Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Wy to dalej swoje xD No pewnie, że jest cieżko, ale drodzy panowie my ekipę zbieraliśmy latami.Jeśli myślicie, że nas złamie parę straconych miast to o nas nic nie wiecie i ja wam tego nie dam rady wytłumaczyć jakbym się nie starał;)
Jak jesteście tacy pewni swego to może powiecie czemu przyjęliście do siebie kolejny sojusz czyli Oszustów?Tych samych, którym odmawiałem paktu z pięć razy?
Przypomnę może, że to Samiec Alfa mówił, że walczą z podobną ilością sojuszy.
No tak my walczymy vs top 2,3,4,5
Wy vs top 20,30,40,50

Nie żyjemy nadzieją na cud tylko gramy do końca.
Zawsze.

Robicie scriny? pierwszy post gdzie złamany i skrószony OszczepCS ugiął kolano i pocałował pierścien wrogiej koalicji.

No w koncu przyznales, ze jest ciezko to sie ceni bo wczesniej narracja byla inna czyli dajemy rade walki sa wyrownane bla bla.

No widziszwy zbieraliscie ekipe latami a ja tu wszedlem po przerwach z garstką znajomych z dawnych światow. Obecnie zdecydowana większosc to nowe osoby poznane tutaj.

Pare straconych miast codziennie kazdego dnia zapomniales dodac a to robi roznice. Owszem na razie macie nadzieje bo jestescie najwieksi i wydaje wam sie, ze to utrzymacie plus, ze ja nie pogram dlugo. Z kazdym tygodniem ta wasza nadzieja bedzie odchodzic wraz z traconymi miastami.

Ja z Oszustow przyjalem 1 gracza. Ośla Łączka przyjela do fear graczy od nich i ja nie mam nic przeciwko. My tez im odmawialismy paktu bo wiekszosc do rozbiorki a tylko czesc z nich to wartosciowi gracze.

Wy odmowiliscie im bo gdybyscie przyjeli to byscie zaczeli tracic 2x wiecej miast wiec po co wam to? U oslow nie beda tak tracic miast jak u was i tu jest odpowiedz na Twoje pytanie strategu:)

Za to juz nie odmowiles paktu ze swinkami co tylko pokazuje, ze grunt pod nogami się wali. Ja wiem, ze moze nie dajecie sie na zielono i bediesz sie wypierac ale od dawna widzimy jak sobie pomagacie wiec nazwij to jak chcecie ale sobie pomagacie przeciw nam.

Oszczepznowu klamiesz:) My walczymy z top-1 dwa oczka wyzej nad nami oraz 2 i 3 oczka nizej pod nami oraz 5 i 7 oczek pod nami.

Wy walczycie z 1,2,3,4 oczka pod wami sojuszami.

Prawda, ze wyglada to juz inaczej? Oczywiscie masz racje wy walczycie z silniejszymi od siebie sojuszami i pregrywacie znaczaco wiec nie bede sie klocil bo my wygrywamy znaczaco ze swoimi wrogami. No ale my tu sie dopiero budujemy i tworzymy ekipe i nie mamy tylu zlotnikow i znanych graczy jak wy. Wiec adekwatnie wrogow macie na wyzszym poziomie.

Koalicja kronika, siepacze, Teleporada, Swinki vs Osla, Futra, Fobia, VVV bo przeciez nie bede liczyl drugiego czlonu VVV jak nie licze waszego drugiego czlonu kronika 2 i innych drugich czlonow.

No wiec jak to jest z tym Kroniak vs reszta swiata klamczuszku? 4 sojusze waszej koalicji vs 4 sojusze naszej i jedynie mamy wiecej odlamow i ludzi to fakt.
 

DeletedUser31082

Guest
Pisał, że trenował jakieś zapasy to raczej nie dzięki xD
Nie podpuszczaj Shocku
2 krotny mistrz Polski - Juniorów i młodzieżowy. Brązowy medalista i srebrny medalista mistrzostw Polski Juniorow. Srebrny medalista mistrzostw Polski seniorow. 11 miejsce mistrzostwa europy juniorow. Wieloletni czlonek kadry narodowej Polski. Czlonek kadry narodowej na eliminacje igrzysk olimpijskich w Pekinie 2008 rok. Niestety kontuzja operacje i nie pyklo. kategoria wagowa 96 kg (zbijane) Także zostanmy przy GP aby nie bylo ofiar ;p
 

DeletedUser27908

Guest
Robicie scriny? pierwszy post gdzie złamany i skrószony OszczepCS ugiął kolano i pocałował pierścien wrogiej koalicji.

No w koncu przyznales, ze jest ciezko to sie ceni bo wczesniej narracja byla inna czyli dajemy rade walki sa wyrownane bla bla.

No widziszwy zbieraliscie ekipe latami a ja tu wszedlem po przerwach z garstką znajomych z dawnych światow. Obecnie zdecydowana większosc to nowe osoby poznane tutaj.

Pare straconych miast codziennie kazdego dnia zapomniales dodac a to robi roznice. Owszem na razie macie nadzieje bo jestescie najwieksi i wydaje wam sie, ze to utrzymacie plus, ze ja nie pogram dlugo. Z kazdym tygodniem ta wasza nadzieja bedzie odchodzic wraz z traconymi miastami.

Ja z Oszustow przyjalem 1 gracza. Ośla Łączka przyjela do fear graczy od nich i ja nie mam nic przeciwko. My tez im odmawialismy paktu bo wiekszosc do rozbiorki a tylko czesc z nich to wartosciowi gracze.

Wy odmowiliscie im bo gdybyscie przyjeli to byscie zaczeli tracic 2x wiecej miast wiec po co wam to? U oslow nie beda tak tracic miast jak u was i tu jest odpowiedz na Twoje pytanie strategu:)

Za to juz nie odmowiles paktu ze swinkami co tylko pokazuje, ze grunt pod nogami się wali. Ja wiem, ze moze nie dajecie sie na zielono i bediesz sie wypierac ale od dawna widzimy jak sobie pomagacie wiec nazwij to jak chcecie ale sobie pomagacie przeciw nam.

Oszczepznowu klamiesz:) My walczymy z top-1 dwa oczka wyzej nad nami oraz 2 i 3 oczka nizej pod nami oraz 5 i 7 oczek pod nami.

Wy walczycie z 1,2,3,4 oczka pod wami sojuszami.

Prawda, ze wyglada to juz inaczej? Oczywiscie masz racje wy walczycie z silniejszymi od siebie sojuszami i pregrywacie znaczaco wiec nie bede sie klocil bo my wygrywamy znaczaco ze swoimi wrogami. No ale my tu sie dopiero budujemy i tworzymy ekipe i nie mamy tylu zlotnikow i znanych graczy jak wy. Wiec adekwatnie wrogow macie na wyzszym poziomie.

Koalicja kronika, siepacze, Teleporada, Swinki vs Osla, Futra, Fobia, VVV bo przeciez nie bede liczyl drugiego czlonu VVV jak nie licze waszego drugiego czlonu kronika 2 i innych drugich czlonow.

No wiec jak to jest z tym Kroniak vs reszta swiata klamczuszku? 4 sojusze waszej koalicji vs 4 sojusze naszej i jedynie mamy wiecej odlamow i ludzi to fakt.
Raczej.Siepacze 1 + Siepacze 2 + Teleporada + Świnie vs VVV + Przyjaciele+ 2 sojusze Futerek + Fear + Ośla Łączka+Ośla Polanka+ Fobia + Fajne Chłopaki.Nie wiem czy wszystkie te sojusze są w pakcie.I nie obchodzi mnie to.Ale na pewno widziałem akcje współpracy miedzy nimi,nie wynikające z przypadku na zasadzie wleciał tam kolon drudzy nie wiedzieli i przypadkowo deffowali.Jak już tak deklasujecie przeciwnika,to wypadałoby chociaż nie zakłamywać rozkładu sił,a przynajmniej liczebności danej strony.
 

DeletedUser23982

Guest
Wcześniej pisałem. Winą za to, że macie front z każdej strony to wina wyłącznie Oszczepa(czytaj Rady), bo kto by pomyślał, że atakowanie innych sojuszy spowoduje wojnę. Przynajmniej nie on sam. Najpierw otworzyliście front z każdej strony, a teraz płaczecie na FO, że macie z każdym wojnę. To nie wina złej strategii, a jakiegoś głębszego planu :D
 
Wcześniej pisałem. Winą za to, że macie front z każdej strony to wina wyłącznie Oszczepa(czytaj Rady), bo kto by pomyślał, że atakowanie innych sojuszy spowoduje wojnę. Przynajmniej nie on sam. Najpierw otworzyliście front z każdej strony, a teraz płaczecie na FO, że macie z każdym wojnę. To nie wina złej strategii, a jakiegoś głębszego planu :D
Przynajmniej jest ciekawie,niektórzy lubia się bić a niektórzy lubią być pieskami od deffa wiesz jak jest wolf ^^ szanujmy każdy gameplay nawet te nudne za murkami
Edit. Nie widzialem zeby ktos płakał
 

DeletedUser23982

Guest
Przynajmniej jest ciekawie,niektórzy lubia się bić a niektórzy lubią być pieskami od deffa wiesz jak jest wolf ^^ szanujmy każdy gameplay nawet te nudne za murkami
Nie zaprzeczam, że gra deffem to najlepsze co jest na tym systemie. Ale to jest gracza sprawa jak gra. Każdy ma prawo grać tym czym się dobrze czuje... Co ma bicie się ze strategią, sam wiesz jak to jest :D:D:p
 

DeletedUser27908

Guest
Wcześniej pisałem. Winą za to, że macie front z każdej strony to wina wyłącznie Oszczepa(czytaj Rady), bo kto by pomyślał, że atakowanie innych sojuszy spowoduje wojnę. Przynajmniej nie on sam. Najpierw otworzyliście front z każdej strony, a teraz płaczecie na FO, że macie z każdym wojnę. To nie wina złej strategii, a jakiegoś głębszego planu :D
Nie gram w sojuszu Oszczepa,ale też nie widziałem aby ktoś narzekał na to że jest takowy rozkład sił.Chociaż jeden post? Chodzi mi po prostu że nie widzę celowości umniejszania liczebności tej koalicji.Chyba że niezbyt dogodne jest przyznawanie się do tego że potrzeba aż tylu graczy aby "zabierać multum miast kronice".Chociaż tego po statach też nie odczuwam.Nawiązując jeszcze do "jakości graczy".Macie paru graczy którzy trzymają front i super wspaniale,nikt im nie ujmuję umiejętności gry.Z tym że Ci "mało jakościowi " gracze jak sami ich nazywacie ( pozdrawiam zresztą kolegów którzy grają w koalicji mając taką łatkę) też mogą sobie spokojnie słać deffa na okupacje wbite przez frontowców.Wiec tak,ilość ma znaczenie.
 
To ciekawe i pasujące do mojej wizji Północy... aczkolwiek do tej pory sądziłem, że Chłopcy są dla Teleporady raczej strategicznym rezerwuarem, niż sojusznikiem
 
Nie licząc Fajnych Chłopaków chociaż zarówno Afera jak i VVV ich odbijało.
Ze świnkami mamy pakt od czterech dni, a wy koalicje od tygodnia(?) po ochronce to myślę, że też ma znaczenie
2 x większa koalicja 2 x więcej miast podbitych
Czy to deklasacja? Nie, ale jest ciężko mimo to, bo co będę koloryzował.
Wolf XXX widocznie nie wiesz jak działa grepo teraz.
Pakty tutaj był ustalone już w czasie ochronki tak naprawdę.Zmieniła sie tylko forma.
Grzesiek przyszedł, by się z nami bić i nam to powiedział otwarcie.
Turek przyszedł się z nami bić, a i my byśmy z nim nic nie podpisali, bo to oczywiste,że to taki folklor grepolis walka między nami.
Afera była za duża, by się dogadać po naszej fuzji z Siepaczami i prędzej czy później byśmy sie bili to po co coś podpisywać, więc to jasne, że nie było takiej opcji.
Dlatego ja do nikogo nie pisałem z tych sojuszy i nikt nie pisał do mnie.
Każdy ogarnięty mniej lub bardziej w dyplomacji wiedział, że takie współprace były niemożliwe.
Zarówno Mulard,Turek,Ja i Królik.Jeśli któryś z was ma inne zdanie niech napisze czy dogadalibyście sie z Kroniką? xD
No właśnie, więc co tu ma dyplomacja do rzeczy.
Ale poza tym to oczywiście moja wina, chociaż wolę określenie zasługa.Lepiej bic się z każdym niż z każdym paktować:)
Ja się nie skarżę na koalicje nawet wręcz przeciwnie doceniam - myślałem, że dogadacie się po 2 sojusze Fobia/Ośla VVV/Afera i będą tutaj trzy siły.
Są dwie i super ;)




rozkłąd.png
 

DeletedUser29153

Guest
Nie licząc Fajnych Chłopaków chociaż zarówno Afera jak i VVV ich odbijało.
Ze świnkami mamy pakt od czterech dni, a wy koalicje od tygodnia(?) po ochronce to myślę, że też ma znaczenie
2 x większa koalicja 2 x więcej miast podbitych
Czy to deklasacja? Nie, ale jest ciężko mimo to, bo co będę koloryzował.
Wolf XXX widocznie nie wiesz jak działa grepo teraz.
Pakty tutaj był ustalone już w czasie ochronki tak naprawdę.Zmieniła sie tylko forma.
Grzesiek przyszedł, by się z nami bić i nam to powiedział otwarcie.
Turek przyszedł się z nami bić, a i my byśmy z nim nic nie podpisali, bo to oczywiste,że to taki folklor grepolis walka między nami.
Afera była za duża, by się dogadać po naszej fuzji z Siepaczami i prędzej czy później byśmy sie bili to po co coś podpisywać, więc to jasne, że nie było takiej opcji.
Dlatego ja do nikogo nie pisałem z tych sojuszy i nikt nie pisał do mnie.
Każdy ogarnięty mniej lub bardziej w dyplomacji wiedział, że takie współprace były niemożliwe.
Zarówno Mulard,Turek,Ja i Królik.Jeśli któryś z was ma inne zdanie niech napisze czy dogadalibyście sie z Kroniką? xD
No właśnie, więc co tu ma dyplomacja do rzeczy.
Ale poza tym to oczywiście moja wina, chociaż wolę określenie zasługa.Lepiej bic się z każdym niż z każdym paktować:)
Ja się nie skarżę na koalicje nawet wręcz przeciwnie doceniam - myślałem, że dogadacie się po 2 sojusze Fobia/Ośla VVV/Afera i będą tutaj trzy siły.
Są dwie i super ;)




View attachment 10817
3 by było ciekawiej imo ale cóż :D
 

DeletedUser23982

Guest
Czegoś nie rozumiesz. Na początku lataliście po Osłach czy Fobii po mniejszych okupach ,,dla punktów'' Tak się zaczęła chęć wojny, ale co ja wiem. Nie znam się...
Mi to nie przeszkadza czy nie bawi, że walczycie z taką ilością sojuszy, a bardziej to, że doprowadziliście to takiego stanu, że macie wojnę na każdym froncie. Nie chcę ciebie pouczać czy pisać jak się załatwia pewne sprawy(bo sam wiesz jak to jest prowadzić sojusz). Tylko uważam, że to był błąd.

Życzę tobie sukcesów. Tylko wyraziłem swoją opinię bez obrażania(chyba, że poczułeś się urażony)
 
3 by było ciekawiej imo ale cóż :D


Nie żebym podpuszczał, ale nie zrobicie tego :rolleyes:

:p


Czegoś nie rozumiesz. Na początku lataliście po Osłach czy Fobii po mniejszych okupach ,,dla punktów'' Tak się zaczęła chęć wojny, ale co ja wiem. Nie znam się...
Mi to nie przeszkadza czy nie bawi, że walczycie z taką ilością sojuszy, a bardziej to, że doprowadziliście to takiego stanu, że macie wojnę na każdym froncie. Nie chcę ciebie pouczać czy pisać jak się załatwia pewne sprawy(bo sam wiesz jak to jest prowadzić sojusz). Tylko uważam, że to był błąd.

Życzę tobie sukcesów. Tylko wyraziłem swoją opinię bez obrażania(chyba, że poczułeś się urażony)


Ja się nie obrażam o to co ludzie z neta piszą.
Dlatego się tak rozpisałem u góry, żeby wyjaśnić,, że walka między naszymi sojuszami była nieunikniona.Dyplomacja nie ma tu nic do rzeczy:)
 

DeletedUser29153

Guest
Nie żebym podpuszczał, ale nie zrobicie tego :rolleyes:

:p





Ja się nie obrażam o to co ludzie z neta piszą.
Dlatego się tak rozpisałem u góry, żeby wyjaśnić,, że walka między naszymi sojuszami była nieunikniona.Dyplomacja nie ma tu nic do rzeczy:)
Raczej ciężko o to będzie i nie wiem czy jest sens teraz, gdy macie taka przewagę slotów. Gdyby więcej dni do dominacji zostało
 
Do góry