Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser28094

Guest
Nie, Predi, nie ego. Poprostu ja i nikt inny wynoszenia info tolerować nie będzie. Poza tym czy to ego? W końcu chyba obydwoje dobrze wiemy, że nie masz szans. Najpierw poćwicz sobie przejmowanie szaraków, potem szukaj sobie realnych wrógów ;)

Mówię "zbieranina", bo tak jest. To są ci gracze, których do siebie nie wzięliśmy, a gdzieś iść musieli.
 
No słowa o zbieraninie graczy świadczą o ego ;) Ciekawe jakie info wyniosłem? Ruchome czy co? Skoro nie tolerujesz czemu wzięliście ludzi, którzy Kreta mieli? Czy o widocznym ruchu waszych slotów na m55 bo to ciekawe, że jak pojawiła sie wioska z3mpowera tego samego Ranka Paweł sprawdzał wyspy i kazał oczujkowac je. Nie wiem to chcesz nazwać wynoszeniem info? Tez będę kąśliwi jakoś na początku tez problem miałeś z przejęciem wioch po 200 pkt więc tę uwagęo szaraku powinieneś darować ;) i ta zbieranina dała Ci baner z kasemein wiec widać jaki masz szacunek do nich :)
 

DeletedUser34522

Guest
Liskowi nie przeszkadzała ta zbieranina jak do niej dołączał na olimpie po baner na półtora miesiąca przed końcem świata, kiedy wygrana była więcej niż pewna :)
OsZczepCS twój ziomek i to co wypisuje na każdego z kim obecnie nie gra(predi też był spoko swojego czasu) jest odpowiedzialny za obecną sytuację bardziej niż jakikolwiek inny gracz czy wasze ruchy na rynku transferowym\dyplomacja\wsparcie administracji. Napisałem Ci ostatnio na priv jak ludzie na was patrzą i jego wpisy teraz to świetny przykład tego o czym mówiłem.

Gra z wami na jednym świecie jest po prostu nieprzyjemna i nie ma to nic wspólnego z walką. Doprowadzacie do sytuacji, w której innym nie zależy na wygranej tylko na tym, żeby takie foxy kolejny raz nie wygrały.
 

DeletedUser28094

Guest
To że pozwoliliśmy zostać Ci na dc, to była tylko i wyłącznie nasza dobra wola. Miałeś jasno i wyraźnie powiedziane, że to zamknięte grono, gdzie praktycznie każdy jest potwierdzony i jeśli cokolwiek wyjdzie poza dc, od razu będzie wiadomo. Ruchomych nie wynosiłeś, bo takowych tam nie było, ale ogólne info już tak i mam to potwierdzone.
Jeśli nie grałeś na danym serwerze i nie wiesz co tam się działo, to przynajmniej się nie kompromituj i nie dodawaj durnych komentarzy na jego temat. Ja nie muszę zdobywać banerów, wystarczy że sobie pogram, porobie pare screenów i pójdę na kolejny świat, kto co lubi, aczkolwiek mówię, sugerowałbym poćwiczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34664

Guest
Foxx weź ty się lepiejschowaj do swojej nory z której wypełzłeś bo tylko wstyd oszczepowi przynosisz. Co do zbieraniny to na tym swiecie fajnie się słupy przygarnęło zeby móc miec miasta za free bo czerwnych nie potraficie podbić?
 
To że pozwoliliśmy zostać Ci na dc, to była tylko i wyłącznie nasza dobra wola. Miałeś jasno i wyraźnie powiedziane, że to zamknięte grono, gdzie praktycznie każdy jest potwierdzony i jeśli cokolwiek wyjdzie poza dc, od razu będzie wiadomo. Ruchomych nie wynosiłeś, bo takowych tam nie było, ale ogólne info już tak i mam to potwierdzone.
Jeśli nie grałeś na danym serwerze i nie wiesz co tam się działo, to przynajmniej się nie kompromituj i nie dodawaj durnych komentarzy na jego temat. Ja nie muszę zdobywać banerów, wystarczy że sobie pogram, porobie pare screenów i pójdę na kolejny świat, kto co lubi, aczkolwiek mówię, sugerowałbym poćwiczyć.

Królik, to nie ja robię za klauna tutaj. Ja nie potrzebuję nikomu nic udowadniać, za to bardzo bawią mnie te Twoje screeny które wrzucasz na FO, jak i na forum sojuszu, nie powiem, idzie się przy tym uśmiać ;)
Jakie info człowieku xD o przejściu chorągiewek milczałem a było to w nie uczciwe wobec VVV gdzie jak chcieli do was przejść powinni oddać miasta na ich terenie i wtedy przejść. To co wygadałem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28094

Guest
Dobra Predi, skończmy już tę dyskusję, bo do dyskusji potrzeba conajmniej 2 osób. Ja wiem swoje, Ty swoje i tak niech zostanie.
 
Liskowi nie przeszkadzała ta zbieranina jak do niej dołączał na olimpie po baner na półtora miesiąca przed końcem świata, kiedy wygrana była więcej niż pewna :)
OsZczepCS twój ziomek i to co wypisuje na każdego z kim obecnie nie gra(predi też był spoko swojego czasu) jest odpowiedzialny za obecną sytuację bardziej niż jakikolwiek inny gracz czy wasze ruchy na rynku transferowym\dyplomacja\wsparcie administracji. Napisałem Ci ostatnio na priv jak ludzie na was patrzą i jego wpisy teraz to świetny przykład tego o czym mówiłem.

Gra z wami na jednym świecie jest po prostu nie przyjemna i nie ma to nic wspólnego z walką. Doprowadzacie do sytuacji, w której innym nie zależy na wygranej tylko na tym, żeby takie foxy kolejny raz nie wygrały.
Ej, ale chwileczkę.Od razu na starcie zaznaczę, że mam szacunek do tych z którymi na Kasmenai grałem.Fakt,że niektórzy nie prezentowali jakiegoś super poziomu, ale ostatecznie skończyliśmy serwer fajnie.
W radzie były cztery grające osoby Uzu,Ja,Great i War.Dwie są u nas, dwie u was.To my wymyślaliśmy plany tego jak ten Olimp podbić, a nie Predi i Królik też nie ty.To ja brałem urlop na podbijanie olimpu, a nie ty,bo podejrzewam, że z 18 miastami nie miałeś po co.
ja miałem 60 miast do godziny portalu.Wiecej niz niektore sojusze.Nikt mi nic tam nie dał za darmo.
To Foxx wysyłał na każdy olimp przez trzy bite godziny antypodglądy, by zbijac wrogie kolony, a nie wy.
Zadałem sobie trud i policzyłem.Z Kasmenai u nas w sojusz jest jakieś 12 osób, u Was 14.Mogłem się pomylić o 1/2.
Nie to nie tak, że Wasza ekipa wygrała Kasmenai.Ekipa, która wygrała Kasmenai rozeszła się po naszych dwóch sojuszach.
Królik nie grałeś tam - ty dostałeś baner za znajomośc i za to, że pomagałeś wczesniej.Byłeś ostatni na liscie 60 osob, a 7 musielismy na koniec odrzucic, wiec nie wypowiadaj sie, ze Foxx nie zasluzyl czy dostal cos za darmo, ani ktokolwiek z Poniedziałku.Bo przeszlismy w kilkanascie osob i kazda z tych osob byla w ostatecznej ekipie.Bo kazda z tych osob po prostu na to zasluzyla.


nie no czytaj jestem ciekaw rozwojuu sytuacji to że tam ten kolon rano wyparuje to pewne :D
Ale kumple się mięsem obrzucają jest co czytać :D


Ja tylko prostuje.To, że kogoś lubię nie znaczy, że pozwolę rzucać fałszywe oskarzenia w moja strone czy ludzi, ktorzy mi zaufali:confused:
 

DeletedUser34522

Guest
Ej, ale chwileczkę.Od razu na starcie zaznaczę, że mam szacunek do tych z którymi na Kasmenai grałem.Fakt,że niektórzy nie prezentowali jakiegoś super poziomu, ale ostatecznie skończyliśmy serwer fajnie.
W radzie były cztery grające osoby Uzu,Ja,Great i War.Dwie są u nas, dwie u was.To my wymyślaliśmy plany tego jak ten Olimp podbić, a nie Predi i Królik też nie ty.To ja brałem urlop na podbijanie olimpu, a nie ty,bo podejrzewam, że z 18 miastami nie miałeś po co.
ja miałem 60 miast do godziny portalu.Wiecej niz niektore sojusze.Nikt mi nic tam nie dał za darmo.
To Foxx wysyłał na każdy olimp przez trzy bite godziny antypodglądy, by zbijac wrogie kolony, a nie wy.
Zadałem sobie trud i policzyłem.Z Kasmenai u nas w sojusz jest jakieś 12 osób, u Was 14.Mogłem się pomylić o 1/2.
Nie to nie tak, że Wasza ekipa wygrała Kasmenai.Ekipa, która wygrała Kasmenai rozeszła się po naszych dwóch sojuszach.
Królik nie grałeś tam - ty dostałeś baner za znajomośc i za to, że pomagałeś wczesniej.Byłeś ostatni na liscie 60 osob, a 7 musielismy na koniec odrzucic, wiec nie wypowiadaj sie, ze Foxx nie zasluzyl czy dostal cos za darmo, ani ktokolwiek z Poniedziałku.Bo przeszlismy w kilkanascie osob i kazda z tych osob byla w ostatecznej ekipie.Bo kazda z tych osob po prostu na to zasluzyla.





Ja tylko prostuje.To, że kogoś lubię nie znaczy, że pozwolę rzucać fałszywe oskarzenia w moja strone czy ludzi, ktorzy mi zaufali:confused:
Nie zrozumiałeś. Wasze dojście przyśpieszyło wygranie świata i tyle, jeśli to nie bylibyście wy to kto inny by dopełnił miejsce(tak myślę). A że na baner nie zasługiwałem to fakt, każdemu o tym mówię i przed ich rozdaniem długo się przed nim broniłem z czego była spora afera :)

Długim tekstem o olimpie zakryłeś istotę mojego postu :) Wyhamuj swojego ziomka nim zacznie obrażać ludzi z którymi grał miesiąc temu, bo to w związku z jego wpisem temat został wyciągnięty.
 

DeletedUser28094

Guest
Nikogo nie obrażam, jedynie mówię że stworzyłeś sojusz ze zbieraniny ludzi z Kasmenai i Dimale, czyż tak nie było i nie jest?
Poza tym ten post był skierowany głównie do Prediego.
Jak już jednak zacząłeś temat Kasmenai, to powiem Ci tak - nie grałeś tam, a jedynie zgarnąłeś baner, tak więc się nie wypowiadaj na temat czyichś zasług, bo nie wykluczone że gdyby nie nasze przejście, to wcale ten świat nie byłby taki jednostronny.
Wybielanie się na zasadzie " długo opierałem się przed przyznaniem mi baneru ", raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, zważywszy, że niedługo po wygranej, na forum, na Dimale chwaliłeś się, że udało Ci się wygrać Olimp. Tak, widziałem te wpisy i ludzie z Twojego sojuszu napewno też je widzieli, więc wiedzą o czym mówię ;)
 

DeletedUser34522

Guest
No, rzucone w dyskusji żeby podkręcić milczucha jesli dobrze pamiętam okoliczności ale widzę, że nie tylko on łyknął prowo, z resztą nie pierwszy raz :)

Zaznaczę jeszcze raz to co pisałem moim kolegom co teraz grają u was setki razy, dostałem go za założenie sojuszu i zaproszenie odpowiednich osób na świat :)
 
Do góry