Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja mam taką małą prośbę... jest tylu dobrych zawodników, to czemu lejecie takiego leszcza jak ja? :( Zero ambicji moi drodzy, zero ambicji.
Btw, sam dokonam samospalenia, zanim zrobi to ktoś przede mną... Panie, Panowie, tak się robi cofki zawodowo :cool:

6520afcfad1147b0208f7d213132aeaa.png
 
ta 2 część postu to raczej nie do mnie xD

btw bo może z racji wieku pamięć kiepska
akcjum - źle się dla ciebie skończyło sąsiedztwo ze mną i moimi graczami więc nawet nie podskakuj :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Tak Adasiu, pamietam te niezapomniane hydry lecące w strone moich pięknych polis przez 2 dni z haczkkiem :) Możesz sobie z Melle podać sobie rączkę; ona takiego mistrzostwa jeszcze nie potrafi, musisz ją przeszkolić odrobinkę :)
 

DeletedUser27401

Guest
Kiedy Oszczep i inni nasmiewaja sie, ze na wyspie pol na pol Turek robi mur a sami zakladaja pampersy i bunkruja sie bardziej niz moje wszystkie miasta na froncie xD wyspa pol na pol :D

View attachment 10854
No raczej nie przed wami dają 5k birem bo wy tam nic nie robicie i proszę by się przestac nasmiewac jak My tak Oni bo wkurza mnie to ja przyszedłem tam powalczyc jak obstawią 5 wioch to nie beda miec birem i tyle a nie głupie pisanie
 
Do góry