Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser28972

Guest
Nie udzielam się na forum ale jak przeczytałem te pochwalne auto-peany to aż sobie hasło do forum zresetowałem...
Przede wszystkim: Gratuluję wygranej ekipie CSW, Myrmidoni, Zmech... ale...
Styl w jakim to zrobiliście to już zupełnie inna bajka. Gdy serwer wydawał się być wygrany przez Nocne Marki ściągnęliście znajomych aby grali jako moralowcy... Niektórzy mieli nawet w opisach przy nickach wstawione: "moralowiec na zamówienie". I jak tu konkurować z kimś kto może się wbić na dowolne miasto przy małych zasobach i może go bronić okruszkami... Byliście jak stado komarów, przed którymi w sumie nie ma się jak obronić i zmęczyliście ten świat i przeciwnika. Zmęczyliście... bo świat był nudny jak flaki z olejem, ludzie się wykruszali i efekt musiał być właśnie taki.
Taktyka oczywiście skuteczna i doprowadziła do wygranej ale nie klepcie się już po brzuszkach pełni samozachwytu bo to brzmi groteskowo.
Gdyby nie morale ten świat mógłby wyglądać nieco inaczej.
 

DeletedUser31274

Guest
Chciałem podziękować wszystkim, którzy grali do końca serwera i zapewniali rozrywkę :) , bo wszedłem na serwer pobudować kilka domków, ale dzięki Wam zostałem do końca, poznać tę "najlepszą" ekipę :p

Gratulacje dla sojuszu Nocne Marki , który nie jako ekipa tylko porzucona przez dowódców zbieranina graczy utrzymała przez cały serwer top1 we wszystkich kategoriach wojowników.

Gratulacje dla Mirmidonsów i CSW (czyt. coś się wygłupili) za niewygranie złotej koronki i niewygranie przywództwa świata TARAS pomimo przewagi graczy i miast :)

Może teraz się nauczycie czegoś i docenicie przeciwnika następnym razem, a nie pisanie ,że "jeszcze koronacja i koniec", bo wygląda na to ,że przeceniliście swoje możliwości. Okazało się ,że nie jesteście tacy dobrzy jak Wam się wydaje, tylko cwani i złośliwi :)

Nas nauczyliście na pewno jednego: Jak nie topić się na wrogu tysiącem ataków :) kiedy przeciwnik ma 100 000 birem i nie dziubnąć mu nawet murka o jeden poziom a oddać 4MLN PW :0 ( nie licząc pierwszej próby 2mln, drugiej 3mln )
Dziękujemy za darmowe punkty :)

Fajnie ,że mieliście tyle złota , tylko przykro mi ,że Wasza forma do odlewania złotej koronki była dziurawa i całe złoto wraz ze wszystkimi statkami transportowymi spłynęło do morza jak krew po kaczce :)

Pozdrawiam dwie super ekipy M-CSW ( następnym razem oprócz AGOGE, ZMECH, ATLAS itp. zwołajcie może jeszcze jakąś prawdziwą ekipę np. CTG wtedy to uda Wam się ogarnąć koronkę :p)

- Bob SzaaKii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chciałem podziękować wszystkim, którzy grali do końca serwera i zapewniali rozrywkę :) , bo wszedłem na serwer pobudować kilka domków, ale dzięki Wam zostałem do końca, poznać tę "najlepszą" ekipę :p

Gratulacje dla sojuszu Nocne Marki , który nie jako ekipa tylko porzucona przez dowódców zbieranina graczy utrzymała przez cały serwer top1 we wszystkich kategoriach wojowników.

Gratulacje dla Mirmidonsów i CSW (czyt. coś się wygłupili) za niewygranie złotej koronki i niewygranie przywództwa świata TARAS pomimo przewagi graczy i miast :)

Może teraz się nauczycie czegoś i docenicie przeciwnika następnym razem, a nie pisanie ,że "jeszcze koronacja i koniec", bo wygląda na to ,że przeceniliście swoje możliwości. Okazało się ,że nie jesteście tacy dobrzy jak Wam się wydaje, tylko cwani i złośliwi :)

Nas nauczyliście na pewno jednego: Jak nie topić się na wrogu tysiącem ataków :) kiedy przeciwnik ma 100 000 birem i nie dziubnąć mu nawet murka o jeden poziom a oddać 4MLN PW :0 ( nie licząc pierwszej próby 2mln, drugiej 3mln )
Dziękujemy za darmowe punkty :)

Fajnie ,że mieliście tyle złota , tylko przykro mi ,że Wasza forma do odlewania złotej koronki była dziurawa i całe złoto wraz ze wszystkimi statkami transportowymi spłynęło do morza jak krew po kaczce :)

Pozdrawiam dwie super ekipy M-CSW ( następnym razem oprócz AGOGE, ZMECH, ATLAS itp. zwołajcie może jeszcze jakąś prawdziwą ekipę np. CTG wtedy to uda Wam się ogarnąć koronkę :p)

- Bob SzaaKii

Jeden mądry człowiek napisał coś trafnego: nie staraj się mieć ostatniego słowa, staraj się uczynić ostatni krok:)
Nie zrobiłeś tego ostatniego, zrobił to za Ciebie ktoś inny - czyli ekipa, która wygrała taras. Cała reszta to zbędne marudzenie - w tym przypadku wypada jedynie współczuć:)
 

DeletedUser26360

Guest
Witam ja nie będę się wywodził kto co po co jeszcze raz pogratuluje wszystkim zakończenie świata wytrwałości nie przespanych nocy i fajnej zabawy czy to Nocne Markiczy to CSW cz Mirmidones czy Agoge czy tez inne sojusze może by było inaczej jak CSW by weszło od początku ale tego nigdy się nie dowiemy chyba ze ekipy spotkają się jeszcze kiedyś na jakimś serwerze czas pokaże i wtedy może się okaże jaka ekipa jest lepsza ja liczę na takie starcie Nocne Marki kontra CSW a teraz spadam na zasłużony odpoczynek od Grepo pozdrawiam wszystkich Grepo maniaków :):):):)powodzenia dla wszystkich którzy grają na innych światach pozdrawiam monis130578
 
Chciałem podziękować wszystkim, którzy grali do końca serwera i zapewniali rozrywkę :) , bo wszedłem na serwer pobudować kilka domków, ale dzięki Wam zostałem do końca, poznać tę "najlepszą" ekipę :p

Gratulacje dla sojuszu Nocne Marki , który nie jako ekipa tylko porzucona przez dowódców zbieranina graczy utrzymała przez cały serwer top1 we wszystkich kategoriach wojowników.

Gratulacje dla Mirmidonsów i CSW (czyt. coś się wygłupili) za niewygranie złotej koronki i niewygranie przywództwa świata TARAS pomimo przewagi graczy i miast :)

Może teraz się nauczycie czegoś i docenicie przeciwnika następnym razem, a nie pisanie ,że "jeszcze koronacja i koniec", bo wygląda na to ,że przeceniliście swoje możliwości. Okazało się ,że nie jesteście tacy dobrzy jak Wam się wydaje, tylko cwani i złośliwi :)

Nas nauczyliście na pewno jednego: Jak nie topić się na wrogu tysiącem ataków :) kiedy przeciwnik ma 100 000 birem i nie dziubnąć mu nawet murka o jeden poziom a oddać 4MLN PW :0 ( nie licząc pierwszej próby 2mln, drugiej 3mln )
Dziękujemy za darmowe punkty :)

Fajnie ,że mieliście tyle złota , tylko przykro mi ,że Wasza forma do odlewania złotej koronki była dziurawa i całe złoto wraz ze wszystkimi statkami transportowymi spłynęło do morza jak krew po kaczce :)

Pozdrawiam dwie super ekipy M-CSW ( następnym razem oprócz AGOGE, ZMECH, ATLAS itp. zwołajcie może jeszcze jakąś prawdziwą ekipę np. CTG wtedy to uda Wam się ogarnąć koronkę :p)

- Bob SzaaKii
Jak zwykle wypowiedź na poziome :( Dodam tylko jeśli już tak bardzo Cię to interesuje, że dla mnie koronka nie ma żadnego znaczenia i powie ci to kazdy gracz który troche gra w grepo. Wygranie 7:0 i rozdanie koronek to jest ukłon w stronę graczy którzy nie zdobyli komnaty bo nie byli w głównym sojuszu - i tyle w temacie. Co do topienia to gratulacje za obronę cudaka, ale te już przekazywałem, jednakże my coś próbowaliśmy jeszcze zagrać, a wy skupiliście sie na wegetowaniu przez 1,5m klepiąc tylko deffa. Dla mnie osobiście żadna przyjemność, ale kazdy ma inne upodobania
PS co do przewagi to wrzuce jedną grafikę z 30 lipca. Czyli w trakcie cudaków - tutaj niestety wprowadzasz w błąd celowy lub nie, nie wiem niech inni ocenią
Porównanie Marki Myrmidones.jpg

Odnośnie wpisu Zombiqsa to cóż Morale to taki sam element gry jak kazdy inny, na moralach też trzeba umieć grać, wiem bo 2m grałem przeciwko wam na moralach zasiedlając M54. Nie jest to żaden element nie czystej gry. Takie zasady gry - ochrona graczy mniejszych. Można wybrać Światy bez morali wówczas "hulaj dusza piekła nie ma" :D
Tak czy inaczej Zombiqs dzięki za serwerek i pozdrawiam :D
 
Ostatnia edycja:
Team MORALOWCY pozdrawia:cool:


Nie udzielam się na forum ale jak przeczytałem te pochwalne auto-peany to aż sobie hasło do forum zresetowałem...
Przede wszystkim: Gratuluję wygranej ekipie CSW, Myrmidoni, Zmech... ale...
Styl w jakim to zrobiliście to już zupełnie inna bajka. Gdy serwer wydawał się być wygrany przez Nocne Marki ściągnęliście znajomych aby grali jako moralowcy... Niektórzy mieli nawet w opisach przy nickach wstawione: "moralowiec na zamówienie". I jak tu konkurować z kimś kto może się wbić na dowolne miasto przy małych zasobach i może go bronić okruszkami... Byliście jak stado komarów, przed którymi w sumie nie ma się jak obronić i zmęczyliście ten świat i przeciwnika. Zmęczyliście... bo świat był nudny jak flaki z olejem, ludzie się wykruszali i efekt musiał być właśnie taki.
Taktyka oczywiście skuteczna i doprowadziła do wygranej ale nie klepcie się już po brzuszkach pełni samozachwytu bo to brzmi groteskowo.
Gdyby nie morale ten świat mógłby wyglądać nieco inaczej.
 
Do góry