Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Nie, Predi, nie ego. Poprostu ja i nikt inny wynoszenia info tolerować nie będzie. Poza tym czy to ego? W końcu chyba obydwoje dobrze wiemy, że nie masz szans. Najpierw poćwicz sobie przejmowanie szaraków, potem szukaj sobie realnych wrógów ;)

Mówię "zbieranina", bo tak jest. To są ci gracze, których do siebie nie wzięliśmy, a gdzieś iść musieli.
Niby w opisie soja macie brak rekrutacji a jednak przyjmujecie :rolleyes: troche tu troche tam
 
I patrz My(Afera) jesteśmy zbieraniną oni nie są z całym szacunkiem u nich też są osoby z dimale jak u nas z Berytosu, z Helike, z Mesyny ale nie to nie jest zbieranina no logika na wysokim poziomie lub nie wiem jak to nazwać
 

DeletedUser15394

Guest
Oszczep może nie ty ale są ludzie w twoim soju co chcą wygrać za wszelką cenę (nie będę palcem pokazywał) szczególnie przeciw Grzechowi bo nie chcą się pogodzić z tym że dostali ostry wpierdziel żeby nie powiedzieć gorzej od autobotów na messynie nie mówię oczywiście że vvv było na wyższym poziomie.. ale taka jest prawda są ludzie co ich boli to okrutnie że musieli z nimi walczyć i jak się to skończyło bo ekipa naleśnika jest aktualnie najlepsza na grepo i chyba nikt nie ma wątpliwości, przegrali messyne tylko przez pewność siebie, gdy zaczęła się wojna i ludzie z kroniki zaczęli się tłumaczyć nawet że to i tak ich ostatni świat.. i co? grają sobie tutaj bez problemu. Myślę że jakby vvv nie podpisało paktu z autobotami to autoboty by wygrali świat bez problemu bo vvv by nie wyrobiło na tyle frontów (były 3 soje chyba epidemii a z drugiej strony chyba 2 soje autobotów i nie pamiętam czy był ktoś jeszcze a kronika była na górze od której nie było praktycznie żadnej pomocy :)
 
Oszczep może nie ty ale są ludzie w twoim soju co chcą wygrać za wszelką cenę (nie będę palcem pokazywał) szczególnie przeciw Grzechowi bo nie chcą się pogodzić z tym że dostali ostry wpierdziel żeby nie powiedzieć gorzej od autobotów na messynie nie mówię oczywiście że vvv było na wyższym poziomie.. ale taka jest prawda są ludzie co ich boli to okrutnie że musieli z nimi walczyć i jak się to skończyło bo ekipa naleśnika jest aktualnie najlepsza na grepo i chyba nikt nie ma wątpliwości, przegrali messyne tylko przez pewność siebie, gdy zaczęła się wojna i ludzie z kroniki zaczęli się tłumaczyć nawet że to i tak ich ostatni świat.. i co? grają sobie tutaj bez problemu. Myślę że jakby vvv nie podpisało paktu z autobotami to autoboty by wygrali świat bez problemu bo vvv by nie wyrobiło na tyle frontów (były 3 soje chyba epidemii a z drugiej strony chyba 2 soje autobotów i nie pamiętam czy był ktoś jeszcze a kronika była na górze od której nie było praktycznie żadnej pomocy :)


Może nie zauważyłeś, ale nazywamy się dwuczłonowo.
Naleśnik też u nas jest.Jego ekipa też.Nie wiem czy już żałują czy dopiero zaczną ;)
To nie jest "kronika z messyny", bo jest w tym sojuszu tyle samo ludzi co w niej grali tam jak i przeciwko.
Nie wiem jak ty powiązałeś Grześka z dostaniem wpierdzielu od autobotów ( co akurat było faktem), ale on to w tym chyba nie brał udziału.
Za przyjęcia odpowiadam głównie ja, więc te "krzywe akcje" jak wy to nazywacie z przyjęciem ludzi z VVV biorę na siebie, a nie "kronike" i z tego będę rozliczany.
Chcę wygrać, nie za wszelką cenę, bo są rzeczy ważniejsze.
Koniec na teraz o 6 wjeżdżają memy :cool:
 
Do góry