Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
60 birem to super synchro topi na dwie sekundy przed klockiem i oświecony turas je podaje jako wzór xD
To scrin z akcji na twoj sojusz i graczke od was. Bylo takich akcji wiele i na tym swiecie po prostu was lalismy. Potem tez przegraliscie w dominacji. No czemu wtedy taki madry nie byles i nie doradziles kolezance:)?

No tak tu mam wam pokazac synchro majac po 2 miasta na froncie? dobrze sie czujecie? Dalem wam porownanie jak ja robie akcje a jak wasza 3 graczy.

Jak mam miasta i z czego slac to wiem jak zrobic synchro ale tu jest specyficzny swiat gdzie na kazdym froncie mam po 2 miasta a inne daleko.

Moze sie to zmieni jak wiecej przejme i rozbuduje na nowym froncie.
 
To scrin z akcji na twoj sojusz i graczke od was. Bylo takich akcji wiele i na tym swiecie po prostu was lalismy. Potem tez przegraliscie w dominacji. No czemu wtedy taki madry nie byles i nie doradziles kolezance:)?

No tak tu mam wam pokazac synchro majac po 2 miasta na froncie? dobrze sie czujecie? Dalem wam porownanie jak ja robie akcje a jak wasza 3 graczy.

Jak mam miasta i z czego slac to wiem jak zrobic synchro ale tu jest specyficzny swiat gdzie na kazdym froncie mam po 2 miasta a inne daleko.

Moze sie to zmieni jak wiecej przejme i rozbuduje na nowym froncie.

Akurat doradziłem, ale nie każdego można czegoś nauczyć.Sam fakt,ze ci sie dała podbić o niej nie za dobrze świadczy xD
Ta też mam screeny z akcji na koalicję z Berytosa i nawet robione na odczep były lepsze, ale mi nie rośnie jak się potasuje nimi na forum.Dlatego zostawie dla siebie i czasem dla znajomych.
Błaznem jesteś i tyle.
 
To scrin z akcji na twoj sojusz i graczke od was. Bylo takich akcji wiele i na tym swiecie po prostu was lalismy. Potem tez przegraliscie w dominacji. No czemu wtedy taki madry nie byles i nie doradziles kolezance:)?

No tak tu mam wam pokazac synchro majac po 2 miasta na froncie? dobrze sie czujecie? Dalem wam porownanie jak ja robie akcje a jak wasza 3 graczy.

Jak mam miasta i z czego slac to wiem jak zrobic synchro ale tu jest specyficzny swiat gdzie na kazdym froncie mam po 2 miasta a inne daleko.

Moze sie to zmieni jak wiecej przejme i rozbuduje na nowym froncie.
ale co to za porównanie ? porównujesz akcje z 10-20 miast do akcji 40-60?
 

DeletedUser31082

Guest
Jezeli jestes dzbanemz kroniki to:


Jak kolon ci nie wejdzie to i tak sie nie liczy bo szczescie bylo na minusie
jak wstawiasz kolona an 40 min to juz sie liczy jako sukces i chwali na fo
Jak pokazujesz statystyki z walk to chwalisz sie wygrywaniemz akademia jednoczesnie przegrywajac z glownym sojuszem
Jak robisz synchro na innym swiecie to na nowym juz nie umiesz. Po prostu na kazdym swiecie na nowo uczysz sie synchro xd


Dzbany najpierw piszecie, ze nie potrafie synchro i chcecie bym pokazal a jak wam pokazuje to sie nie liczy bo na innym swiecie.

No ok tu wamz 2 miast zrobie synchro i pokaze ok?... no w glowie siano.

Zaklinacie rzeczywistosc na tym forum. Statystyki rowniez co dzis udowodnilem.

P.s. gejron mi tu pisze, ze gdyby szczescie to by wbili co nie jest prawda natomiast ja ci gejron wbilem kolona okupowalem i uratowala cie kolezanka odbijajac w bonusie chyba wyzloconym wojskiem. Ty jedyne co robiles to kwiczales na dc i lamentowales by za wszelka cene ci odbili miasto.

Takze właź pod swój kamien bo drugim razem juz moga cie nie uratowac przede mna:) i ja sam ci wstawilem kolona a nie w 3 osoby jak wy majac wiele miast.
 

DeletedUser15554

Guest
Jezeli jestes dzbanemz kroniki to:


Jak kolon ci nie wejdzie to i tak sie nie liczy bo szczescie bylo na minusie
jak wstawiasz kolona an 40 min to juz sie liczy jako sukces i chwali na fo
Jak pokazujesz statystyki z walk to chwalisz sie wygrywaniemz akademia jednoczesnie przegrywajac z glownym sojuszem
Jak robisz synchro na innym swiecie to na nowym juz nie umiesz. Po prostu na kazdym swiecie na nowo uczysz sie synchro xd


Dzbany najpierw piszecie, ze nie potrafie synchro i chcecie bym pokazal a jak wam pokazuje to sie nie liczy bo na innym swiecie.

No ok tu wamz 2 miast zrobie synchro i pokaze ok?... no w glowie siano.

Zaklinacie rzeczywistosc na tym forum. Statystyki rowniez co dzis udowodnilem.

P.s. gejron mi tu pisze, ze gdyby szczescie to by wbili co nie jest prawda natomiast ja ci gejron wbilem kolona okupowalem i uratowala cie kolezanka odbijajac w bonusie chyba wyzloconym wojskiem. Ty jedyne co robiles to kwiczales na dc i lamentowales by za wszelka cene ci odbili miasto.

Takze właź pod swój kamien bo drugim razem juz moga cie nie uratowac przede mna:) i ja sam ci wstawilem kolona a nie w 3 osoby jak wy majac wiele miast.
Artur, really - myślisz, że z obecnych na fo, mniej lub bardziej krzykliwych każdy nie zrobił takiego synchro? no bez żartów
 
Do góry