Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czy tylko mnie ten noname irytuje xd? odnoszę wrażenie, że jakiś random trafił do topowego sojuszu i widząc, że wygrywają z VVV, są niezniszczalni. Z całym szacunkiem do VVV ale chyba jeszcze nie zasmakowaliście najtrudniejszych chwil na tym świecie. Owszem event służy każdemu w nie traceniu miast ale kto się ze mną założy, że Siepacze kroniki za jakiś czas zaczną tracić miasta i skończy się sielanka? Do tej pory walczyli głownie z VVV a z resztą albo okopane fronty bez podbojów albo jeszcze wróg do nich nie doszedł bo mają świetne położenie od południa gdzie odgranicza ich morze i skałki.

Nic im nie ujmując bo mają dobrą ekipę ale coś czuje, że sobie nie poradzą na tym świecie jak zaczną się walki na poważnie też na innych frontach.

Wtedy chce zobaczyć tu tego randoma co będzie pisał ;p
Rozumiem że jak przyjdziesz zamurowany do spodu na front to wtedy zaczną się te '' poważne '' walki, tak?
 

DeletedUser31082

Guest
Ale ci sie udalo xd hahaha wsadz kolona i obron a nie szczycisz sie xD ejjjjjjjjj hahahahahhaa bez kitu tu na starym systemie taka faza jest ze jakis no name wchodzi i wkleja raporty xD ?? bomba xD jestescie kotami ale te ptszki w 4h byly kupione xD

<ciach> wstaw kolona i spróbuj obronić przed mitykami koleguf z sojuszu.

Czyli jedyne co tego typa chroni to event xD po evencie bedzie placz czemu nie odbijaja mu miasta.

Teraz juz wiem, ze to jakis nowosystemowiec wiec cofek nie potrafi nawet robic.

Swoja droga moze dla przykladu ktos wstawi mu kolona tak tylko na chwile by pokazac raporty z jego obrony czy 10 sekund czy 20 po kolonie cofnie? albow ogole skupi sie na atakowaniu z innych miasto to latwiejsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Bo nie szanuje.
Ja kreta nie mam nigdzie i nie jest mi potrzebny, a pozostałe 86 osób u nas może pisać z kim i o czym chce.
Incepcja - zakładam, że dowiedziałeś się o kimś kto od was wynosi info przez to, że wasz kret wyniósł info od nas xDView attachment 10443
Jak ktoś oglądał kanal IPP z Kowalskim to zna słynne powiedzenie Kowalskiego "To nie ja to Paweł" xD
 

DeletedUser31082

Guest
Uff byliśmy krok od poważnego starcia:eek:View attachment 10445
Zobaczcie jak Siepacze Kroniki bunkrują miasto 500 pkt bym sie tylko nie pojawil:(

Ogłoszenie mam kto mi odda miasto na wyspie z Siepaczami Kroniki lub wyspe obok? Wiem, ze jednym miastem nic nie ugram ale chce byc z nimi na wyspie zrobic mur wieze i poczuć tą adrenaline ;p
 

Załączniki

  • xdfg.JPG
    xdfg.JPG
    89,6 KB · Wyświetlenia: 55

DeletedUser34522

Guest
Uff byliśmy krok od poważnego starcia:eek:View attachment 10445
szybko się uczycie, trzeba mieć to na uwadze:rolleyes:
H5lcHnB.png
 
Do góry