Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

A opór taki, że kolony na 1 hopku ledwo wchodzą ;)
No widzisz co się dzieje jak nie pilnuję ich chwilę, tak to nie narzekam na te moje ognie, zwracają się :>
4RJKf8G.png
 

DeletedUser11447

Guest
Marta to by z krzesła spadła jakby zobaczyła co na 55 się dzieje jak się lata z synchro xD
20k defa w sekundę kolona a tu płacz o 3 wsparcia xd
Królik a co Ty możesz wiedzieć na temat akcji na m 44 skoro Ty juz w pierwszych tygodniach stwierdziłeś, że m 44 należy do Kroniki?

Ja na ogół nie oddaję ziemi walkowerem, ale przyznam, że trochę mnie zmroziło.

No cóż, walczymy. W sumie te same boty Kroniki działają na m 44 co i na m 55 - więc jazda jest bardzo podobna. Tylko na m 44 oni są wszędzie naokoło, a na m 55 w porównaniu z m 44 ja mam relaks i od czasu do czasu ktoś mnie fejkuje bo potrzeba tego czy tamtego

Vari , Oni nie umieją nic poza dręczeniem gdy kilka kolonów im się spala to tylko tak umieją.....
- qwerg juz u mnie sporo potopił sie kolonami i nadal na siłę na nocnym ciska je

NIKA tak względnie jeszcze jak na nawrotce offa potraciła ale ZIUTEK, KLrzysiekg21 to lata niczym Ktoś kto wziął coś na przeczyszczenie
- czy Wy macie po kolei w główkach ??
Nie sądzę i żal mi was już teraz i nie będę dłużna za te dręczenie droga Ośla i Fobio
;):cool:
Skoro ty mnie po ludzku traktujesz to nie mam powodów ja Ciebie nie traktować tak samo
 
Skoro ty mnie po ludzku traktujesz to nie mam powodów ja Ciebie nie traktować tak samo
no popatrzcie - raz sie przywitałam a spam dostałam
nie wiedziałam ze za jeden atak daje się 50 wzamian bo skąd Ktoś pojąć moze ze jeden da jeden atak a oddane zostanie od 6 po 10 na dzień dobry

reasumując -Niech sobie tak tu po mnie latają dalej ale dyskotekę odpalę w końcu JA :D
 

DeletedUser28174

Guest
Już mnie znudziło to granie nic się nie zmienia
Same boty i zlotniki
Ewentualnie mógłbym z Turkiem lub Martą
Ale jest problem na murkach nie gram
No i wiem jak rzucić więcej jak dwa sztormy (mam kumpli i kumpele)
ciężko jest sfarmić łaski jak połowa miast ostałkowana, bo przecież jak to wycofać stałke żeby ktoś sobie łaski zebrał od mnie daj spokój
 
A ja mam takie pytanie.
Czy 10 gniewów w 30min to takie same oszustwo jak 3 sztormy w 15, czy gniewy juz sa legalne, bo manty kradna?
Ogólnie to kradzież jest ścigana z kodeksu karnego więc o legalności przedsięwzięcia nie ma co nawet dyskutować:
278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
 
Do góry