Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.

ona nie ma pojęcia kto był założycielem tego sojuszu xD bo nie wie co to Psychoza
 
Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.
Można powiedzieć, że coś nowego się zaczęło, więc dajmy wszystkim się wypłakać dopóki mają taką okazję, a my robimy swoje :cool:
 

DeletedUser27702

Guest
Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.
Zaczęłam ten temat specjalnie, bo wiem że nie ma czegoś takiego jak zastrzeżona nazwa sojuszu...
Chodziło mi o Twoją reakcję i cieszy mnie że wróciłeś do gry :)
I patrz jak FO ożyło ;)
 

DeletedUser30330

Guest
Miałem napisać coś merytorycznego, ale to chyba jakiś większy uraz, że na czterech światach już pytałeś "czy Kronika dostaje lanie?"
Jak jest tutaj jeszcze jest jakiś frustrat to niech wali na priv, a nie ośmiesza się przed całą społecznością.
Buziaczki:)View attachment 10368

"Jak jest tutaj jeszcze jest jakiś"
Myślę że w szkole na J.Polskim nie błyszczaleś, dlatego wątpię abyś wiedział co znaczy słowo "merytorycznie", a dalsze rozmowy z człowiekiem który nie potrafi nawet skleić po Polsku zdania, nie mają sensu, bo jeszcze się ośmieszy - a tego nie chcesz z tego co wyżej napisałeś.

Ps1: i na każdym z tych czterech światów dostaliście lanie xd

Ps2: myślę że Kacperek powinien mieć zakaz zbliżania się do komputera/telefonu sam sobie chłop szkodzi, już 12 lat, a nie widział jeszcze nieba :( (to poważna sprawa)

Buziaczki ;)
 

DeletedUser28094

Guest
"Jak jest tutaj jeszcze jest jakiś"
Myślę że w szkole na J.Polskim nie błyszczaleś, dlatego wątpię abyś wiedział co znaczy słowo "merytorycznie", a dalsze rozmowy z człowiekiem który nie potrafi nawet skleić po Polsku zdania, nie mają sensu, bo jeszcze się ośmieszy - a tego nie chcesz z tego co wyżej napisałeś.

Ps1: i na każdym z tych czterech światów dostaliście lanie xd

Ps2: myślę że Kacperek powinien mieć zakaz zbliżania się do komputera/telefonu sam sobie chłop szkodzi, już 12 lat, a nie widział jeszcze nieba :( (to poważna sprawa)

Buziaczki ;)
Panie Cosiek, jeśli decydujesz się wypowiadać na temat czyjejś polszczyzny, sugerowałbym najpierw przeczytać słownik poprawnej polszczyzny. Jeśli chcesz, akurat mam jeden w domu, tylko stoi i się kurzy. "Po Polsku" piszemy małą literą.
 
To taki sarkazm był, nigdy nie zap
"Jak jest tutaj jeszcze jest jakiś"
Myślę że w szkole na J.Polskim nie błyszczaleś, dlatego wątpię abyś wiedział co znaczy słowo "merytorycznie", a dalsze rozmowy z człowiekiem który nie potrafi nawet skleić po Polsku zdania, nie mają sensu, bo jeszcze się ośmieszy - a tego nie chcesz z tego co wyżej napisałeś.

Ps1: i na każdym z tych czterech światów dostaliście lanie xd

Ps2: myślę że Kacperek powinien mieć zakaz zbliżania się do komputera/telefonu sam sobie chłop szkodzi, już 12 lat, a nie widział jeszcze nieba :( (to poważna sprawa)

Buziaczki ;)
Ale Ty masz kompleksy na moim punkcie, masakra xD Niby dorosły chłop, a mentalnie dzieciak.

Swoją drogą kochany cosku, dosyć zabawne jest jak to wypominasz innym błędy, czy to interpunkcyjne, czy też ortograficzne, a sam walisz "byka" za "bykiem" :p
Ale z hipokryzji jesteś znany, więc nie powinienem się w sumie temu dziwić :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry