World of Warcraft

  • Rozpoczynający wątek SimplusMaximus2000
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Przegladam forumi az ocza nie wierze, nikt nie zalozyl jeszcze tego tematu :D
Toz WoW jest najlepszym istniejacym MMo jakie mialem okazje dorwac do swych łapsk ...a uwiezcie mi sporo sie takowych przez nie przedzieralo :p
Strategia Warcraft byla bodajze do dzis jak dla mnie najlepsza sfabularyzowana kampania dla jednego gracza co za tem spowodowalo ze na WoW-a czekalem z zaparciem. Uwierzcie mi ale prostota intuicyjnosc i system gry jest cholernie wciagajacy :D coprawda aby cieszyc sie w 100% gra nalezy dokonywac subskrypcji ok 70zl na dwa miechy :p (polecam pre-paid) placisz kiedy chcesz :D
Ale jest tez opcja gry za darmo na prywatnych serwerach ale nalezy sie liczyc z bugami gdzie-niegdzie :p Zanim gralem na "globie" mialem okazje grac na jednym z polskich serwerow ktory goraco polecam : Bloodworld.eu :p mila atmosfera i w zasadzie nalepiej oscryptowany z private serwerow. Pewnie wilu powie ...phii grafika beznadziejna...ale wlasnie dzieki tej grafice udalo sie zachowac klimat doslownie powalajacy wzgledem Warcrafta 3 :p polecam W3 szczegolnie jako wprowadzenie do WoW-a, bo mozliwosc raidowania na ilidana albo Keltuzhada w 25osob zawsze zapada w pamieci :D Opiszcie swoje wspomnienia z gra i ewentualne doswiadczenia :D w wypadku zainteresowania pisac na PW zawsze chetnie odpowiem na pytania :p

PS : UWAGA ! (szczegolnie do ludzi z duza iloscia czasu) CHOLERNIE UZALEZNIA !:D
 

DeletedUser

Guest
Oj tak, WoW to mimo wszystko najlepsze MMORPG wszechczasów ;)
Osobiście ubóstwiam i Warcrafta III i WoWa, mogłabym grać w jedno i drugie non stop, właśnie niedawno zabrałam się do przejścia po raz miliardowy kampanii od początku :D
Jeśli chodzi o World of Warcraft to nie grałam bardzo długo i tylko na tzw. "privie", właśnie na bloodworldzie :D od dłuższego czasu nie miałam okazji pograć sobie w WoW'a, narobiłeś mi ochoty, chyba będę musiała ściągnąć go jeszcze raz ;]
Również naprawdę polecam. ;)
 

DeletedUser

Guest
Gram na andeeri od kilku miesiecy, prawda, jako, ze to priv sa bugi, np. dk dopiero na tych wakacjach wejdzie, ale to nie przeszkadza zbytnio w grze. narazie cisne magiem 72 lvl frost/arcane (dual spec) gra super
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli nie macie gdzie grać,to zapraszam na sunwell'a :) Raty małe,praktycznie wszystko działa. Nowym pomogę w questach itp.^^ Nick Kahger jak coś (niestety Neirog'a mi zbanowali..^^)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Znacie jakiś serw z expem i goldem normalnym, musi być pl (nie andzia i nexus)
 

DeletedUser

Guest
Woltk, najlepiej na 3.3.5a. Ale i tak sobie narazie nie pogram bo mi wow padł :(
 

DeletedUser

Guest
sunwell.pl <-- W miarę dobry server (powinien już być na 3.3.5a)
moby x1
quest x3
money x2
honor x2

Niestety jak na razie,już tam nie gram bo dostałem 2 bany za bugowanie Ulduaru ^^"

Jeśli jednak miałbyś ochotę pograć na polskim serverze TBC to zapraszam na "HellGround" (aktualnie tutaj gram)
Rates xp: x2
Rates xp quest: x2
Rates drop: x1

Gra po 3k ludzi,więc fajnie się ciśnie :p
 

DeletedUser

Guest
Lookne, jak uruchomi wowa, a może ty wiesz. Sytuacja taka: robiłem formata, wrzuciłem wowa na lapka za pomocą pena 16 GB więc podzieliłem plik na kilka części, następnie po formacie wrzuciłem spowrotem na pc plik i teraz klikając w wow.exe gra dołącza się do procesów w menadżerze jednakże nie ładuje się.
 

DeletedUser

Guest
Próbowałeś może "Repair" ? Możliwe,że gdy przenosiłeś jakiś plik się uszkodził....
 

DeletedUser

Guest
Ja gram aktualnie w wow tbc na serwerze lastwow.
Polecam tą gre!
 

DeletedUser

Guest
masz racje ja z moim kolego jesteśmy uzałeżnieni gra spoko z seri mmorpg lubie sobie popykać w to giere:D
 

DeletedUser

Guest
Poradzę ci coś- zanim napiszesz posta przejrzyj słownik, albo ściągnij Google Chrome- sprawdza błędy (jak większość przeglądarek z resztą)
 

DeletedUser

Guest
A ja was zaskoczę i powiem że WoW to dla mnie porażka ;) Wszyscy wychwalają tą grę tylko nie wiem zbytnio za co. Jedyne co tam jest wartego zachwalenia to olbrzymia mapa, tylko po co mi ona jak grafika daje wiele do życzenia? Już nawet w głupim 4story ma lepszą grafike. Tak naprawdę nic innowacyjnego w WoWie nie znalazłem a grafika mnie odrzuciła.
Takie jest moje zdanie o grze ;)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

A mi się gierka podoba i można bawić się w edytorze ;p i robić własne wyspy , miasta ;)) całkiem sympatyczna gra .....
;);) Strasznie wciąga ;)))
 

DeletedUser

Guest
A ja was zaskoczę i powiem że WoW to dla mnie porażka ;) Wszyscy wychwalają tą grę tylko nie wiem zbytnio za co. Jedyne co tam jest wartego zachwalenia to olbrzymia mapa, tylko po co mi ona jak grafika daje wiele do życzenia? Już nawet w głupim 4story ma lepszą grafike. Tak naprawdę nic innowacyjnego w WoWie nie znalazłem a grafika mnie odrzuciła.
Takie jest moje zdanie o grze ;)


Może zagraj najpierw w warcrafta bo wydaje mi się,że w ogóle fabuły nie znasz.
Co jest fajne w tej grze? Chociaż by to,że po wbiciu maksymalnego poziomu gra dopiero się zaczyna.. Wbijanie lvl'i to zwykła formalność. Na 80 możesz wykazać się chodząc na raidy,czy grając areny z przyjacielem,przeciwko graczom z całego świata;)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem może nie przypadła mi do gustu też dlatego że na jakimś cienkim angielskim privku grałem(patrz: słabo rozumiałem o co chodzi) ^^
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

he ja mam wszystko po polsku ;))) :D:D i zajefajnie ...
 
Do góry