Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ale była twarda babka bo praktycznie potraciła wszystkie miasta a się nie poddała i potem dalej zakładała miasta i wracała. Do tego broniła swojego chłopaka;p

Ciekawe czy jeszcze czasem zrywa się w nocy ze snu krzycząc Samiec Alfa xD
 

DeletedUser31082

Guest
W sensie, ze podbila paliki mi? A to moze jak juz poszedlem na inny swiat i nasi brali moje miasta a ja juz nie pilnowalem bo poki gralem nie sracilem tam miasta;p

Ale ona byla jakas dziwna nawet nie odpisywala na pw xD
 

DeletedUser31082

Guest
Jutro rano dojdzie do największej rzezi jaka była do tej pory na tym świecie. Na razie nawet nie mam pojęcia ile uzbieramy deffa i ile mityków ma Kronika ale bedzie jazda. Ja sadzem ze rozwala bo mityki maja ogromna przewage.
 
Jak będziesz mi tu na każdego kolona latał to sobie z Foxxem powspominamy jak się bronisz :rolleyes:
Na jednego poleciałem i już, że na każdego :rolleyes: Ciesz się bo janczysek ci tą okupke uratował i masz miasto dzięki niemu xD Jakby nie on to tam gryfy w większej ilości by pierwsze wchodziły i większa sieczkę by zrobiły a manty dobiły. Tam chyba 3K deffa zostało jak sie nie mylę?
 
Na jednego poleciałem i już, że na każdego :rolleyes: Ciesz się bo janczysek ci tą okupke uratował i masz miasto dzięki niemu xD Jakby nie on to tam gryfy w większej ilości by pierwsze wchodziły i większa sieczkę by zrobiły a manty dobiły. Tam chyba 3K deffa zostało jak sie nie mylę?
"Jakby"
Jedno z moich ulubionych słów.
Nawet na plus nie wyszedłeś, więc nie - nie zostało 3k;)
predi manty.png
chyba chodziło o 3kg:p bo tyle miał czegoś brązowego w majtach


Nie - majty czyste.Nie zazdroszczę wspomnień jak tak reagowałeś na stratę deffa:)
 
Narazie to musicie chyba sobie przypomnieć jak się podbija :D

Nie byłbym taki hop do przodu, bo te same osoby co pisały tu nie dalej jak ze trzy dni temu, że jesteśmy przereklamowani zrobili na nasze dwa sojusze koalicje prawie 300 osób.
Serio?
Dzisiaj Predi pisał "zobaczymy kto wygra masa czy kilku skilowych - dzięki Predi za miłe słowa.Mogłem coś przekręcić najwyzej się cofnijcie na poprzednią stronę xD
Nie powiem, że się tego nie spodziewałem, ale po co było pisać i robić z siebie nie wiadomo kogo.
My wiemy przeciwko komu gramy, bo tu się spotykają te same mordy od x lat.
Nie trzeba nikogo przekonywać, ze ten coś potrafi, a ten nie.
My się trochę ośmieszamy na każdym kroku, bo taka to gra, ale to co odrypała dzisiaj całą reszta sojuszy to xDDD
Wróćcie do swoich postów chłopaki.
 
Do góry