Dyskusja na temat Koła fortuny Tyche!

Status
Zamknięty.
:( szkoda że nagroda x2 nie wpada jedna do powiększonego ... i na dodatek wymóg aby mieć oba sloty eventowe wolne jak jest x2 aby móc zakręcić kołem ... i zdobycie głównej z koła to chyba 1% szansy ;)
 
Czy żeby mieć dostęp do eventu trzeba mieć miasto na wyspach z wioskami rolniczymi? Mam same skałki i eventu ani widu ani słychu, dostałem za to specjalną ofertę na złotko i wsparcie w evencie :)
 
Dzień dobry, drogi użytkowniku!
Aby event działał sprawnie na wszystkich światach musisz zalogować się na świat Nagidos, a następnie rzucić błyskawicę w Samiec Alfa.
Tylko ostrzegam, że rzucanie błysków w tego pana uzależnia silniej niż jakikolwiek narkotyk.
Damn it, wiedziałem, że robiłem coś nie tak, cały ten czas rzucam błyskawicami w Przeklętą :/

EDIT: Naprawiło się, dziękuję pięknie!
 
czy planowane jest zagospodarowanie wolnej przestrzeni na dodatkowe sloty ekwipunku np dostępne za złoto ?
albo chociaż na nagrody z bonusu x2 ( druga wpadała by w tamte sloty po ich wykupieniu)

ekwip.png
 
Ostatnia edycja:
miałem nie cisnąć po tym dziadowskim evencie ale musze, jak to jest, że przy statkach gdzie strzał kosztował też 10 kul dostawało się za aktywności 10, 15 lub 20 kul a w tym evencie dostaje się po 5-7? jednym słowem kpina i modki niech się cieszą, że napisałem tak delikatnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry