Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie licząc Fajnych Chłopaków chociaż zarówno Afera jak i VVV ich odbijało.
Ze świnkami mamy pakt od czterech dni, a wy koalicje od tygodnia(?) po ochronce to myślę, że też ma znaczenie
2 x większa koalicja 2 x więcej miast podbitych
Czy to deklasacja? Nie, ale jest ciężko mimo to, bo co będę koloryzował.
Wolf XXX widocznie nie wiesz jak działa grepo teraz.
Pakty tutaj był ustalone już w czasie ochronki tak naprawdę.Zmieniła sie tylko forma.
Grzesiek przyszedł, by się z nami bić i nam to powiedział otwarcie.
Turek przyszedł się z nami bić, a i my byśmy z nim nic nie podpisali, bo to oczywiste,że to taki folklor grepolis walka między nami.
Afera była za duża, by się dogadać po naszej fuzji z Siepaczami i prędzej czy później byśmy sie bili to po co coś podpisywać, więc to jasne, że nie było takiej opcji.
Dlatego ja do nikogo nie pisałem z tych sojuszy i nikt nie pisał do mnie.
Każdy ogarnięty mniej lub bardziej w dyplomacji wiedział, że takie współprace były niemożliwe.
Zarówno Mulard,Turek,Ja i Królik.Jeśli któryś z was ma inne zdanie niech napisze czy dogadalibyście sie z Kroniką? xD
No właśnie, więc co tu ma dyplomacja do rzeczy.
Ale poza tym to oczywiście moja wina, chociaż wolę określenie zasługa.Lepiej bic się z każdym niż z każdym paktować:)
Ja się nie skarżę na koalicje nawet wręcz przeciwnie doceniam - myślałem, że dogadacie się po 2 sojusze Fobia/Ośla VVV/Afera i będą tutaj trzy siły.
Są dwie i super ;)




View attachment 10817
Afera nie chciała się bić z siepaczami ale z wami tak :p
 

DeletedUser32386

Guest
Nie licząc Fajnych Chłopaków chociaż zarówno Afera jak i VVV ich odbijało.
Ze świnkami mamy pakt od czterech dni, a wy koalicje od tygodnia(?) po ochronce to myślę, że też ma znaczenie
2 x większa koalicja 2 x więcej miast podbitych
Czy to deklasacja? Nie, ale jest ciężko mimo to, bo co będę koloryzował.
Wolf XXX widocznie nie wiesz jak działa grepo teraz.
Pakty tutaj był ustalone już w czasie ochronki tak naprawdę.Zmieniła sie tylko forma.
Grzesiek przyszedł, by się z nami bić i nam to powiedział otwarcie.
Turek przyszedł się z nami bić, a i my byśmy z nim nic nie podpisali, bo to oczywiste,że to taki folklor grepolis walka między nami.
Afera była za duża, by się dogadać po naszej fuzji z Siepaczami i prędzej czy później byśmy sie bili to po co coś podpisywać, więc to jasne, że nie było takiej opcji.
Dlatego ja do nikogo nie pisałem z tych sojuszy i nikt nie pisał do mnie.
Każdy ogarnięty mniej lub bardziej w dyplomacji wiedział, że takie współprace były niemożliwe.
Zarówno Mulard,Turek,Ja i Królik.Jeśli któryś z was ma inne zdanie niech napisze czy dogadalibyście sie z Kroniką? xD
No właśnie, więc co tu ma dyplomacja do rzeczy.
Ale poza tym to oczywiście moja wina, chociaż wolę określenie zasługa.Lepiej bic się z każdym niż z każdym paktować:)
Ja się nie skarżę na koalicje nawet wręcz przeciwnie doceniam - myślałem, że dogadacie się po 2 sojusze Fobia/Ośla VVV/Afera i będą tutaj trzy siły.
Są dwie i super ;)




View attachment 10817
Z tego co mi wiadomo to szansa paktu z veni była jeśli chodzi o was siepacze, ale kilku graczy z waszego sojuszu nie chciała grać m.in ze mną czy z mistrzuniem i gokiem. Więc proszę mi tu nie płakać teraz :)
 
Do góry