Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

osla laczka chlopaki ja nie wiem jakim cudem wy swiat wygraliscie, 2 raz chlop jedzie na wlasne wsparcie o boze
A widzisz, że to nie jest full skład z świata co wygrali? Czy nie łaskaw było to zobaczyć?
Na helike sezony wygrały nie jeden a jak robią akcje to często sobie klinują kolona albo jak na jedno moje miasto lecieli na 3 kolony to normalne paczki deffa wsadzali pomiędzy i mity zamiast np fejkowe 1 trans i zbijali sobie :eek: więc nie wiem co to za zdziwienie samemu mi się kiedyś wpadło na własny deff albo paczka birem wysłana jako atak na okupacje sojusznika :D
EEEEE jeszcze nie wygrali XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34522

Guest
Ale dzisiaj cyrki w nocy
Nl8Evp0.jpg
 

DeletedUser23982

Guest
P8GROM skończy się wam event to będziecie mieli pole do manewru. Na tą chwilę dzisiaj widziałem wasze okupacje to padły przy 3 atakach. Nie wspomnę o tych transach co pamiętaliście cofnąć. No gdybyście połączyli te okupacje to zamiast 13k to byście zebrali aż całe 26k deffa. Brawo sojuszu top1

PS: Na tą okupkę mieliście całą noc
 
P8GROM skończy się wam event to będziecie mieli pole do manewru. Na tą chwilę dzisiaj widziałem wasze okupacje to padły przy 3 atakach. Nie wspomnę o tych transach co pamiętaliście cofnąć. No gdybyście połączyli te okupacje to zamiast 13k to byście zebrali aż całe 26k deffa. Brawo sojuszu top1

PS: Na tą okupkę mieliście całą noc
Wioski ktore odbiliscie dzisiaj pojda i tak na stracenie po evencie i obaj o tym wiemy. Niestety po tym co widzialem i co moge potwierdzic raportami musze stwierdziec ze jestescie najgorszym sojuszem na serwerze.
Pozdrawiam.
 
P8GROM skończy się wam event to będziecie mieli pole do manewru. Na tą chwilę dzisiaj widziałem wasze okupacje to padły przy 3 atakach. Nie wspomnę o tych transach co pamiętaliście cofnąć. No gdybyście połączyli te okupacje to zamiast 13k to byście zebrali aż całe 26k deffa. Brawo sojuszu top1

PS: Na tą okupkę mieliście całą noc
Bo zamiast defa teraz klepią mity xD
 
Do góry