Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kwestia nie raczej złomu a tego kto bd miał wincej miast w centrum
Nie zgodzę się, na każdej dominacji jaką grałem/oglądałem każdy dał radę zapełnić sloty na koniec a wy macie pewnie z 1k skałek, co też będzie problemem przy wyliczaniu %.
Swoją drogą to czy obszar dominacji nie jest wyznaczany biorąc pod uwagę 4 główne morza + aktywność/ilość graczy na serwerze na pozostałych? Wtedy na nagidosie obszar powinien się trochę rozciągnąć i teoretycznie wyliczać z większej ilości dostępnych miast na wyspach dominacyjnych.
 

DeletedUser32386

Guest
Nie zgodzę się, na każdej dominacji jaką grałem/oglądałem każdy dał radę zapełnić sloty na koniec a wy macie pewnie z 1k skałek, co też będzie problemem przy wyliczaniu %.
Swoją drogą to czy obszar dominacji nie jest wyznaczany biorąc pod uwagę 4 główne morza + aktywność/ilość graczy na serwerze na pozostałych? Wtedy na nagidosie obszar powinien się trochę rozciągnąć i teoretycznie wyliczać z większej ilości dostępnych miast na wyspach dominacyjnych.
moje wyliczenia wskazują że narazie jest dobrze. Z tego co wiem są pewne rzeczy ustalone i śmiem twierdzić że nie ma zbytnio się o co martwić. Futerka skupiają się na kronice reszta sojuszy działa sb na spokojnie. Do dominacji ponad 60 dni, więc luzik :)
 

DeletedUser29153

Guest
Nie będę zmyślał że apki wina czy coś, no po prostu od 2 lat grałem bez alarmu (ból zwieraczy, że nie wykorzystali) XD ale już jest :3
PS Fox poczuł zamieszanie i postanowił pokonać lęk i próbował również swych sił haha ale moje gryfy dzielnie go powstrzymały received_1275587486173914.jpeg
 

DeletedUser28094

Guest
Oho chyba tam jakies info na forum się pojawiło że ubka nie ma skoro fox zaczął ataki wysyłać xD
Foxx w przeciwieństwie do co poniektórych pseudointeligentów nie spami atakami po 2 ognie ;)
Zresztą Predi chyba Ci pisał jakie mam zdanie na temat Ciebie i Twojej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry