz SiH były jeszcze ze dwie bardzo mocne ekipy, własnie by się sprawdzić - z resztą pisałam z kilkoma mocnymi od Was, że mi sie marzy zagrać przeciw Wam jeszcze raz, tym razem z prawdziwą ekipą
 
Pory raczej już nie zagrają. To ekipa na szybko zebrana przez gerczixa, głównie ci z śpiochów co się dali namówić + trochę perełek które akurat nie wiem skąd (nie)gerard wytrzasnął, cześć zapewne w trakcie trwania serwera.(ja akurat zacząłem, dopiero jak się olint skończył, bo na 2 światach nie umiem grać, co najwyżej bobować, bez przeglądania forum).
Możesz zawalczyć przeciwko śpiochom, gdzie pewnie sporo porów też będzie, ale to już liga wyżej.

Por mocnym sojkiem był na słaby serwer, bo to była połowa porządnej ekipy z brakiem porządnego szefostwa(nikomu się nie chciało xD).
Sih by z nimi wygrał, tak przypuszczam.
Pierwsza liga to raczej spiochy, dolaryzkarkówki, kasyniarze, zachwilecośsięwymyśli i jak myślę o silę sojuszu do przyrównuje go do tej topki.
 

DeletedUser29757

Guest
Na 100% dwie?
Dawno to było, ale z tego co pamiętam to wyglądało to jakoś tak, że pierwsza akcja bez szału, słabo wyszła, druga już super, jakoś 60+ zdobyczy i trzecia to była rzeźnia.
To raczej było tak że pierwsze dwie akcje były przeciwko Dezerterom, a Tuptusiom jedynie bunty fejkowe aby nie pomagali yavusowi. A potem były dwie akcje na Tuptusie... i koniec serwera. Po dwóch miesiącach. To co było potem to lepiej przemilczeć.

Co do porów to mam nadzieje że się nie powtórzą. Po kozackich Sezonie na Ogórki (Ramnus) i Sezonie na Pomidory(Synopa) to co gerczi zrobił na Emporionie to wstyd. Zabił piękną historie i rozmienił „sezony” na drobne.
 
Największy grzech to zrobili ludzie wybierając nazwę Koniec Sezonu.
A ja od początku mówiłem, żeby Sezon na Tłiksa zrobić, albo chociaż sezon na rozbiórki... a tak to mamy kolejny dowód, że demokracja to syf.
Co do dezerterów, też mam wrażenie, że na nich 3 razy akcje były .
Dobra, idę przekopać forum lapitosu. Akcje były co ~7 dni, to łatwo będzie się zorientować.
 
Do góry