Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zepka bo
Poszedł konflikt miedzy nami i obie opieprz dostalysmy co sie w koncu uspokoiło i skończyła sie zadra az nagle Dark poleciala
(((Uwalilas sie mnie nie slusznie o funfla ktory mi pokazal twoją czepliwosc w stosunku mnie i sie wkurzylam slusznie ale Janczysek uspokoił sytuacje a ja na forum przeprosilam za zbity kolon
Potem nagle pyk znikasz co nie kryje ze sie ucieszylam :D))))
Nie zmienia faktu ze chamskie zachowania wewnatrz są jak i faworyzowanie :p
Dziewczyno o czym Ty piszesz ?
Janczysek niczego nie uspokoił bo była to moja decyzja, że gram gdzieś indziej i jakby nie było nie opieprzył twojego funfla za podstawienie woja
( Adzi chciał ją zaostrzyć zakazem xd ) Zrobiłam rezerwacje miasta - gdzie było w miarę blisko jeszcze do centrum - miałam gdzieś co wy Papuszki nierozłączki tam sobie robicie . Zaatakowałaś mnie i Tyle. A cierpliwość straciłam nie do Ciebie tylko do Zeldrisa bobezsensonie ściemniał,że chce ze mną grać a tak naprawdę to gra zawsze z tobą . Ciekawie bym wyglądała dzisiaj po waszych szarych oczywiście zakładając, że dalej bym grała w siepaczach .

Werka grała w kronice na Katanii a w kronikowej ekipie też na Berytosie np. YouW też chyba się tam przewinął.
Już dalej nic nie pisz, by się nie kompromitować.
o chyba nie bardzo z tym Berytosem strzeliłeś
 
Wiecie co, zamiast się denerwować o szare cieszcie się, że nie wybudowała murków i nie oddała wioch na froncie czerwonym jak to zrobił grysha92 na rzecz kroniki :) Wtedy wszystko było ok i nikt z was nie widział w tym nic złego więc teraz hapajcie te szare i nie marudźcie :)


Ale grysha nie wszedł na forum i nie udawał ofiary.
O to się tylko rozchodzi
 
Ale grysha nie wszedł na forum i nie udawał ofiary.
O to się tylko rozchodzi

Moze konta nie umiał założyć :D

Dziewczyno o czym Ty piszesz ?

do Niego cierpliwość straciłaś robiąc mu najazdy na mnie gdzie długo pojęcia nie miałam aż pokazał i moja cierpliowość też się skończyła :D
Nie wiem co Ci przeszkadzało jak przeca Ci pomagał
a prace zmienił i tak musiał iść na zachód a Ty jazdy i jazdy :rolleyes:
ale pozdrowie go jak coś :cool::D
 
No i nie masz racji, chyba każdy usłyszał od niego jacy to jesteśmy źli, bo wymagamy rozebrania murków na full niebieskich wyspach co dla mnie jest robieniem z siebie ofiary, choć prawda że nie na forum. Regulamin nie pozwala mi się wypowiedzieć na ten temat tak jakbym chciał, ale uważam że każdy kto był wtedy w futerkach i widział sytuację z bliska wysunął należyte wnioski na temat "elity" polskiego grepo :)

Swoją drogą to przypomniał mi się Twój wpis z tamtego dnia, znowu okoliczności się zmieniły i nie można było dotrzymać danego słowa, nie? Strasznie unlucky... :D
Tak jak pisałem wcześniej.
Nie zamierzam wyciągać od was nikogo.
O waszych miastach nie było mowy.
Ja wam rekrutacji nie prowadziłem.
Naura
A jak się umówiliśmy co do przejść między naszymi sojuszami na grze to sam wiesz. Dlatego też uważam(jak duża część społeczności), że branie na serio waszych zapewnień czy tłumaczeń to przejaw zwykłej naiwności a to, co przeklęta pisze na forum ma jakieś poparcie wśród twoich graczy, bo nie tylko ona uważa że gracie pod ekipę siedzącą na discordzie :rolleyes:

w każdym razie wasza sprawa co tam sobie robicie i z kim, ja tu tylko piętnuje pewne zachowania i zbieram screeny dla potomnych
 
XD pisał mi o tym to napisałem niech atakuje mi to nie przeszkadza tylko, żeby potem płaczki od was z kolei nie pisały o to, że ich budzimy (kacperek lan do ciebie będę dzwonił xd ) :d I tak jak pisałem na pv jest opcja wyłącz powiadomienia o atakach, więc na noc z niej można skorzystać tak jak Dunker tu już pisał wsadzić na noc 3 paki birek i kimka es . A krukowski sam chciał miasto to mu dałem więc nie widzę problemu z tym :rolleyes:


XDD z tego co się orientuje ale pewny nie jestem ale pepe to nigdy w kronice nie grał tylko u naleśnika na nysie ejro i olo też chyba nie a tym bardziej pilos, który też z nimi w pakiecie więc nie złe cyrki z tymi grupkami jak tu piszesz o braniu osób, a też była jakaś umowa o braniu grajków a tu ktoś słowa nie dotrzymuje :rolleyes: Werka to grała w kronice więc to jak najbardziej zrozumiałe, że gra z wami :D
Nie zapędzaj się byczqu, bo graliśmy razem tylko, że po przeciwnych stronach
Nie atakował naleś czuł respekt xd
 
Moze konta nie umiał założyć :D



do Niego cierpliwość straciłaś robiąc mu najazdy na mnie gdzie długo pojęcia nie miałam aż pokazał i moja cierpliowość też się skończyła :D
Nie wiem co Ci przeszkadzało jak przeca Ci pomagał
a prace zmienił i tak musiał iść na zachód a Ty jazdy i jazdy :rolleyes:
ale pozdrowie go jak coś :cool::D
A pozdrawiaj :)
Czekaj jakie najazdy na Ciebie ? xd No pomagał raz na tydzień bo jakoś ciągle deff był u Ciebie haha
I siadłam na Ciebie bo to funfelek twój napisał, że widocznie Ty mnie tam nie chcesz jak wszystkich zapraszasz na ten teren a mnie nie ;p
koniec tematu ;p
 
Co do tych osób oddali miasta na waszych wyspach.Może pora się zastanowić czemu odeszli do sojuszu gdzie upadają morale.
Odchodzą osoby spoza grającej grupy, Ci co grają to grają. I nie umawialiśmy się, że przechodzace osoby oddają wioski tylko że nie ma przechodzenia, dałeś słowo(w twojej wypowiedzi jak dobrze pamiętam był zwrot w stylu "mogę ci obiecać"). Na to zwracam uwagę i na to jak postąpiłeś, jakieś tam wioski to mi sam wiesz co :)
 
Na discordzie siedzi 50 osób na 86 łącznie.To chyba największe kółko wzajemnej adoracji jakie widziałem.

Co do tych osób oddali miasta na waszych wyspach przed przejściem.Może pora się zastanowić czemu odeszli do sojuszu gdzie upadają morale.
Oszczeps a ile z Tych osób nie zagląda na Dc w ogóle tylko jest ?
I nikt nie nazywa kółkiem wzajemnej adoracji wszystkich , którzy kliknęli zapke a tych co tworzą wesoła twórczość w postaci soczystego języka na temat innych i nie tylko, wkleja rapki z błysków na miasta nawzajem ( oczywiście dla dobra sojuszu ). A i oczywiście sa tacy co nie czytają tego " syfu " ale są np w radzie co potwierdza tylko regułe ;p

Ps. A pro po błysków - ciekawe co się tutaj zmieniło xd

(...)przypominam, że u nas w sojuszu fejkowanie,gradowanie i błyskawice nie są mile widziane.
Mogą być używane jedynie jak kontra dla takiego zachowania - wtedy używamy do woli, ale poza tym gramy fair.
 
A pozdrawiaj :)

koniec tematu ;p

nikogo tu na zachód nie wołałam XD prócz że Zeldrisowi poradziłam zejscie tam z racji zmiany pracy

przykleiło sie kilka osób
a tylko jeden by tu grać ale strasznie nerwowy sie przez ostatni tydzien zrobił i czepliwy więc jak uważał, że my winni , ze mało dawaliśmy z siebie zamiast miec aluzje do tych wyzej by coś z Qerdem zrobili to coraz bardziej wkurzał sie że chyba za mało czasu siedziało sie
Miał dostać w spokojnej to dostał pan Qerdo ale i w takiej gdzie ogrom terenu zapalikowałam i On powpuszczał i jeszcze po uszach się oberwało to niech teraz CI WYZEJ marwią się jak pomóc WSS bo ja zgłaszałem Janczyskowi że już za trudno się robi zwłaszcza że gniewy w kółko mam ponad tydzien gdzie 20 miast na prawie równi rozbudowywane jest to odesłał do Oszczepa i co się drodzy mili okazało : NIC, echo
moje odczucie : - radź sobie jak poszłaś - tak wnioskuję
jakby szło o kogoś innego to i temat byłby założony :D i leciałyby błyski
QERDA znów przesiedlenie ....
a że człowiek tu sam poszedł to sam sobie problem musiał rozwikłać

Więc Zepelin ciesz się z szarych i że znikł Zeldrsi Ci z oczu XD
 
Ps. A pro po błysków - ciekawe co się tutaj zmieniło xd

(...)przypominam, że u nas w sojuszu fejkowanie,gradowanie i błyskawice nie są mile widziane.
Mogą być używane jedynie jak kontra dla takiego zachowania - wtedy używamy do woli, ale poza tym gramy fair.

oj Zepka ja byłam dręczona co serio nawet błysków nie wysyłałam a je dostawałam regularnie tak ot
nocą jechana i dzień śmiesznymi atakami jak i kolonami na pałe i akcjami normalnymi
jedni koczyli przed południem a nastepni po południu , kolejni wieczorem a nastepni nocą i czesc rapków wkleiłam nawet na forum ale darowałam sobie całosci
więc tu akurat raz poleciałam w odwecie fejkami
Tak jakaś tam Maja na wyspie i jej powiedziałam ze noż życia nie mają , żeby akcje zrobili bo jak mnie tak jechać non stop będą to bede każdego w nocy w odwecie budzić bo niby to punkt strategiczny wykonczyć ale no wszystko z umiarem :D:D:p:p:D:D
 
Do góry