Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Naleśnik co Wy tak próbujecie zastraszyć i zahukać przeciwnika? Myślisz, że to w jakiś sposób Wam pomoże? hehehe nokaut przez zahukanie przeciwnika - ciekawe. To jakaś nowa taktyka, czy umówiliście się z Oszczepem, ze tak sobie będziecie straszyć naokoło i pisać na fo?
Nie sądzę aby to było potrzebne ale po to jest forum, każdy może pisać jakieś pierdoly więc i ja się dołączę. Jestem wysoko głównie na froncie z veni, ale może z czasem to się zmieni więc może będziesz miała okazję osobiście się przekonać czy to takie strachy na lachy.
Edit
Dołączam się do Kacperka - współczuję Wam chłopaki. Jak dobrze ze nie ciągnąłem dalej tej rozmowy na początku świata :D
 

DeletedUser11447

Guest
Oszczep ja nie piszę w kategoriach - prawdziwa i nieprawdziwa. Obie są prawdziwe, ale inne i to sam przyznasz. Psychoze pamietają starsi grajkowie i Kronikę pamiętają ci starsi i odrobinę młodsi.

Ale naleśnik, Ty mnie nie musisz do niczego przekonywac bo ja Ciebie znam i wiem, że potrafisz cuda zdziałać. Tylko ja Ciebie pamiętam jako krótkodystansowca, a tu mnie przekonują, że grasz czasami serwery do końca i cześć Ci za to. A co do Twojego frontu, to siedź i wal tam ile wlezie. Wrogowie naszych wrogów w tym przypadku są naszymi wrogami, no ale... zobaczymy jak to będzie bo świat jeszcze ciąggle w powijakach.
 
Do góry