Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

No napisałem prawdę, że kilku skokowych bo takich graczy macie sam mi o Tym pisałeś na dc, że paru macie ponad średnia graczy, którzy robią bardzo dobre synchro a reszta od staje i wybacz ale nie można wszystkich waszych graczy nazwać skillowymi na takim poziomie jak Ty Fox Nales Kacper wiec napisałem kilku wiec to są moim zdaniem dobre i miłe słowa, a nie uważanie siebie za nie wiadomo kogo. I to jest prawda, że zobaczmy a raczej serwer pokaże czy dominację wygrywa masa( koalicja kilku sojuszy) czy skill kilku/kilkunastu osób będących w 2 sojuszach sorki ale teleporady nie liczę bo pare osób znam xD

Edit. Jak źle zrozumiałem Twój wpis to sorki :(
 
generImg.php
 
No napisałem prawdę, że kilku skokowych bo takich graczy macie sam mi o Tym pisałeś na dc, że paru macie ponad średnia graczy, którzy robią bardzo dobre synchro a reszta od staje i wybacz ale nie można wszystkich waszych graczy nazwać skillowymi na takim poziomie jak Ty Fox Nales Kacper wiec napisałem kilku wiec to są moim zdaniem dobre i miłe słowa, a nie uważanie siebie za nie wiadomo kogo. I to jest prawda, że zobaczmy a raczej serwer pokaże czy dominację wygrywa masa( koalicja kilku sojuszy) czy skill kilku/kilkunastu osób będących w 2 sojuszach sorki ale teleporady nie liczę bo pare osób znam xD

żeby to byli ich gracze xD wzięli tych co ich lali na innym serwie xD tak samo zresztą było ze mną, lałem ich na Retimno a potem męczyli o dojście
 
żeby to byli ich gracze xD wzięli tych co ich lali na innym serwie xD tak samo zresztą było ze mną, lałem ich na Retimno a potem męczyli o dojście
Nie No na serw wbili w 40 osób około jak się nie mylę a potem doszli chłopaki z siepaczy plus pare osób z vvv i z granusalim czy jak oni tam sie nazywali nie pamietam nazwy arter z oszustów i podbierali grajków jakis chyba na początku świata ale tu Oszczep więcej wie w sensie jak było z dojściami wolnych agentów . Wiec wbili swoją ekipą moim zdaniem plus dobrali kilkanaście osób ale nie chce sie kłócić a ni nic wiec wyrażam swoje zdanie only
 
Nie No na serw wbili w 40 osób około jak się nie mylę a potem doszli chłopaki z siepaczy plus pare osób z vvv i z granusalim czy jak oni tam sie nazywali nie pamietam nazwy arter z oszustów i podbierali grajków jakis chyba na początku świata ale tu Oszczep więcej wie w sensie jak było z dojściami wolnych agentów . Wiec wbili swoją ekipą moim zdaniem plus dobrali kilkanaście osób ale nie chce sie kłócić a ni nic wiec wyrażam swoje zdanie only

napisałem z poprzednich serwerów:p

btw będę zaglądać tutaj na fo żeby zobaczyć kto wygra :D
 
No napisałem prawdę, że kilku skokowych bo takich graczy macie sam mi o Tym pisałeś na dc, że paru macie ponad średnia graczy, którzy robią bardzo dobre synchro a reszta od staje i wybacz ale nie można wszystkich waszych graczy nazwać skillowymi na takim poziomie jak Ty Fox Nales Kacper wiec napisałem kilku wiec to są moim zdaniem dobre i miłe słowa, a nie uważanie siebie za nie wiadomo kogo. I to jest prawda, że zobaczmy a raczej serwer pokaże czy dominację wygrywa masa( koalicja kilku sojuszy) czy skill kilku/kilkunastu osób będących w 2 sojuszach sorki ale teleporady nie liczę bo pare osób znam xD

Edit. Jak źle zrozumiałem Twój wpis to sorki :(


Tak Predi.Grasz w to niedługo to ci wytłumaczę:)
Skillowych jest kilku,bardzo dobrych kilkunastu,solidnych wielu,dużo przeciętnych,kilku słabych.Tak jest wszędzie.
Sojusz musi składać się z takich ludzi, bo dobierasz ludzi/znajomych i kolegów.Czasem kolegów kolegów i tego czasu na dokładną weryfikacje nie zawsze starczy.
Możesz mieć 5 osób, która miast nie straci i będzie brała co chce, ale sama serwera nie wygra - matematyka.
Tylko, że w tym wątku już z 10 osób pisało o nas jako sojuszu.
No to moi drodzy jak się mówi o nas, że jesteśmy przeciętni czy nawet słabi to ja się chętnie z tym zgodzę, ale na nikogo przeciętnego nie zbierasz raczej koalicji całego serwera tak?
Przestańcie po prostu dyskredytować nas jako sojusz albo niech za tymi opiniami idą też czyny.
A od jutra znowu sobie będziemy śmieszkować :p
Tylko nie wiem czy ja będę o 6 wrzucał memy czy Samiec xD
 

DeletedUser31082

Guest
Takie koalicje to MDG miało przeciw sobie większość światów. Zawsze rzucają się na tego co stanowi największe zagrożenie wygrania świata plus u mnie to też było dużo wrogów osobistych.

Ale tutaj to jest koalicja do wspierania okupacji ewentualnie odbijania bo np. Fobia ma pakt tylko z Oślą i Futrami od dziś.Także to bardziej dwie koalicje podzielone lecą ze wsparciami bo wiadomo pkt. będą plus każdy chce dokopać kronice.

A tak formalnie to Kronika nawet nie ma jeszcze frontu z Fobią i minimalny z Oślą. Dopiero za jakiś czas to się w miarę zleje i będą akcje i walki wspólne.


No i przy odbijaniu mitykami to chyba na plus dla Kroniki wiecej pkt. nabija bo jak ja dziś rano zaspalem godzine by wstac wyslac mityki na okupacje Kroniki to już dawno byly rozbite razem z transportami. Po prostu Kronika nawet nie moze nawiazac jakiejkolwiek walki jako obroncy okupacji bez murku. Ale ta dzisiejsza okupacje wielu sojuszy też watpie by wytrzymala. Niestety mityki są zbyt silne.
 

DeletedUser28094

Guest
Mit polata tydzień, dwa, trzy, front się wyklaruje i się wtedy Predi znów sprawdzimy, zobaczymy czego się nauczyłeś. To będzie dość długi świat, także okazji do tego będzie wiele. Królikowi info sprzedałeś, to niech teraz Królik Cię broni, ciekawe tylko kto go obroni. Nikt chyba nie łudzi się, że ta zbieranina graczy z Kasmenai i Dimale długo pociągnie, chyba że ktoś z nimi nie grał.
 
Mit polata tydzień, dwa, trzy, front się wyklaruje i się wtedy Predi znów sprawdzimy, zobaczymy czego się nauczyłeś. To będzie dość długi świat, także okazji do tego będzie wiele. Królikowi info sprzedałeś, to niech teraz Królik Cię broni, ciekawe tylko kto go obroni. Nikt chyba nie łudzi się, że ta zbieranina graczy z Kasmenai i Dimale długo pociągnie, chyba że ktoś z nimi nie grał.
Oho ego sie odpala xD zbieranina graczy itp.

Edit.Bartek każe przekazać, że na berytos tacy cwani nie byliśmy jak nas masówka ograła :rolleyes:
 

DeletedUser34522

Guest
Mit polata tydzień, dwa, trzy, front się wyklaruje i się wtedy Predi znów sprawdzimy, zobaczymy czego się nauczyłeś. To będzie dość długi świat, także okazji do tego będzie wiele. Królikowi info sprzedałeś, to niech teraz Królik Cię broni, ciekawe tylko kto go obroni. Nikt chyba nie łudzi się, że ta zbieranina graczy z Kasmenai i Dimale długo pociągnie, chyba że ktoś z nimi nie grał.
Ale piecze :v
 
Do góry