Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30330

Guest
Tak Predi.Grasz w to niedługo to ci wytłumaczę:)
Skillowych jest kilku,bardzo dobrych kilkunastu,solidnych wielu,dużo przeciętnych,kilku słabych.Tak jest wszędzie.
Sojusz musi składać się z takich ludzi, bo dobierasz ludzi/znajomych i kolegów.Czasem kolegów kolegów i tego czasu na dokładną weryfikacje nie zawsze starczy.
Możesz mieć 5 osób, która miast nie straci i będzie brała co chce, ale sama serwera nie wygra - matematyka.
Tylko, że w tym wątku już z 10 osób pisało o nas jako sojuszu.
No to moi drodzy jak się mówi o nas, że jesteśmy przeciętni czy nawet słabi to ja się chętnie z tym zgodzę, ale na nikogo przeciętnego nie zbierasz raczej koalicji całego serwera tak?
Przestańcie po prostu dyskredytować nas jako sojusz albo niech za tymi opiniami idą też czyny.
A od jutra znowu sobie będziemy śmieszkować :p
Tylko nie wiem czy ja będę o 6 wrzucał memy czy Samiec xD
Co serwer właściwie graliście w tej koalicji przeciwko reszcie świata, kronika jest znana z tego że ma wszędzie zielono i niebiesko, więc nie rozumiem zdziwienia, że ktoś inny także potrafi podpisać pakt, przecież to kronika potrafiła najlepiej i tak wygrywali światy. A teraz nagle oczy robisz jak ktoś przeciwko tobie zrobił koalicję ???
Zobaczymy jak sobie poradzicie w nowym scenariuszu dla swojego sojuszu.
 
Oszczep każdy wie że ta okupacja była stracona od początku , tu każdy nawet największy noob ma paczkę mita przelicznik prosty 125 graczy x 2 paczki srednio daje 250 paczek x minimum 4,5k lądu ponad 1000 k defa i by nie ustało - skąd tyle defa ,nie ma poprostu na serwerze w tej chwili

Tak dla porządku:

Na tej samej zasadzie licząc 270 osób po 2 paczki deffa, czyli 5k na łeb daje 1,35 kk deffa. Z eventu deff jest za darmo i to za te najbardziej powszechne składniki. Wg mnie zadecydowała aktywność.
 

DeletedUser29153

Guest
Tak dla porządku:

Na tej samej zasadzie licząc 270 osób po 2 paczki deffa, czyli 5k na łeb daje 1,35 kk deffa. Z eventu deff jest za darmo i to za te najbardziej powszechne składniki. Wg mnie zadecydowała aktywność.
Jak już szpanujesz matematyką to rób to dobrze, a nie w dziwny sposób zaokrąglasz liczbę osób
 
Stary jestem, pamięć już nie ta, ale chyba leciały

VVV - 45 (w momencie pisania było chyba 49)
Afera - 50
Fobia - 49
Ośla Łączka - 49
Ustawa - 30
Przyjaciele Przyjaciół - 45 tu mam wątpliwości drobne

Raz rzuciłem okiem, że dużo leci wsparć. Tak czy siak przyjmując sposób liczenia Grześka - bańka deffa była w zasięgu.
 
A w sumie fakt xD dobrze policzyłeś soraski xD ale wiesz nie każdy jest deffowcem są osoby które samego offa grają ognie wiec ciężko określić ale No nie ma co się spierać
 

DeletedUser31082

Guest
Prawdziwa walka zacznie sie po evencie. Na razie jest zblizanie sie do Kroniki i pojedyncze okupacje liczac na farta, ze nie bedzie odbijana.


Na razie nie ma pokazu umiejetnosci bo gdyby one byly to Kronika by wczoraj nie odbijala miasta mitykami ze sklepu tylko do sklinowala proste?

Oczywiscie najlepsi gracze pewnie topotrafia ale tam z 70% graczy tego nie potrafi na tyle dobrze by nie dac sobie wstawic kolona w akcji wroga.

Oczywiscie tak samo w innych topowych sojuszach większosc nie bedzie potrafila sie obronic klinem przed akcja Kroniki.

Ale powtarzam na razie nie ma pokazow umiejetnosci kto jest lepszy tylko kto po cichaczu wstawi kolona kto ma helenke na najwyzszym poziomie i zdazy do bonusu. Cala reszta to brutalne klikanie kup wyslij rozwal.W tej chwili to nie umiejetnosci Kroniki powoduja, ze nie traca miast tylko kup wyslij rozwal sprawia, ze nie traca miast.

Nie bede hipokryta i kazdy inny sojusz tez nie traci miast bo robi kup wyslij rozwal.

Takze pogadamy po evencie na ile Kronika bedzie mocnaby zadawac wiecej strat wrogowi niz wrog im bo bedzie to i to i ja uwazam, ze Kronika z kazdym tygodniem bedzie slabnac po evencie.

Moge sie mylic ale sie przekonamy.
 
Tak jak czytam te wszystkie wpisy o tej mesynie to mnie zaczyna skręcać. Po pierwsze osoby, które nie grały nigdy przeciwko starej kronice czy oldboyom nie powinny się w ogóle wypowiadać w tym temacie, bo to, że ktoś (autoboty) był w stanie się im przeciwstawić i walczyć na swoich warunkach nie znaczy zaraz, że każdy będzie mógł zrobić to samo. Czy to się komuś podoba czy nie grają tam mocni gracze, którzy dzięki swojemu doświadczeniu przez tyle lat utrzymują się w topce. Ja doskonale rozumiem żal wszystkich, że pierwszy raz od kiedy gramy w grepolis nasze 2 ekipy się dogadały i są w stanie współpracować że sobą. Wiem, iż każdy wolałby abyśmy naparzali się jak zawsze między sobą aby reszta mogła gdzieś z boku nabijać sobie sloty - inaczej nie potrafię zrozumieć tego najazdu na naszą współpracę. Dlatego apeluję o zaprzestanie wykorzystywania przykładu messyny i sojuszu autobotow, bo nikt na polskim grepo nie pokazał, że jest w stanie walczyc jak równy z równym z nami czy z kroniką nie mówiąc już o naszej hybrydzie.
Pozdrawiam hejterow i fanów
Pankejk
Naleśnik czy ja wiem czy tam współprace macie xD Zrobiliście to co na nysie, wybraliście sojusz z największymi szansami na wygraną żeby zgarnąć mieczyki, tam byli to nieustraszeni luzacy tu kronika. Wszelkie poruszanie tematów że musicie na koalicje walczyć posiadając taką zbieraninę ekip jest nie na miejscu. A co do pewności o wygraną to sądzę że dominacje nie wygrywa lepszy sojusz tylko sojusz z większą liczbą miast. Nie trzeba być dobrym graczem żeby zrobić dużo wioch.
 
Do góry