Top 10 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29757
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30770

Guest
Nie wiem, ludzie zamiast ruszyć głową marnują czas na jakieś bzdury...

Przecież większość tych "cennych informacji o paktach i wojnach" można wywnioskować przeglądając i analizując różnego rodzaju statystki, wykresy i mapki. Te najbardziej podstawowe jak przejęte miasta, ilość zdobytych PW itd. Głównie w taki sposób analizował i opisywał później wszystko Black Fish, a nie korzystając z jakiś tajemnych i sekretnych informacji.

Nie trzeba być wielce poinformowanym dyplomatą żeby wywnioskować za pomocą prostych danych kto z kim ma wojnę albo kto komu pomaga...
 

DeletedUser30234

Guest
Nie wiem, ludzie zamiast ruszyć głową marnują czas na jakieś bzdury...

Przecież większość tych "cennych informacji o paktach i wojnach" można wywnioskować przeglądając i analizując różnego rodzaju statystki, wykresy i mapki. Te najbardziej podstawowe jak przejęte miasta, ilość zdobytych PW itd. Głównie w taki sposób analizował i opisywał później wszystko Black Fish, a nie korzystając z jakiś tajemnych i sekretnych informacji.

Nie trzeba być wielce poinformowanym dyplomatą żeby wywnioskować za pomocą prostych danych kto z kim ma wojnę albo kto komu pomaga...


Bardzo słuszne uwagi. Zapiszę sobie w notatniku, aby przy analizie sytuacji na świecie, zasugerować się nimi i przy okazji zaoszczędzę kupę czasu. Tego mi brakowało.
 

DeletedUser29757

Guest
Kolejną Kronikę planowałem dopiero po Nowym Roku, niemniej zamieszanie ostatnich dni spowodowane niechcący przez nasz sojusz wymaga wyjaśnienia i sprostowania, aby w nowy rok wszyscy mogli wejść ze spokojną głową.



Orędzie noworoczne Black Fisha


Drodzy Grepomaniacy, Szanowni Państwo
Ubiegający właśnie 2020 rok przyniósł nam wiele trosk, od których często uciekaliśmy na Grepo. Wielu uważa go najgorszy rok w ich życiu. Był ciężki. Wszyscy to wiemy. Nie ciągnijmy już tego tematu i niech się jak najszybciej zakończy.

Gdyby atrakcji w tym roku było mało, to tej jesieni nowosystemowcy szykujący się na epicki serwer dostali w pysk i zamiast szybkiej dominacji 3/3/3 we wrześniu jak Pan Bóg przykazał, to dostaliśmy przykrą Mesembrie i żółwia zwanego Olousem. Taki już był ten rok. Co do Mesembri to się nie łudzę że tam będzie jeszcze ciekawie, ale ten ostatni miesiąc na Olousie pozwala myślę z optymizmem patrzeć na 2021.

Fajny ten żółw, co nie? Mi się bardzo podoba. Niezmiernie cieszę się, że moje kroniki spotkały się z tak ciepłym przyjęciem. Dziękuję.

Przez ostatnich kilka dni jednak powstało kilka przykrych plotek odnośnie celu naszej obecności tutaj oraz pryncypiów którymi się kierujemy. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przypomnę trzy główne zasady, którymi kieruje się Black Fish na tym świecie - niezmienne od samego początku świata:

Po pierwsze Primo: Nigdy nie twierdziłem, że będę neutralny czy bezstronny. Nasze motto na tym świecie brzmi: "Kibicujemy wszystkim naszym sojusznikom", więc jeśli ktoś nie ma z nami paktu, to nie może oczekiwać naszej życzliwości. Był czas gdy przyjmowaliśmy wszystkie zaproszenia do paktów z automatu. Obecnie trzeba już napisać i się przedstawić, ale wciąż jak Duda podpisujemy wszystko. Natomiast w stosunki pomiędzy naszymi sojusznikami staramy się nie ingerować, jednocześnie zachęcając wszystkich do odważnej, ambitnej gry o własne cele.

Po drugie Primo: Nigdy nie twierdziłem, że będę niewidoczny czy przeźroczysty. Wręcz przeciwnie! Nasze priorytety są jednak jasne: Kronika i handel, więc na właściwą grę pozostaje niewiele czasu i surowców. Jeśli Kronika ma być ciekawa (a handel dochodowy), to na świecie musi się dużo dziać, a walki mają być zażarte i już nasza w tym głowa, aby zawsze było o czym pisać. Będziemy dolewać oliwy do ognia. Będziemy prowokować. Będziemy napuszczać na siebie kolejne sojusze. Aby się działo i handel się kręcił. Bo koniec końców zawsze chodzi o golda.

Po trzecie Primo, Ultimo: Pamiętajmy proszę, że w tą grę grają zwykli ludzie, tacy jak Ty i ja. Wzajemny szacunek, życzliwość i zrozumienie to muszą być filary naszej wspólnej gry tutaj. Wszyscy tu jesteśmy aby się dobrze bawić, zapomnieć na chwilkę o realu i odreagować ten chory 2020 rok. Wielka polityka tego świata i gorąca rozgrywka między sojuszami nie mogą być wymówką dla bezduszności i wyrachowanej złośliwości względem poszczególnych graczy. Grajmy fair-play, bo takie zachowania będziemy tępić, choćby i kosztem pierwszych dwóch Primo.

Mam nadzieję, że tym samym uspokoiłem co po niektórych. Kibicujemy wszystkim naszym sojusznikom! Nawet tym którzy uparcie odmawiają podpisania z nami paktu ;)


Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2021 roku.
Aby działo się! Abym miał o czym pisać w kronikach!
Udanej noworocznej zabawy.
Do siego roku!




---------
PS. Dziś już pora uciekać balować, ale jutro postaram się wrzucić wpis w którym opowiem co nie co o sojuszu White Fish, który tak wszystkich widzę ciekawi oraz pokaże Wam ciekawą wyspę - "Front wszystkich frontów".

PS2. Przekażcie proszę fifixsx, że opinie multików mnie nie obchodzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33478

Guest
PS2. Przekażcie proszę fifixsx, że opinie multików mnie nie obchodzą.

To szanuje, cała reszta przeczy zasadom Kronikarza. Miałem zamiar Michał to obgadywać na dc, bo nie ma sensu, ale zaczęto wyrzucać te kwstie na forum, to na fo wypada się wypowiedzieć.

Jeżeli wszedłeś po to, by opisywać sytuację na świecie, a sam na nią wpływasz przez bycie nie bobkiem, czy zwykłym szarym graczem, a z Safoną wręcz cieszycie się z podbijania graczy bez doświadczenia, to jest słabe.

I jeżeli chodzi o inne wątki - słabe jest to, że ludzie tworzący w tym momencie White Fish stworzyli swój sojusz będąc wcześniej u was. Mogli rozeznać się w całej sytuacji na świecie, we wszystkich ponach, paktach czy wypowiedzianych wojnach. Jeżeli teraz wkroczą do gry to w mojej opini ci gracze powinni stracić całe zaufanie, jakie mieliście do nich. Czy to nie jest słabe?

Plus White Fish idzie bić wyspiarzy, prawda? Jeżeli nie, to mnie poprawcie.

Przechwytywanie.PNG

a dobra, z mapy widac, ze WF osiedla sie na dole m45, najpewniej mając podpisany pon z Romą. Czyli co pozniej? Pewnie bicie HiS?
Jeżeli nie widzicie tu ustawki świata to jest ciekawe.

Banita - szacunek za robotę, ale zyga i reszta dno totalne. Udanego nowego roku i dużo zdrowia :)

/WF na fioletowo, wyspiarze na zielono, SiH na biało. Romy nie oznaczałem - każdy wie, że są obok WF.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33478

Guest
Myślę, że pewne osoby nie powinny zabierać się za ocenianie innych. Co do reszty chyba należy lekko sie uśmiechnąć pod nosem i robić swoje. To ostatnie polecam wszystkim. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)

Jeżeli pijesz do mnie, to tylko dlatego, że ten układ jest ci na rękę. Teraz twoja banda zalajkuje ci posta i ego ci wzrośnie jeszcze bardziej. Uśmiechniesz się i co po tym? :)
Yavus zrozum, że świat nie kręci się wokół ciebie i twojego sojuszu. To powinno dotyczyć każdego - info idzie o każdym, ale twój sojusz na WF najpewniej zyska. Żałosne.

Mam nadzieję, że WF nie pójdzie za moimi słowami i odpuści. Tyle ode mnie.
 

DeletedUser33478

Guest
Jestem miły, nie wyzywam nikogo, nie cisnę.

Tobie też życzę miłego 2021 roku jak i każdemu innemu. Liczę na wspaniały świat, ciężki ale uczciwy. Ty pewnie też :D
Oby 2021 był przede wszystkim zdrowy, bo bez zdrowia nic nie ma :)

/tyle ode mnie w sensie o tej sytuacji na swiecie z 31.12 bo nie ma sensu wypisywać co będzie za miesiąc xD
 

DeletedUser32223

Guest
Kurczę trochę dziwna sytuacja, bo większość graczy z csw/za chwile/ogórasków gra na tym serwerze. Utrzymujemy ze sobą kontakty jak rodzina czyli wychodzi na to że my też o wszystkich wiemy i powinniśmy przestać grać? Nie wiem dlaczego wy się tak boicie ekipy WF i szczerze niech to ktoś wyjaśni bo dla mnie to wygląda "gdzie ekipa Zygi tam nie gramy". Mały wyczyn moralowców z tarasu, aż tak przekreślił kresy całego olousa albo chodzi o jakąś legendę? Poprzeczka na tym świecie postawiona nisko ale mam nadzieje, że się to zmieni. Kochajmy się, miłujmy ale propagandy na zachęcenie graczy nigdy za wiele ;) Życzę każdemu chęci do walki w tym nadchodzącym roku i oczywiście zdrówka, które jest nie zastąpione.


P.S. Powinniście się bać dwóch graczy ( Jeden to słynny Kro... którego trzeba nieźle zdenerwować, a drugim jest piękność Saf... która jest nieprzewidywalna)

Pozdrówki i jeszcze raz szczęśliwego nowego roku :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Myślę, że pewne osoby nie powinny zabierać się za ocenianie innych. Co do reszty chyba należy lekko sie uśmiechnąć pod nosem i robić swoje. To ostatnie polecam wszystkim. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:)
Ty się zabierasz zbyt często za ocenianie innych sojuszy a sam piszesz że niektóre osoby nie powinny się za to zabierać. Zawsze tam gdzie grasz to kręcisz jak francuskiego lodzika w lodziarni. Pomaluj dalej sobie świat na zielono i zgranij kolejny sojusz który zagra pod Ciebie. Bo wchodząc samemu widocznie się boisz o swój yavusowy tyłek. Roma gra od początku pod Ciebie i to widać. To już razem 6 odłamów + robiony 4 odłam od Ciebie który się zapełni z czasem. To już daje 7 sojuszy. Polecam kupić farbę zieloną i oblać sobie monitor na którym jest wyświetlana mapka Olousa. Będziesz zachwycony, jak co świat. ;)
 

DeletedUser32517

Guest
Dymy
73fb1c0dbd8d4a568f491465515efb25.ashx
 

DeletedUser30242

Guest
Kurczę trochę dziwna sytuacja, bo większość graczy z csw/za chwile/ogórasków gra na tym serwerze. Utrzymujemy ze sobą kontakty jak rodzina czyli wychodzi na to że my też o wszystkich wiemy i powinniśmy przestać grać? Nie wiem dlaczego wy się tak boicie ekipy WF i szczerze niech to ktoś wyjaśni bo dla mnie to wygląda "gdzie ekipa Zygi tam nie gramy". Mały wyczyn moralowców z tarasu, aż tak przekreślił kresy całego olousa albo chodzi o jakąś legendę? Poprzeczka na tym świecie postawiona nisko ale mam nadzieje, że się to zmieni. Kochajmy się, miłujmy ale propagandy na zachęcenie graczy nigdy za wiele ;) Życzę każdemu chęci do walki w tym nadchodzącym roku i oczywiście zdrówka, które jest nie zastąpione.


P.S. Powinniście się bać dwóch graczy ( Jeden to słynny Kro... którego trzeba nieźle zdenerwować, a drugim jest piękność Saf... która jest nieprzewidywalna)

Pozdrówki i jeszcze raz szczęśliwego nowego roku :cool:
Bardzo lubię Basię i Michała , a ze człowieka nie rajcuja na sile grane nudne światy, z wielka chęcią zagrał na ekipę zygi z pozycji „zarządzającej” od któreś coś zależy ,a nie jak na cyterze deffowca mało aktywnego z tylu świata . Może jeszcze kiedy trafi się taka perełka grepolisowa :) to byłoby coś .
Nie to ze narzekam na obecny świat , bo jak od początku mówiłem. Szykuje się jeden z najciekawszych serwerów ostatnich lat mimo ze to żółw .
Ten świat to taki lew w skórze żółwia :)

Wszystkiego dobrego z nowym rokiem.
 

DeletedUser29757

Guest
Dzięki Damian za miłe słowa. Może na przyszła jesień się uda, jeśli Support da nam taki serwer jakiego wszyscy pragną - ustawienia Nagidosa na nowym systemie - to bardzo możliwe że ZC się pojawi :)
Zyga już tej jesieni był gotowy się bić z Kasyniarzami i ze Śpiochami, ja z Basią niestety nie. Musimy odpocząć trochę i nabrać głodu gry, bo ciśniemy nieprzerwanie od Nikaia/Parosa na najwyższych obrotach.

Do jesieni o7
 
Do góry