Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

spoko komuch to standart nie ma co na to zwracac uwagi:p bo jak sie nie umie znaczy bardziej nie wie jak to trzeba na cos zgonic xD
To juz yarod nie ten etap ze sie wogole chce,a ze na cudaku to skonczyc trzeba,
moge to zakonczyc w tradycyjny sposob, zlote i "dawac na mnie wszystko co macie",badz troche sie zabawic
chyba ze nie chcesz:) tylko wtedy o co byl ten lament caly server ze "nic inno złomowanie"?
 
Ostatnia edycja:
spoko komuch to standart nie ma co na to zwracac uwagi:p bo jak sie nie umie znaczy bardziej nie wie jak to trzeba na cos zgonic xD
To juz yarod nie ten etam ze sie wogole che,a ze na cudaku to skonczyc trzeba,
moge to zakonczyc w tradycyjny sposob, zlote i "dawac na mnie wszystko co macie",badz troche sie zabawic
chyba ze nie chcesz:) tylko wtedy o co byl ten lament caly server ze "nic inno złomowanie"
Milczuszku i takie kulturalne wymiany poglądów lubię,a ten świat ogólnie,, zdechł,,
 
wcale tego nie neguje ze zdechł taka kolej rzeczy,ale zainspirowany przemowa pewnej osoby z obslugi zamierzam troche potestowac,zaczęcie jakiegokolwiek servera teraz wiąże sie z tym ze jego koniec wypadnie na wiosne /lato-wiec opada:D
ale nie pisz mi ze to nie jest dla was mozliwe, nawet raz dziennie badz mniej wyklepanie 600k defa zanim zamkną server..
ja tez potrzebuje czasu wszystko dograc wiec to nie musi byc takie chop-siup
 
Ostatnia edycja:
spoko komuch to standart nie ma co na to zwracac uwagi:p bo jak sie nie umie znaczy bardziej nie wie jak to trzeba na cos zgonic xD
To juz yarod nie ten etam ze sie wogole che,a ze na cudaku to skonczyc trzeba,
moge to zakonczyc w tradycyjny sposob, zlote i "dawac na mnie wszystko co macie",badz troche sie zabawic
chyba ze nie chcesz:) tylko wtedy o co byl ten lament caly server ze "nic inno złomowanie"
Podobają mi się te ich podrygi i próby odbicia cudaka.
Tu kogoś pofejkują, tu jakaś wioskę w centrum spróbują wziąć
Jak odpalisz złote to daj znać, rozwalę all co mam i sobie ognie siekne :D
 

DeletedUser17329

Guest
Też:)
Ich to powinni w kosmos wysłać
Abstrahując do polityki, od siebie dam 100k deffa
 
Wiec jak mniemam przyjmujecie rękawice?
to pokrótce zasady? chce uniknac potem jakis eventualnych niedomówień.
1.O wydajności naszych serwerów krążą legendy :rolleyes: wiec bez przesadnego synchra,bo moje grepolis zamieni sie w toster i rapki 3h późnej
2.jak będziecie gotowi- to umawiamy sie konkretnego dnia ruchomy,ze macie taka ilosc woja i na drugi dzien kolon(nie bede w domu tracil na to czasu)
3.Chce zeby to bylo starcie sojuszy no i zeby pomarańczki dostały swoja szanse:D (choć zgodnie sojuszem twierdzimy ze wolim mandarynki)
pokrótce pomarańczki nie wspierają Endingow i odwrotnie .Ale od was zalezy czy ja otrzymają :D bo jesli nie zepniecie pośladów zebym ja mial czas na odbudowę zanim sie serwer skończy to jej nie dostana.
te zasady nie podlega negocjacji .pytania to tu bo nie bede po pw latal i każdemu objaśniał z osobna:p
ewentualnie czekam na jakies wasze propozycje jesli akceptujecie challenge.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25960

Guest
Ma się rozumieć ze dajesz im wbić na cudaka ?
To może jeszcze tak
Jak ustoją to cudak ich i już nawet w późniejszym etapie nie odbijamy
a jak polegną to walą szare cały sojek i dajemy szansę pomarańczy
 
Do góry