Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

ale się rzuciliście na tą Marte996 ale żaden nie spojrzy na siebie
sama potwierdzam ze niegdyś Kronika była Kroniką a uwczesna to zwyczajny zlepek po drodze graczy różnych ekip
Tej fajnej Kroniki wcześniejszej za szybko nie bedzie widać o ile jeszcze zobaczymy
Exel, pepeepe i wielu wielu innych to dolepy po latach a gdzie ta gra jak Lucky Look grał i wielu innych co sie miło i z kulturą grało ?
Teraz do discort pęka w szwach wulgaryzmu i pokazuje klasę wysmiewania sie z innych niż patrzec zwyczajnie walki
wytykanie ze ten taki9 i owaki
a wypowiadający się czy tu czy tam wcale przykładem nie swiecą dla młodych zaczynających przygodę z grepolisem
Smutek jak niszczycie tą odskocznię
 
Czyli my :) Zaprosiłaś mnie na ten serwer. Po 5 latach przerwy zagrałem, gdzie ludzi w Kronice już praktycznie nie znałem, a potrafiłem się zgrać i świetnie tutaj funkcjonujemy jako ekipa, przynajmniej na tym froncie gdzie jestem i z kim działam, lepiej być nie mogło.


Jon Snow szkoda że link wyszedł ode mnie ale faktycznie wdrożyłeś sie w MIX KRONIKE i życze miłej zabawy ale czytając tu Twoje wpisy to gdzie zatraciła się Twoja wrażliwość -
e no z kim się zadajesz takim sie stajesz - przysłowie ludowe jest na miejscu
MIŁEGO grania :D :D :D
 
Chciałbym podziękować Kronice za złomowanie na mnie gdzie wpadło 63 tys pkt. Raporty z akcji na drugie miasto wstawie w następnym poście.

OOOO słynny Turek przynajmniej pokazuje piękne raporty XD
Mniej gadki a wiecej rapków z walki wrzucajcie

+1 - gratki za pw Turek
o i o to chodzi w grepolisie, kultura , podziękowane za pw bez obrażania i dogadywania :D
 
Jon Snow szkoda że link wyszedł ode mnie ale faktycznie wdrożyłeś sie w MIX KRONIKE i życze miłej zabawy ale czytając tu Twoje wpisy to gdzie zatraciła się Twoja wrażliwość -
e no z kim się zadajesz takim sie stajesz - przysłowie ludowe jest na miejscu
MIŁEGO grania :D :D :D
Ja tam się bardzo cieszę, że się pojawiłem. Doskonale wiesz dlaczego miałem takie, a nie inne wpisy w stosunku do jednej osoby. Normalnie bym się na fo nie pojawił, ale że zaczepiła kogoś kogo lubię, to z mojej wrażliwości nic nie zostało.
 
a no widzisz :D
mimo że nie przepadamy za sobą ale właśnie cud nastał i jestem z tego faktu zadowolona :)
Poczytałam sobie dziś kilka stron i ZIELONA NIMFA pięknie ujeła tu zdanie w Piątek o 23:36 że Wy nie macie co robić w święta tylko bluzgać po sobie ?


Tylko teraz poczekam aż bluzganie pójdzie w moją stronę za szaraki które bym chetnie jeszcze raz powtórzyła i jeszcze raz a szkoda ze nie był to front w szczególności pewnych dostojnych radnych ;)

Qerda powinni dac w srodeczek i by miał same kolony to by docenili wkład jaki sie zrobiło na zachodzie
ale no po co szanować czyjąś pracę jak wystarczy że kilku miasta gotowe wołało a ja palikowałam jak powalona zachód ile tylko szło nim zacząłby człowiek walkę podbijania przeciwnika ale lepiej Qerda stale przenosić niczym kaczkę znoszącą złote jajka co sądzę ze raczej "popsute zxxbxuki znosił"

Nie poszłam do czerwonych !
nie oddałam im miast a ze sobie szare wezmą to no co poradze XD !


NIECH wygra zgrany zespół
Moja droga to nie tak, że ja za Tobą nie przepadam - przeszkadzał mi sposób w jaki się do mnie odnosiłaś.
Ale widzę, że szaraki dobrze na Ciebie podziałały bo teraz też dostrzegłaś coś co ja widziałam przed wyrzuceniem mnie z soja a dotyczy Qerda ,
syfu na DC i pare innych spraw o których napomknęłaś tu dzisiaj :)
Pozdrawiam
Ja też nie poszłam do czerwonych nie oddałam im miast - tylko do swoich obrońców, więc jakby nie było naturalnie niebieskich xD
 
Do góry